9

9 Kategoria: : Cena: : ówne postaci – prócz tytułowego bohatera również jego ochroniarza Magnusa. cesarza Kaliguli. ale też Szawła/Pawła. Heroda Agryppy i wielu innych – to atuty pisarstwa Fabbriego. do których Autor przyzwyczaił Czytelnika już w poprzednich tomach cyklu. Kategoria: Autor Robert Fabbri ISBN: 978-83-8194-187-7 Cena: 9999 978-83-8194-187-7: racjonalnie zorganizować własną pracę w terenie.…

Published by admin in30 lipca 2020
Tagi: , , , , , , ,

9

Kategoria:

:

Cena:

:


ówne postaci – prócz tytułowego bohatera również jego ochroniarza Magnusa. cesarza Kaliguli. ale też Szawła/Pawła. Heroda Agryppy i wielu innych – to atuty pisarstwa Fabbriego. do których Autor przyzwyczaił Czytelnika już w poprzednich tomach cyklu.

Kategoria: Autor

Robert Fabbri

ISBN: 978-83-8194-187-7

Cena: 9999

978-83-8194-187-7:


racjonalnie zorganizować własną pracę w terenie. wykorzystując przy tym twarde techniki sprzedażowe i jak równocześnie kierować się w kontaktach zawodowych tym. czego oczekują klienci. czyli: emocjami. szczerością. sercem? Gdzie. będąc weteranem profesji. szukać entuzjazmu młodzika? I odwrotnie: skąd czerpać doświadczenie. gdy startuje się w tym niełatwym. lecz fascynującym zawodzie? O tym piszą Andrzej Niemczyk i Mariusz Kędzierski. handlowcy i trenerzy sprzedaży z wieloletnim stażem. W swojej książce zebrali wiedzę i doświadczenia kilku tysięcy przedstawicieli handlowych i ich szefów. którzy zechcieli przyłożyć rękę do powstania tego niezwykłego poradnika. Udowadniają w nim. że skuteczna sprzedaż bez manipulacji jest możliwa – od pierwszego tzw. zimnego telefonu aż po finalizację transakcji i dalej. do podtrzymywania przyjaznych relacji z partnerami w biznesie.

Kategoria: Autor

Andrzej Niemczyk. Mariusz Kędzierski

ISBN: 978-83-283-4438-9

Cena:

978-83-283-4438-9:


Młokos

Kategoria: Historia i literatura faktu

 

W duszy bohaterów Dostojewskiego zawsze toczy się walka pomiędzy dobrem a złem. ale zenit osiąga ona właśnie w duszy głównego bohatera tej powieści. dziewiętnastoletniego Arkadiusza Wiersiłowa. Znajduje się on w okolicznościach. które czynią problem wyboru możliwym i nieuniknionym. Możliwość zawiera się w jego młodości. nieukończeniu procesu kształtowania osobowości. Nieuniknioność zawiera się w stanie już zaczętego rozpadu jego osobowości. moralnego i psychicznego. Pisarz pokazuje. jak formuje się ona przez chciwość. żądzę zysku i rozpustę. W dodatku młokos to młody chłopak. który kocha swego ojca. ale do końca nie potrafi odpowiedzieć na pytanie. czy jest on bohaterem. czy łajdakiem.

Autor: Fiodor Dostojewski

Cena: 34.95

Fiodor Dostojewski: MP3


Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony)

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła. nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 49.90

Andrzej Ziemiański: MP3



tomasz sekielski szczupły, rozkosze grzechu meghan march pdf, metoda vojty książka, angus watson czas żelaza, brzydsza siostra, klamczucha, the evil within solucja, dekoracja potraw zdjęcia, w królestwie smoków, stowarzyszenie wędrujących dzinsów, mięśnie człowieka pdf, córka morza, ewa zakrzewska wiek…