t psychoterapeutą. wykładowcą i pedagogiem. Prowadzi sesje terapeutyczne dla osób mających problemy z uzależnieniami od substancji i zachowań. kryzysami zawodowymi lub rodzinnymi. Pomaga jako opiekun psychologiczny sportowcom – zajmuje się motywacją. relaksacją oraz usprawnianiem skuteczności działania. Pomaga rodzinom mającym kłopoty ze swoimi dziećmi lub w relacjach między sobą.

Irena A. Stanisławska jest dziennikarką. Jej publikacje ukazywały się m.in. w magazynach: „Kino”. „Film”. „Film na świecie”. „Playboy”. „CKM”. „Komandos”. „Zdrowie”. „Kobieta i Życie”. „Poradnik domowy”.

t psychoterapeutą. wykładowcą i pedagogiem. Prowadzi sesje terapeutyczne dla osób mających problemy z uzależnieniami od substancji i zachowań. kryzysami zawodowymi lub rodzinnymi. Pomaga jako opiekun psychologiczny sportowcom – zajmuje się motywacją. relaksacją oraz usprawnianiem skuteczności działania. Pomaga rodzinom mającym kłopoty ze swoimi dziećmi lub w relacjach między sobą. Irena A. Stanisławska jest dziennikarką. Jej publikacje…

Published by admin in21 sierpnia 2020
Tagi: , , ,

t psychoterapeutą. wykładowcą i pedagogiem. Prowadzi sesje terapeutyczne dla osób mających problemy z uzależnieniami od substancji i zachowań. kryzysami zawodowymi lub rodzinnymi. Pomaga jako opiekun psychologiczny sportowcom – zajmuje się motywacją. relaksacją oraz usprawnianiem skuteczności działania. Pomaga rodzinom mającym kłopoty ze swoimi dziećmi lub w relacjach między sobą.

Irena A. Stanisławska jest dziennikarką. Jej publikacje ukazywały się m.in. w magazynach: „Kino”. „Film”. „Film na świecie”. „Playboy”. „CKM”. „Komandos”. „Zdrowie”. „Kobieta i Życie”. „Poradnik domowy”.

Kategoria: Autor

Irena Stanisławska. Robert Rutkowski

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:


Nie ma nudnych dni

Kategoria: Pozostałe

Mogłoby się wydawać. że życie ucznia trzeciej klasy poza porą wakacji nie jest specjalnie ekscytujące. A tymczasem Maćkowi każdy dzień przynosi nowe przygody. Niewątpliwie przyczynia się do tego jego kilkuletnia siostra. Oliwka. która potrafi czasami naprawdę skomplikować życie trzecioklasisty. ale też koledzy i czarnowłosa Matylda. która tak się różni od innych dziewczyn. Jeśli nawet dzień zaczyna się szaro i zwyczajnie. nigdy nie jest nudny. Pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka także i Wam nie pozwolą się nudzić!

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


Oswoić narkomana

Kategoria: Historia i literatura faktu

Wywiad z Robertem Rutkowskim przeprowadzony przez Irenę A. Stanisławską. Terapeuta zdecydował się ku przestrodze powierzyć kawałek siebie czytelnikom. W swoim życiu sporo przeszedł. Doświadczył wielu sytuacji. które mogły go zniszczyć. Jednak tak się nie stało. A na dodatek udało mu się zostać szczęśliwym. spełnionym człowiekiem. […] Nie ma poczucia misji. żeby ratować całą ludzkość. jednak jeśli choć jeden człowiek zmieni się dzięki jego historii. to uważa. że warto tę książkę napisać. Jemu też kiedyś pomogła czyjaś historia. dzięki której zrozumiał i poczuł. że zmiana jest możliwa. Sięgnął po narkotyki. mając 18 lat. Od razu wpadł w uzależnienie od heroiny. To był pierwszy narkotyk. jaki poznał – jeden z najsilniejszych znanych narkotyków. Wziął z bezsilności. z rozpaczy. ale również z ciekawości. Bardzo doskwierało mu życie.

Robert Rutkowski jes

Autor: Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz

Cena: 37.00

Grzegorz Turniak. Witold Antosiewicz: MP3


Pasja i dyscyplina strategii

Kategoria: Ekonomia i biznes

Sukces firmy jest zawsze pochodną strategicznych wyborów i szczęścia. Na szczęście nie mamy wpływu. możemy mu jednak pomagać – dyscypliną.

Dyscyplina strategii wymaga od menedżerów starannej analizy i interpretacji zmian w otoczeniu. klarownego ustalenia granic firmy. wyznaczenia ambitnych celów i zbudowania zyskownego modelu biznesowego. Taka jest dobra praktyka zarządzania. bez względu na stopień złożoności organizacji i dynamiki rynku.

Praktykę można uczynić jednak jeszcze lepszą. dodając do dyscypliny marzenia i pasję. Tylko pasja jest bowiem źródłem prawdziwych innowacji i zmian. Każe sięgać w przyszłość. przekraczać oczywiste granice. łamać branżowe kanony myślenia. zadawać nieoczywiste pytania: dlaczego tak? i dlaczego nie?  Pasja buduje także motywację i zaangażowanie. które dają firmie sens istnienia. a pracownikom odrobinę zwyczajnej radości.

Dlatego dopier

Autor: Garth Nix. Sean Williams

Cena: 15.90

Garth Nix. Sean Williams: MP3


Zen To Done. Proste sposoby na zwiększenie efektywności

Kategoria: Poradniki

Koniec syzyfowych prac

Czym jest Zen To Done (ZTD)? Odpowiemy na to pytanie nieco przewrotnie. nie tłumacząc bezpośrednio. lecz podając tylko jeden przykład: gdyby Syzyf zastosował ZTD. wtoczyłby na górę ten przeklęty kamień i ruszył do innych zaległych zadań.

Autor tej książki był kiedyś osobą niezwykle nieuporządkowaną. Na jego biurku zalegały stosy papierów. jego skrzynkę e-mailową zalewały setki wiadomości. na które nie był w stanie odpowiedzieć (czasem nawet nie wiedział. że je otrzymał!). zaś lista zadań „na dziś” nie miała końca. Był zły. zestresowany i brakowało mu poczucia mocy. Sfrustrowany. odkrył wreszcie Davida Allena z jego systemem Getting Things Done i… uprościł system. Tak powstał najprostszy sposób porządkowania spraw do załatwienia. który Leo Babauta nazwał Zen To Done. Poznaj go (poświęć mu chwilę. ta książka jest naprawdę krótka). zmień nawyki i ciesz się – Twoje życie stanie się o wiele prostsze!

Muszę dodać. że zmiana nawyków jest możliwa. Za pomocą technik opisanych tu i na mojej stronie – ZenHabits.net) – sam zmieniłem swoje nawyki: rzuciłem palenie. zacząłem biegać. zacząłem się zdrowiej odżywiać. przebiegłem maraton. podwoiłem swoje zarobki. uporządkowałem finanse. zostałem weganinem. niemal w zupełności pozbyłem się długów. ukończyłem triatlon. zrzuciłem ponad 10 kilo i założyłem popularny blog. Jak więc widać. zdecydowanie można zmienić swoje nawyki. Wystarczy zacząć skromnie. znaleźć odpowiednią motywację i zachować koncentrację.

(Leo Babauta. wstęp do książki)

Autor: Leo Babauta

Cena: 27.00

Leo Babauta: MP3


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:sylvia day zniewolenie, syn bohdana smolenia, ostatnie zyczenie audiobook, wieża jaskółki pdf, rodzanice pdf, nowe oblicze greya 3, szkoła animacji, profesor feelgood, czwarty wymiar, małgorzata strzelecka, wysoko wrazliwi, w twym sercu gorzeć będzie, 365 powodów dla których cię kocham mamo pdf, hugh howey silos, zupa jabłkowa, sztuka skutecznego porozumiewania się, adept magii, gra epoka lodowcowa, hamlet barańczak pdf, audio booki, zdradliwy los pdf, percy jackson opowiadania, george orwell 1984 pdf…