Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości Kategoria: Powieści i opowiadania Jak smakuje miłość? Poznajcie Claire. której życie to pasmo szczęśliwych pomyłek. Była dwudziestoletnią studentką. gdy wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni — wystarczyła jedna noc w towarzystwie mężczyzny. którego właśnie poznała. Gdy nad ranem obudziła się obok niego. uciekła. pozostawiwszy za sobą…

Published by admin in21 lipca 2020
Tagi: , ,

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak smakuje miłość?

Poznajcie Claire. której życie to pasmo szczęśliwych pomyłek. Była dwudziestoletnią studentką. gdy wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni — wystarczyła jedna noc w towarzystwie mężczyzny. którego właśnie poznała. Gdy nad ranem obudziła się obok niego. uciekła. pozostawiwszy za sobą rodzące się uczucie i zapach czekolady… Kilka miesięcy później na świat przyszedł Gavin.

Po jakimś czasie Claire postanawia spełnić swoje największe marzenie i razem z przyjaciółką otwiera sklep ze słodkościami. Myślami wciąż jednak wraca do mężczyzny. który tak bardzo zmienił jej los. Nie wie. że próbował ją odnaleźć. Życie uwielbia szczęśliwe zbiegi okoliczności i w końcu dochodzi do spotkania…

Bohaterowie. których pokochasz. spora dawka romantycznego humoru i unoszący się nad kartkami zapach czekolady!


Tara Sivec — amerykańska pisarka. żona. matka. Mieszka w Ohio z mężem i dwójką dzieci. Po kilkunastu latach pracy jako broker chwyciła za pióro z postanowieniem napisania pierwszej powieści. Jest autorką kilku światowych bestsellerów. między innymi serii „Chocolate lovers”. której pierwszy tom. Pokusy i łakocie. właśnie trzymasz w ręku. Książka od razu zyskała uznanie czytelników i zdobyła wiele nagród literackich. 
 


Przeczytaj koniecznie:

  • #1 Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

  • #2 Pokusy i łakocie. Rodzina nie do końca idealna

  • #3 Pokusy i łakocie. Kochanie. jeszcze tu jestem!

 

Autor: Tara Sivec

Cena: 31.99

Tara Sivec: MP3


Mroczni ludzie. Trylogia OXEN. Część 2

Kategoria: Pozostałe

Dalszy ciąg historii Nielsa Oxena. byłego żołnierza duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczanego za niespotykaną odwagę.

Zmagający się ze stresem pourazowym Oxen szukał już tylko spokoju. toteż wyprowadził się do lasu w północnej Jutlandii. Niestety. nie dane mu było odpocząć – został bowiem wciągnięty w mroczną intrygę. za którą stała tajemnicza organizacja. mająca ogromny wpływ na politykę kraju. Wiedza. którą mężczyzna zyskał w wyniku śledztwa. mogła kosztować go życie. Prześladowali go ludzie bardzo potężni. zdeterminowani i bezwzględni. Nie miał innego wyjścia. musiał pozostać w ukryciu. A najlepiej zniknąć.

Sylwestrowa noc. którą spędzał w jednej z szop w pobliżu farmy rybnej. rozpoczyna kolejną serię dramatycznych wydarzeń. Właściciel gospodarstwa. samotny starszy człowiek zwany Rybakiem. wdzięczny za ocalenie życia. proponuje mu pracę i schronienie. Oxen postanawia więc zamieszkać na odludziu. Równocześnie. nie mając złudzeń co do zaciekłości i możliwości ścigających go ludzi. zabezpiecza część dowodów ich zbrodni. Tymczasem po wielomiesięcznych poszukiwaniach byłej partnerce Oxena. Margrethe Franck. udaje się go odnaleźć. Tym samym policjantka nieświadomie wskazuje trop prześladowcom. Były żołnierz ponownie traci swój azyl i znów musi stanąć do walki nie tylko o życie. ale i dobre imię.

Czy Oxen i Margrethe wymkną się ścigającym ich ludziom i rozwiążą tajemnicę okrutnych morderstw? Czy uda im się odkryć tożsamość skrytych w cieniu napastników. którzy mają wpływ na całe państwo?

Ludzie władzy. Mroczni. Zepsuci. Potężni. Czytaj i drżyj.

 

Okoń w sieci. czyli Marcin Okoniewski zastanawia się. czy kontynuacje serii są lepsze? W przypadku „Mrocznych ludzi” (OXEN #2) – tak!

 

BukBuk poleca historię Oxena – „Zanim zawisły psy” i „Mrocznych ludzi”:

 

Olga Kowalska z Wielkiego Buka o „Mrocznych ludziach”:

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3


Konan Destylator

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jakub Wędrowycz to przerażający wiekowy ochlapus. wiejski egzorcysta. bimbrownik i kłusownik. porażający otoczenie wyglądem. zapachem i kulturą osobistą – a raczej jej brakiem. W towarzystwie równie odrażających kumpli pije. produkuje samogon. wdaje się w awantury oraz wypełniając wolę przodków regularnie likwiduje przedstawicieli wrogiego rodu – Bardaków.

W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady. przywary i stereotypy – ale jego chamstwo. wieśniactwo. buractwo. brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem.

Tyle Wikipiedia. a Wy właśnie trzymacie w ręku najnowszy zbiór doprowadzających do łez. plugawych historii z życia pogromcy Wojsławic i – terenów. gdzie dociera Pekaes z Chełma.

Ogłoszenia drobne:

„Klata goryla” – bezpoś

ISBN: 978-87-26-27957-3

Cena: 9999

978-87-26-27957-3:


maluje obrazy.

Kategoria: Autor

Monika Skabara

ISBN: 978-83-66611-96-2

Cena: 9999

978-83-66611-96-2:


Nosiciel

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kroki twojego dziecka mogą być ostatnim. co usłyszysz…
Małe miasteczko położone wśród lasów. nad brzegiem jeziora. miało być azylem dla owdowiałej doktor Claire Elliot i jej nastoletniego syna – Noaha.
Było – przez kilka miesięcy. Dopóki jeden z nastolatków ze szkoły Noaha. pacjent Claire. nie zastrzelił swojej nauczycielki. A jego kolega – nie skręcił karku matce i śrubokrętem prawie nie zamordował siostry. W miasteczku dochodzi do kolejnych aktów przemocy dokonywanych przez nastolatków. Trupów przybywa. Psychoza zaczyna przyjmować rozmiary epidemii.
Czy młodzież z Tranquility eksperymentowała z narkotykami? Czy to wina niezidentyfikowanego wirusa? A może tajemniczych świateł krążących nocą po lesie? Claire odkrywa. że w miasteczku zdarzały się już masowe morderstwa rodzin. I wiedzą o tym wszyscy. ale nie zamierzają pomóc w rozwiązaniu tej tajemnicy.

Wciągający. świetnie napisany. trzymający w napięciu thriller medyczny
Booklist

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


2018

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:postać z naszej szkapy, osaczona pola roxa pdf, sony ericsson j20i, cienie wojciech chmielarz, jakub kuza, barwy miłości, boska komedia dantego pdf, kryminały medyczne, marii jumaszewej, jądro ciemności adam ferency pdf, wielka księga cipek pdf pobierz, mama muminków, sylvia day tylko cross pdf…