Ani złego słowa

Ani złego słowa Kategoria: Powieści i opowiadania Ani złego słowa to nagradzana powieść o odmienności. imigracji i brutalności policji. ale także potędze słów i o tym. kto ma prawo mówić otwarcie o sobie i innych ludziach. Syn nigeryjskich imigrantów. Niru. wiedzie z pozoru idealne życie. Chodzi do kościoła. wierzy w Boga. jest wybitnym sportowcem. a…

Published by admin in15 września 2020
Tagi: , , ,

Ani złego słowa

Kategoria: Powieści i opowiadania

Ani złego słowa to nagradzana powieść o odmienności. imigracji i brutalności policji. ale także potędze słów i o tym. kto ma prawo mówić otwarcie o sobie i innych ludziach.

Syn nigeryjskich imigrantów. Niru. wiedzie z pozoru idealne życie. Chodzi do kościoła. wierzy w Boga. jest wybitnym sportowcem. a jesienią idzie na Harvard.

Niru nie jest jednak taki. jak wymarzył sobie jego konserwatywny ojciec. Chłopak skrywa tajemnicę. za sprawą której wyruszy w podróż w poszukiwaniu własnej tożsamości: przez szalone imprezy z zakochaną w nim Meredith i pierwsze inicjacje. po mroczne nowojorskie kluby. aż do dramatycznego finału.

A cudze słowa – dobre i złe – zmienią jego życie na zawsze.

Autor: Uzodinma Iweala

Cena: 39.90

Uzodinma Iweala: MP3


Zwierzenia popkulturalne

Kategoria: Pozostałe

Zwierz – kulturalna wszystkożerna istota. która prawie nie utrzymuje kontaktów ze światem bo musi obejrzeć wszystkie filmy. seriale. musicale i co pewien czas jakąś operę. Autorka szczerze i bez znieczulenia pisze o tym. co ciekawe lub co ją boli w popkulturze. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów. ale również dla osób. które preferują słowo drukowane nad ekran smartfona czy monitor.

 

Kasia Czajka-Kominiarczuk – absolwentka historii i socjologii. dzielnie obsługująca klej i nożyczki w dziale dokumentacji Tygodnika Polityka. Oprócz pracy nad swoim blogiem zajmuje się też działalnością naukową skoncentrowaną na kinie w dwudziestoleciu międzywojennym.

Autor: Katarzyna Czajka

Cena: 29.99

Katarzyna Czajka: MP3


Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą

Kategoria: Poradniki

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą

Nie radzisz sobie z terminami. masz słabe wyniki. Twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem. by zająć się smartfonem. Facebookiem. Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda Ci się skupić na pracy. wystarczy jeden SMS czy e-mail. aby natychmiast stracić zainteresowanie obowiązkami. A wrócić do nich jest… cóż. bardzo trudno. Niezależnie od tego. czy jesteś studentem. szanowanym prezesem. menedżerem. czy analitykiem w biznesie. problemy z koncentracją i niedobory skupienia sprawiają. że najbardziej błahy bodziec uniemożliwia dokończenie ważnych zadań. A to wróży poważne kłopoty!

Oto zwięzły i praktyczny poradnik. dzięki któremu nauczysz się trenować własną uwagę. Zdziwisz się. jak szybko doprowadzisz swoją koncentrację do perfekcji i jak imponująco zwiększys

Autor: Joanna Berendt. Agnieszka Kozak

Cena: 39.90

Joanna Berendt. Agnieszka Kozak: MP3


oś przydał. Chłopak zafundował zwłokom całą sesję fotograficzną. Potem zalogował się na swojego Fejsa. założył też nowe konta na każdym portalu społecznościowym. jaki przyszedł mu do głowy. Tak zaczął się gigantyczny proces publikowania. udostępniania. lajkowania i komentowania. aż w końcu martwa Marysia Trelecka zyskała taką sławę. o jakiej nawet nie śniła za życia.

Świat zła Adriana Bednarka fascynuje od samego początku!
Mroczna rozrywka. która nie pozwala nawet na chwilę oddechu.
Polecam
Max Czornyj

Adrian Bednarek jednocześnie przeraża i zachwyca. Talent!
Polecam
Marta Guzowska

Adrian Bednarek – Urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie. w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionej przez c

Kategoria: Pozostałe

Pisanie opowiadań kryminalnych jest dla 23-letniego Oskara formą terapii pomagającą zapomnieć mu o dramacie z przeszłości. W poszukiwaniu inspiracji młody mężczyzna udaje się na pogrzeb brutalnie zamordowanej nastolatki. Tam poznaje Luizę. piękną dziewczynę z wyższych sfer. która wkrótce odmieni jego życie.

Tymczasem pojawiają się doniesienia o kolejnych ofiarach seryjnego mordercy. ochrzczonego przez dziennikarzy mianem Łowcy Nimfetek. Oskar. zbliżając się do Luizy. odkrywa zaskakujące poszlaki. łączące ludzi z jej otoczenia z serią makabrycznych morderstw. To rozpętuje lawinę zdarzeń. których finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Zamierzał wezwać policję. nie mógł postąpić inaczej. Natrafienie na trupa to nie kradzież czy bójka. Ale najpierw podniósł rękę z telefonem i zrobił zdjęcie. potem kolejne i jeszcze kilka… Kradziony sprzęt wreszcie się na c

Autor: Heather Morris

Cena: 37.90

Heather Morris: MP3


Tylko jeden wieczór

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czasem kusząca bajka okazuje się pułapką. a zwyczajne życie może stać się bajką.

Zanurz się w świecie świątecznych emocji.

Znana aktorka Amelia Diamond. a w prywatnie Sylwia Nowak. zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę. sławę. kochającego męża. dom i wspaniałe dzieci. W internecie cieszy się ogromną popularnością.

Święta to dla niej piękny i ważny rodzinny czas. opowiada o tym w każdym wywiadzie. W tym roku wyjątkowo będzie mieć na kolacji wigilijnej nieplanowanego gościa. Z powodu nagłej śmierci siostry musi przyjąć jej córkę.

To tylko jeden wieczór – powtarza sobie. – Jakże prosta sprawa.

Ale to nieprawda. Sylwia ma bowiem tylko jedną. za to wielką tajemnicę. W zwykłe dni łatwo ją ukrywa. nikt się nie domyśla. ale w święta może się to okazać nie lada wyzwaniem.

Autor: Louisa May Alcott

Cena: 29.90

Louisa May Alcott: MP3chcę być kimś michał zawadka, przybyszewski confiteor, wisła w ogniu pdf chomikuj, dziewczyna o smutnych oczach, bezpieczna przystań pdf chomikuj, stanisław lem cyberiada, kiedy jesteś przy mnie, michael hjorth, hans rosenfeldt, romanse pdf doci, nie mój dług pdf doci, wiedźmin sapkowskiego, ślepnąc od świateł download, przeklęty dom, piotr pilch, marcin wójcik celibat, seksuolozki, hobbit ebook, królowa margot książka, słodki dom, cross sylvia day, miłość perska co to, nocny klub, położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf…