Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało razem mogą zwalczać choroby

Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało razem mogą zwalczać choroby Kategoria: Poradniki Umysł i ciało – unia doskonała! Co tkwi w Twojej głowie. czyli skąd się biorą choroby przewlekłe Niech moc będzie z Tobą. czyli jak radzić sobie z istniejącą chorobą Oswajanie nieoswajalnego. czyli świadome przeżywanie przełomów w życiu Choroby przewlekłe. jedna z bardziej uciążliwych…

Published by admin in8 sierpnia 2020
Tagi: , , , , , ,

Myśl zdrowo. Jak umysł i ciało razem mogą zwalczać choroby

Kategoria: Poradniki

Umysł i ciało – unia doskonała!

 • Co tkwi w Twojej głowie. czyli skąd się biorą choroby przewlekłe
 • Niech moc będzie z Tobą. czyli jak radzić sobie z istniejącą chorobą
 • Oswajanie nieoswajalnego. czyli świadome przeżywanie przełomów w życiu

Choroby przewlekłe. jedna z bardziej uciążliwych plag XXI wieku. towarzyszą nam każdego dnia. Nowotwory. alergie. lęki i depresja w mniejszym lub większym stopniu dopadają wszystkich. a nieustający stres przyczynia się do ich rozpowszechniania. Jednak wcale nie jesteśmy skazani na to. by takie choroby zatruwały nam życie! Można im zapobiegać oraz skutecznie rozprawiać się z nimi dzięki sile własnego umysłu!


Najszybszą drogę do celu wskaże Ci ta oto książka. Poznaj najlepsze sposoby walki z chorobami cywilizacyjnymi i bólem w życiu codziennym. Dowiedz się więcej o tym. jak funkcjonuje układ immunologiczny i co to jest psychoneuroimmunologia. Odkryj związki między ciałem i umysłem. wykorzystaj możliwości. jakie dają hipnoza oraz inne metody terapeutyczne. Przekonaj się. jak ważny jest instynkt zdrowienia i jak potężnym źródłem sił do walki z chorobą są Twoje myśli i przekonania. Skończ z czarnowidztwem i ciesz się dobrym zdrowiem!

 • Stres. układ immunologiczny i psychoneuroimmunologia
 • Choroby cywilizacyjne i nowotwory
 • Przyczyny chorób przewlekłych
 • Pamięć w umyśle i pamięć w ciele. somatyzacja
 • Hipnoza i trans generatywny
 • Tajemnica bólu. myśli i emocje
 • Stawianie celów i instynkt zdrowienia
 • Zdrowie. język i neurologia
 • Neuropsychologia. lęk i depresja
 • Czarnowidztwo i wizje katastroficzne
 • Trauma i radzenie sobie z traumą

Żyj długo. zdrowo i bezstresowo!

Autor: Alicja Grzesiak

Cena: 29.90

Alicja Grzesiak: MP3


Ćwiczenia duchowne – Adamie. gdzie jesteś? Tydzień I

Kategoria: Pozostałe

Ćwiczenia duchowne św. Ignacego Loyoli dają pełniejsze poznanie siebie. Jest to dzisiaj tym ważniejsze. że człowiek współczesny wskutek nastawienia na to. co widzialne i doczesne. nie umie wchodzić w siebie. by poznać swą prawdziwą wielkość. jak też rzeczywistą nędzę. Prezentowane rozważania pierwszego tygodnia Ćwiczeń duchownych Józefa Augustyna SJ. Adamie. gdzie jesteś?. pomagają nam dojrzeć głębię naszego grzechu oraz jego niszczącą siłę. która zakłóca nasze najważniejsze odniesienia: do Boga. do bliźniego i do samych siebie. Wchodząc w siebie. odkrywamy podświadome. nieprzejrzyste motywy naszego postępowania oraz niszczące nas namiętności i zranienia. Czynimy to w celu. by z całym brzemieniem przyjść po przebaczenie i uzdrowienie do Chrystusa ukrzyżowanego. albowiem w Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53. 5).

Autor rozważań. zamiast łatwych rad. daj

Autor: Peter Blauner

Cena: 117.90

Peter Blauner: MP3


Kategoria: Autor

Robyn Openshaw

ISBN:

Cena: 9999

:martel frederic, solaris ksiazka, cel życiowy, after doci, niegrzeczny szef pdf, mary bennet, słownik frazeologiczny pdf, drwal witkowski, ksiazka pięćdziesiąt twarzy greya, fukuyama koniec historii pdf, ileostomia pętlowa, oddychaj ze mną pdf, inwazja wojtek miłoszewski, mikropowieść, wielki spis drzew łucznych, niezłe ziółko menu, carter krucyfiks, teściowe muszą zniknąć, brzydki zły szczery, audiobooki mp3, wiedźmin ostatnie życzenie ebook, księga drogi i cnoty…