Kolory zła. Czerń

Kolory zła. Czerń Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy II część bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. Poprzednia książka autorki „Czerwień” uznana została za jeden z najważniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat. Tym razem prokurator Leopold Bilski po sprawie Skalpela zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Bilski nie najlepiej znosi tę degradację. Ania Górska…

Published by admin in12 sierpnia 2020
Tagi: , , ,

Kolory zła. Czerń

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

II część bestsellerowej serii Małgorzaty Oliwii Sobczak „Kolory zła”. Poprzednia książka autorki „Czerwień” uznana została za jeden z najważniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat.

Tym razem prokurator Leopold Bilski po sprawie Skalpela zostaje zesłany z Sopotu do prokuratury w Kartuzach. Bilski nie najlepiej znosi tę degradację. Ania Górska tymczasem błyskotliwie zdaje egzaminy i rozpoczyna pracę jako samodzielny prokurator. Pierwszą poważną sprawą. jaką musi się zająć Ania. jest zaginięcie trzynastoletniej dziewczyny. Jeden z tropów prowadzi do Kartuz. Okazuje się. że idylliczne miasteczko skrywa niejedną makabryczną tajemnicę.

Autor: Małgorzata Oliwia Sobczak

Cena: 20.90

Małgorzata Oliwia Sobczak: MP3


Mentoring. Zestaw narzędzi

Kategoria: Poradniki

Podejrzyj warsztat współczesnego mentora

Relacja mistrz – uczeń. a następie mistrz – czeladnik była jednym z podstawowych elementów kształcenia zawodowego aż do początków zainicjowanej w Anglii rewolucji przemysłowej. Zadaniem ucznia. czyli przyszłego czeladnika. było precyzyjne odwzorowywanie wiedzy i doświadczenia mentora – mistrza rzemieślniczego. Przez stulecia ludzkość uczyła się więc od mistrzów. Ich praktyczna wiedza była skarbem. a doświadczenie narzędziem umożliwiającym jej odpowiednie wykorzystanie. Współczesny pracownik wcale nie wymaga mniej wsparcia i wiedzy niż jego pradziad czeladnik. Ponieważ jednak zmieniły się technologia. rynek pracy i wymogi stawiane przez pracodawców. aktualnie potrzebujemy wiedzy i narzędzi o innym charakterze.

Większość dzisiejszych mistrzów i ich podopiecznych pracuje głową. nie rękami. Przydaje nam się rozumienie świata. jaki n

ISBN:

Cena: 9999

:


Nic do stracenia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Nadzieja i Rozpacz. Dwa miasteczka połączone dwudziestoma kilometrami nieuczęszczanej szosy gdzieś pośród pustynnych bezkresów Kolorado. I przemierzający je samotnie Jack Reacher. który chce tylko napić się kawy.

 

Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem. Bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić Jacka z miasta. Policja odstawia go do granicy grożąc. że jeśli wróci. trafi do aresztu.

 

Czy mieszkańcy czegoś się boją? Mają coś do ukrycia? Jeśli tak. to się przeliczyli.

 

Bo Reacher nie ma nic do stracenia. Ani żadnych zahamowań. Dziwne zachowanie przedstawicieli lokalnej władzy wzmaga tylko jego determinację. by wyjaśnić ponure tajemnice. skrywane przez miasto i położony w pobliżu potężny zakład recyklingu złomu. Tajemnice. które mogą mieć związek z odległą wojną. w której giną tysiące ludzi. Jedynym sojusznikiem Jacka będz

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Intryga. wojna. i niepowtarzalny świat wykreowany przez Andrzeja Ziemiańskiego powracają! Ponad pół miliona fanów cesarzowej Achai doczekało się siódmej odsłony kultowego uniwersum.

Co czeka władcę? Zwycięstwo czy śmierć? Imperium musi trwać Imperium musi trwać

Jak zwykle doskonały język i błyskotliwe pomysły. Ziemiański to prawdziwy fachowiec fantastyki.

Jarosław Grzędowicz. autor Pana Lodowego Ogrodu

Świetni bohaterowie. Dużo akcji. Zero nudy. Czego chcieć więcej od fantasy?

Jakub Winiarski. Nowa Fantastyka

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 39.90

Andrzej Ziemiański: MP3dynastia miziołków audiobook za darmo, w towarzystwie zabójców, wciagajace ksiazki, uncharted kres złodzieja, książki o mafii romans, księżniczka pocahontas, janusz basalaj, diana palmer pdf za darmo, happy mózg, resident evil 2 gra, mafia 2 solucja, dama paxtona docer, rachunkowość finansowa pdf, zaczarowana zagroda ebook, spodnie z dziurami dla dziewczynek, wiedźmina…