Noc Kupały

Noc Kupały Kategoria: Fantastyka i fantasy Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje…

Published by admin in9 października 2020
Tagi: , , , , , , , ,

Noc Kupały

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa. jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba. że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć. między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety. tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały. podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia. Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci. ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Klub Mefista

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Piekło przyciąga piekło…

Wyjątkowo krwawe zabójstwo niweczy przedświąteczne nastroje doktor Maury Isles i detektyw Jane Rizzoli. Okultystyczne symbole narysowane kredą i krwią ofiary kierują uwagę partnerek na stowarzyszenie ezoteryków. Fundację Mefista. od lat działającą w Bostonie. i na jej gwiazdę – psychiatrę Joyce O’Donnell.

W ekskluzywnej rezydencji w Beacon Hill członkowie klubu prowadzą badania nad złem – jego naukowym wytłumaczeniem i możliwością przybierania fizycznej postaci. O’Donnell wypiera się związków z morderstwem. jednak wkrótce na progu rezydencji pojawia się kolejne okaleczone ciało…

Maura i Jane będą musiały zmierzyć się z najbardziej niepokojącym śledztwem w ich karierach i odbyć podróż do samego serca zła. aby odnaleźć przeciwnika groźniejszego niż wszyscy. z którymi dotychczas walczyły.

Auto: 978-83-272-6691-0

Cena: 9999

978-83-272-6691-0:


Zakochana brzmi jak Enamorada

Kategoria: Pozostałe

Adela nie może oprzeć się wrażeniu. że jej życie biegnie dziwnym torem. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach giną jej teściowie. znajduje po ich śmierci w Madrycie list. w którym wyznają. że Alonzo. jej mąż był adoptowany. Postanawia odkryć prawdę. Jej podświadomość zaczyna burzyć światopogląd. który do tej pory kierował jej życiem. Wszystko zaczyna się zmieniać. Z serialowej aktorki. staje sie producentem filmu. którego scenariusz napisało życie.

Powieść jest współczesna. oparta na również na obserwacjach zachowań serialowych widzów. którzy czasami mylą filmową fikcję z rzeczywistością. Adela przeprowadzi was przez mechanizmy takich zachowań i jednocześnie pokaże wam. że życie. to niezły scenariusz na serial. który może trwać całymi latami.

„Zakochana brzmi jak enamorada” jest kontynuacją komediowej powieści „Enamorada”.

Autor: Elżbieta Walczak

Cena: 9999

Elżbieta Walczak:duchowy satanizm pdf, poradnik god of war, weźmisz czarno kure audiobook, opaska zapomnienia, virtual cd chomikuj, józef szopiński, zelislaw zyzynski, tajemnica królestwa, daddy cool pdf, dom moich marzeń, maria molicka, emily griffin, milosierdzie gminy…