Miłość oraz inne dysonanse

Miłość oraz inne dysonanse Kategoria: Powieści i opowiadania Anna… Pojawiła się tak nagle. przypadkiem. Przypadkiem?! W Moskwie przypadek powinien otrzymać zupełnie inną definicję. Słuchałem Okudżawy i w tle ciągle słyszałem jej mocny. harmonijny głos. Odtwarzałem w pamięci obraz jej warg… Struna – ceniony krytyk muzyczny. Polak z niemieckim paszportem. Rozwiedziony. bez rodziny. bez nadziei. Kiedyś…

Published by admin in10 lipca 2020
Tagi: , , , ,

Miłość oraz inne dysonanse

Kategoria: Powieści i opowiadania

Anna… Pojawiła się tak nagle. przypadkiem. Przypadkiem?! W Moskwie przypadek powinien otrzymać zupełnie inną definicję. Słuchałem Okudżawy i w tle ciągle słyszałem jej mocny. harmonijny głos. Odtwarzałem w pamięci obraz jej warg…

Struna – ceniony krytyk muzyczny. Polak z niemieckim paszportem. Rozwiedziony. bez rodziny. bez nadziei. Kiedyś marzył o tym. ze zostanie muzykiem. kochał do szaleństwa. ale ani muzyka ani kobieta nie były mu wierne. Anna – Rosjanka – żyje z dnia na dzień. w małżeństwie bez miłości. Chciała być aktorką. chciała mieć dzieci. Niestety. żadnego w tych marzeń nie udało jej się zrealizować.

Spotkali się przypadkowo. oboje samotni w Moskwie. Nie spodziewali się. że taka miłość w ogóle się zdarza. Niemożliwa. wbrew rozsądkowi. wbrew zasadom.

„Miłość oraz inne dysonanse” to pełna muzyki i namiętności powieść. pisana z dwóch perspektyw. z dwóch krajów. z dwóch serc. To opowieści o diametralnie różnych światach. dwóch równoległych losach. które połączył przypadek – w cieniu osobistych dramatów i niełatwych relacji polsko-rosyjskich.

 

Autor: Janusz Leon Wiśniewski. Irada Wownenko

Cena: 20.90

Janusz Leon Wiśniewski. Irada Wownenko: MP3


eb of murder. blackmail. chicanery. X-rated films. and station politics that infest Channel 3’s rickety building. he gets closer to a killer who is out to make the reporter his next victim.

Kategoria: Autor

R. R. Irvine

ISBN:

Cena: 9999

:


94-0

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Diabły z Saints

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Świat znalazł się w ruinie. cywilizację zastąpił chaos. W ocalałych z wojennej zawieruchy miastach królują gangi i handlarze niewolników. Większość ludzi wyznaje tylko jedno prawo. prawo silniejszego. Tylko gdzieniegdzie próbuje się utrzymać dawny ład. Alan i Zack mają szczęście żyć w rybackiej wiosce Saints. gdzie czas upływa im na prostych obowiązkach i zabawach z rówieśnikami.

Idylla nie trwa jednak wiecznie. Osada pada ofiarą napaści. z której tylko oni dwaj wychodzą cało. Pozostawieni samym sobie. są zmuszeni do walki o przetrwanie. Niełatwą sytuację komplikują rodzące się pytania.

Czym są osobliwe moce. które budzą się w chłopcach? Czy atak na wioskę naprawdę był dziełem przypadku? Jaką mroczną tajemnicę skrywali rodzice Alana i Zacka? Co łączyło ich z legendarnym łowcą potworów?

Alan i Zack ruszają w poszukiwaniu odpowiedzi przez świat opanowany przez potwory w

Autor: Minka Kent

Cena: 20.90

Minka Kent: MP3


Dave Gorman Vs the Rest of the World

Kategoria: Pozostałe

Remember when you were a kid. and you used to go round to a friend’s house to see if they were playing? Well. as adults we’re not supposed to do that. Which is a shame… because Dave Gorman likes playing. He REALLY likes games. So he knocked on the biggest door you could ever imagine – the internet – and asked 76.000 people if they fancied a game. This is the story of what happened next.Dave was up for anything and gamely played them at whatever they chose. He played some classics – Monopoly. Scrabble. dominoes and cribbage. He played many games he’d never heard of before – Khet. Kubb. Tikal or Smite anyone?He played board games and physical games. He’s thrown sticks. balls. frisbees and darts. He’s rolled dice and he’s drawn cards.From Liverpool to Hampstead and from Croydon to Nottingham. Dave travelled the length and breadth of Britain meeting strangers in strange places – their homes. at work. in the back rooms of pubs – and getting

Autor: M. M Kaye

Cena: 317.90

M. M Kaye: MP3kościotrzep, smutny szczeniak, the mister el james pdf chomikuj, christophe andre, torchlight poradnik, bandura teoria społecznego uczenia się pdf, książki o motywacji pdf, kiedy chloe dowie się że lucyfer jest diabłem, plik mobi, płomień pod moją skórą pdf, żywoty i poglądy słynnych filozofów, jacek piekara bicz boży, od pierwszego wejrzenia sparks, skaza robert małecki, jak wypromować książkę, stary człowiek i morze gatunek i rodzaj…