Success and Change

Success and Change Kategoria: Poradniki Mateusz Grzesiak zdobywcą Nagrody Teofrasta! Bestseller wydawnictwa Onepress – „Success and Change” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2014 roku. przyznawaną przez miesięcznik „Charaktery”.   Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem. aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał. zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia. Konstruktywne myślenie. skuteczna…

Published by admin in1 lipca 2020
Tagi: , , , ,

Success and Change

Kategoria: Poradniki

Mateusz Grzesiak zdobywcą Nagrody Teofrasta!

Bestseller wydawnictwa Onepress – „Success and Change” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2014 roku. przyznawaną przez miesięcznik „Charaktery”.

 

Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem. aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał. zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.

Konstruktywne myślenie. skuteczna komunikacja. upragniona kontrola nad własnymi emocjami. zrealizowane cele. silna osobowość… By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak. bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas. abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów. ograniczeń. nerwów i frustracji do świadomego życia. wolności emocjonalnej. stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów. 

Po pierwsze… bądź bardziej świadomy! 

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to. co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady. by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia. problematyczne relacje. męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. 

Po drugie… wpłyń na bieg wydarzeń! 

Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się. jak skutecznie wpływać na zdarzenia. by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.


Kliknij. żeby powiększyć obrazek:

Highslide JS


Autor: Mateusz Grzesiak

Cena: 31.99

Mateusz Grzesiak: MP3


Wine for Dummies 4th Edition

Kategoria: Pozostałe

This down-to-earth guide cuts through wine snobbery and tells you what’s in. what’s out. and what’s new in wine. This update of the bestselling For Dummies classic covers everything from established and emerging wine regions to pairing wine with food to collecting wine. Here’s to fun. relaxed wine exploration and enjoyment!Discover how to: Understand grape varieties and wine styles Decipher wine lists and wine labels Select. store. open. pour. and enjoy wine

Autor: Ed McCarthy. Mary Mulligan

Cena: 41.90

Ed McCarthy. Mary Mulligan: MP3


Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Producentem audiobooka jest PRL Studio

Dwójka sąsiadów. sześcioletnia Zosia i siedmioletni Franio mają niezwykłą przyjaciółkę – to ruda jak marchewka wiewiórka Julia. która obdarzona jest magicznymi mocami. Wystarczy zastukać trzy razy specjalnym orzeszkiem. a Julia w te pędy pojawia się w pokoju dziewczynki. Właśnie wtedy zaczynają się pasjonujące przygody…

Zosia. Franio i wiewiórka Julia odwiedzają tajemniczy świat widzimisiów. walczą z gangiem kun. stawiają czoła srogiemu dozorcy i jego przebiegłemu kotu Daktylowi. Tak. Zdecydowanie. tę trójkę przyjaciół śmiało można nazwać małymi detektywami. Na szlaku wyjątkowych zagadek nie są jednak sami. Czasem z pomocą przychodzi dobra czarownica Leokadia Masełko i jej szczurek Serek. Mali detektywi wchodzą do świata bajek. odnajdują tajemne portale. szukają moli książkowych. latają. p

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3


Trener osobisty

Kategoria: Poradniki

 

Ten audiobook to 365 krótkich tekstów zawierających wiedzę pozwalającą lepiej poznać siebie. zrozumieć swoją siłę i nauczyć się wykorzystywać ją w budowaniu swojego szczęścia.

Autorka zaleca. aby codziennie zrobić krok w stronę pełniejszego życia i podpowiada. jak to zrobić. Niczym osobisty trener prowadzi słuchacza do zbudowania cech pozwalających żyć szczęśliwie i działać skutecznie. pomaga także doskonalić kompetencje potrzebne do takiego życia – komunikację i zarządzanie sobą w czasie. Słuchacz nie tylko dowiaduje się. czym naprawdę są niektóre cechy. jak choćby poczucie własnej wartości czy proaktywność. i uczy się o nie dbać. ale dostaje również potężną dawkę motywacji do działania oraz inspiracji do działania kreatywnego.

Wiele osób świadomie sterujących swoim rozwojem stwierdza. że choć życie zmienia się samemu. to ta książka z

ISBN: 978-83-8146-888-6

Cena: 9999

978-83-8146-888-6:


ect her. and Creon will do anything to chase the shadows from her eyes. He knows he has found the light to his darkness. but now he must corner Carmen long enough for her to realize that he is the only one in the universe who can heal her shattered heart. Can he convince her to give love a second chance before she risks everything-including her life-for revenge?

Kategoria: Autor

S.E. Smith

ISBN:

Cena: 9999

:


Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nowy Jork. Brooklyn – chasydzka dziewczyna uwięziona w jednym z najbardziej otwartych miast świata. Nastolatka bez książek. kina. teatru. koncertów. spotkań z rówieśnikami. Poddana opresyjnej tradycji i religii ortodoksyjnej społeczności.
Trudno sobie wyobrazić świat nastoletniej Deborah. zmuszonej do małżeństwa. ogolonej na łyso w dniu ślubu i poddanej przyśpieszonej lekcji dojrzewania seksualnego.  Trudno uwierzyć. że w XXI wieku dziewczyna mieszkająca w Nowym Jorku nie może posługiwać się angielskim. bo to język zepsucia i zła i jest więziona w domu.
Feldman wpuszcza nas do hermetycznego świata. którego grzechy są starannie ukrywane i wypierane. Autorka w przejmujący sposób relacjonuje. jak wyglądało jej życie. pełne nakazów i zakazów.
Życie. które opierało się na milczącym przyzwoleniu na cierpienie

Autor: Robert Maurer

Cena: 29.90

Robert Maurer: MP3


Patrick Melrose. Tom 2. Mleko matki. W końcu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Literacki majstersztyk nareszcie po polsku! Ten cykl powieści o życiu współczesnej brytyjskiej arystokracji przyniósł autorowi światową sławę.

Osobliwa saga rodzinna z elementami błyskotliwej satyry społecznej przynosi na przemian wstrząsający i zabawny portret angielskiej klasy wyższej z przełomu XX i XXI wieku. z której wywodzi się Edward St Aubyn. Przedstawiony tu świat jest pełen zbytku i ogromnej pustki. olśniewającego piękna i niewypowiedzianej ohydy. ujmującego wdzięku i skrywanych złych emocji. Rozgrywająca się w Londynie. Nowym Jorku i na Riwierze Francuskiej historia Patricka Melrose’a i jego relacji z despotycznym ojcem to fascynująca i świetnie skonstruowana przypowieść o bezbronności dzieci. ciężarze rodzicielstwa i koszmarze wspomnień. od których nie sposób się uwolnić.

Autor: Edward St. Aubyn

Cena: 20.90

Edward St. Aubyn: MP3marko kloos natarcie chomikuj, zostań ze mną tucker, ba paris dylemat, arabska krew: cz. 1, biografie odtajnione pdf, stary człowiek i morze pdf pobierz, opowiadania +18, podstawy komunikowania społecznego, dziennik witold gombrowicz, mikołajek charakterystyka bohaterów, percepcja słuchowa karty pracy, dzika kaczka ibsen, rajska wyspa program, krwawe igrzyska, camilla läckberg kaznodzieja pdf, ogar piekielny ściga mnie…