Powiedz mi. jak będzie

Powiedz mi. jak będzie Kategoria: Powieści i opowiadania Trzy pary. trzy historie i filmowa fabuła. która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Wojciech nie szukał miłości. ale kiedy poznał Annę. już od pierwszego spotkania wiedział. że ta relacja będzie wyjątkowa. Kinga była pewna. że znalazła tego jedynego mężczyznę. Zaufała mu całkowicie. ignorując kolegę z…

Published by admin in5 sierpnia 2020
Tagi: , , , , , , ,

Powiedz mi. jak będzie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzy pary. trzy historie i filmowa fabuła. która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Wojciech nie szukał miłości. ale kiedy poznał Annę. już od pierwszego spotkania wiedział. że ta relacja będzie wyjątkowa.

Kinga była pewna. że znalazła tego jedynego mężczyznę. Zaufała mu całkowicie. ignorując kolegę z pracy. który od jakiegoś czasu spoglądał na nią z zainteresowaniem

Ola zawsze była zajęta pracą. lecz gdy spotkała Mateusza. zapragnęła od życia czegoś więcej.

Jedno wydarzenie sprawi. że drogi dotychczas obcych sobie ludzi niespodziewanie się przetną. Bolesne doświadczenie zmusi ich do zmierzenia się z najtrudniejszym pytaniem o przyszłość: co jeszcze szykuje los? Czy siła miłości zwycięży?

Autor: Sylwia Trojanowska

Cena: 36.90

Sylwia Trojanowska: MP3


Grzechy śmiertelne

Kategoria: Historia i literatura faktu

Dlaczego milczeli? Cała prawda o skandalu pedofilskim trwającym w Kościele katolickim od blisko 30 lat.

Grzechy śmiertelne Michaela D`Antonia to reportaż przedstawiający historię trwającego od prawie 30 lat skandalu pedofilskiego w Kościele katolickim. Punktem wyjścia w narracji D`Antonia są Stany Zjednoczone. gdzie w latach 80. sprawa przeciwko księdzu oskarżonemu o molestowanie chłopców dała początek lawinie pozwów. które w ciągu dwóch dekad poważnie podkopały pozycję i autorytet amerykańskiego Kościoła. który sprawę próbował tuszować.

Autor: Michael D'Antonio

Cena: 39.90

Michael D'Antonio: MP3


Niebo istnieje… Naprawdę!

Kategoria: Religia

Kiedy 4-letni Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji. rodzina nie spodziewała się. że w ciągu kilku następnych miesięcy usłyszy piękną. wyjątkową i – co pokazały pewne fakty – bardzo wiarygodną historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.  Colton opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi. z którymi spotykał się w zaświatach. a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie. dokładnie pasującymi do tego. co podaje Biblia. Opisywał anioły. Jezusa. twierdził. że Bóg jest „bardzo. bardzo duży” i naprawdę nas kocha.
Niebo istnieje… Naprawdę! – światowy bestseller tłumaczony na 35 języków. sprzedany w 8 milionach egzemplarzy – teraz dostępny w wersji do słuchania!

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 29.95

Henryk Sienkiewicz: MP3


or

Kategoria: Nora Roberts

ISBN

978-83-8177-496-3: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


h. Cece must uncover the potential murderer before they strike again . . .From the bestselling author of That Girl from Nowhere and When I Was Invisible comes a thrilling new novel that will have you questioning the line between right and wrong.

Kategoria: Autor

Dorothy Koomson

ISBN:

Cena: 9999

:czytać, jan grabowski czarna owieczka pdf, perwersyjna miłość, streszczenie lektury kamienie na szaniec, figaro dwie drogi, sztuka wymowy krzyżówka, marek łaziński, mowa ciała pease, wieczna.milosc, krzysztof t.dąbrowski, kredziarz pdf, martyna szymańska, klub pickwicka, zabić drozda audiobook, czasopismo egzorcysta, lee child czas przeszły pdf, wyznanie crossa pdf…