Ale historia… Zygmuncie. i kto tu rządzi?

Ale historia… Zygmuncie. i kto tu rządzi? Kategoria: Literatura młodzieżowa Cześć. jestem Jolka i uwielbiam czytać – strona po stronie. linijka po linijce. Jako jedyna w klasie mam w domu prawdziwe książki. I to aż trzy! Znalazłam je u babci na strychu. Wykorzystam każdą okazję. żeby zdobyć kolejne albo chociaż je obejrzeć. Podróże w przeszłość…

Published by admin in4 sierpnia 2020
Tagi: , , , , ,

Ale historia… Zygmuncie. i kto tu rządzi?

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Cześć. jestem Jolka i uwielbiam czytać – strona po stronie. linijka po linijce. Jako jedyna w klasie mam w domu prawdziwe książki. I to aż trzy! Znalazłam je u babci na strychu. Wykorzystam każdą okazję. żeby zdobyć kolejne albo chociaż je obejrzeć. Podróże w przeszłość bardzo się do tego przydają…

Grupa nastolatków przenosi się do szesnastowiecznej Polski. Mają sprawdzić. kto wtedy naprawdę rządził naszym krajem: Zygmunt Stary. królowa Bona. Zygmunt August. a może ktoś inny? Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z czwartej części dowiecie się między innymi. do czego doprowadziła moda na magię. dlaczego piraci służyli polskiemu królowi i jak rozpoznać prawdziwego szlac

Autor: Arthur Conan Doyle

Cena: 29.90

Arthur Conan Doyle: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


Kółko się pani urwało

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze. biżuterię czy cenne dokumenty. lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się do śledztwa jak pies do jeża. chociaż ślepy wpadłby na to. że wszystkie tropy prowadzą do sąsiada z góry. faceta bez nogi. Nie ma mowy. tego munduru mu nie przepuści. Postanawia policzyć się z nim sama. Okazuje się jednak. że facet bez nogi został zamordowany. a ona sama jest pierwszą podejrzaną. Nie pozostaje jej nic innego. jak chwycić rączkę wiernego wózka zakupowego i rozpocząć własne śledztwo.

Warszawskie bandziory. strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska. postrach klubów seniora!

Autor: Jacek Galiński

Cena: 29.90

Jacek Galiński: MP3


Kategoria:

Fragment

312402: 29.95

Cena:

29.95:


Czarny warkocz

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedna z najbardziej osobistych publikacji Stanisławy Fleszarowej-Muskat. Tytułowy czarny warkocz należał do matki autorki. Gruby i ciężki był świadectwem ormiańskiej tożsamości. Fleszarowa-Muskat wraca wspomnieniami do przodków i czasów szczęśliwego dzieciństwa. Pełna ciepła. miłości i tęsknoty opowieść o rodzinie i wartościach. Doskonały pretekst. by zatrzymać się w zabieganym życiu i zastanowić nad tym. co w życiu najważniejsze.

Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat

Cena: 24.99

Stanisława Fleszarowa-Muskat: MP3


autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Kategoria: Autor

Stephen R. Covey

ISBN: 978-83-943860-8-5

Cena: 9999

978-83-943860-8-5:


Kobiety też mają serca

Kategoria: Pozostałe

Rodzice Keldy zginęli podczas trzęsienia ziemi w Turcji. Kelda trafiła do sierocińca. Tam pomiatano nią. więc jako piętnastolatka z ulgą przyjęła wiadomość. że czas opuścić sierociniec i zacząć zarabiać na życie. Wysłano ją na służbę do szkoły dla młodych panien. gdzie nie była wcale traktowana lepiej.

Pewnego dnia okazało się. że jedna z podopiecznych szkoły. Yvette. musi wyjechać do swojego wuja mieszkającego w Dakarze. Jako. że żadna z nauczycielek szkoły nie zgodziła się na odwiezienie dziewczyny do jej wuja. dyrektorka wyznaczyła to zadanie Keldy.

Podczas podróży do Dakaru Kelda rozmyśla o swoich rodzicach i miłości jaka ich łączyła.

Czy razem z Yvette dotrze bezpiecznie do Dakaru? Czy los w końcu się do niej uśmiechnie? Czy w dalekim kraju znajdzie prawdziwą miłość?

 

Autor: Barbara Cartland

Cena:

Barbara Cartland:kupiec wenecki pdf, virtualio, ostatnia szansa malwina, peter v brett cykl demoniczny, niewstyd, niepokorna pdf, trouble is my business, tess gerritsen audiobook, bezpieczeństwo komputera, wojna o pieniądz 3 pdf, sabahattin ali, gdy poluje lew, imiona boga w nowym testamencie, lucjusz anneusz seneka, 23 rzeczy których nie mówią ci o kapitalizmie pdf, jak wysłać plik pdf na facebooku, p2pnet.pl, kaprys milionera, władca lewawu ebook, gołowąs krzyżówka…