. bogactwa. dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to. czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz.

W tej książce znajdziesz:

  • wskazówki – gdy czujesz zagubienie
  • wzmocnienie – gdy potrzebujesz siły
  • pociechę – gdy przytłacza Cię smutek
  • przypomnienie o bezkresnej miłości i szczodrości Bożej – zawsze

Doskonała miłość usuwa lęk!

. bogactwa. dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to. czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz. W tej książce znajdziesz: wskazówki – gdy czujesz zagubienie wzmocnienie – gdy potrzebujesz siły pociechę – gdy przytłacza Cię smutek przypomnienie o bezkresnej miłości i szczodrości Bożej – zawsze Doskonała miłość usuwa lęk! Kategoria: Autor Joseph Murphy ISBN: 978-83-283-5675-7 Cena:…

Published by admin in6 czerwca 2020
Tagi: , , , , , ,

. bogactwa. dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to. czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz.

W tej książce znajdziesz:

  • wskazówki – gdy czujesz zagubienie
  • wzmocnienie – gdy potrzebujesz siły
  • pociechę – gdy przytłacza Cię smutek
  • przypomnienie o bezkresnej miłości i szczodrości Bożej – zawsze

Doskonała miłość usuwa lęk!

Kategoria: Autor

Joseph Murphy

ISBN: 978-83-283-5675-7

Cena: 49.90

978-83-283-5675-7: Interpretacja psalmu 23. 9Interpretacja psalmu 91. 11Modlitwa o uzdrowienie 13Jak przebaczać 14Modlitwa dla grupowego uzdrawiania 15Bądź spokojny i wiedz 16Prowadź w spokoju 17Morska wersja psalmu 23. 18Królewska Droga 19Modlitwa podróżna 20Doskonały wzrok 21Jego Wyświęcona Obecność 22Uzdrawiający balsam miłości 23Moc Boga 24Pokój Boga 25Mój wewnętrzny spokój 26Uwolnienie 27Opanowanie i równowaga 28Uzdrawianie du


Kaczanowska

Kategoria: ISBN

978-83-272-6829-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 313827


Irena’s Children

Kategoria: Pozostałe

From the New York Times bestselling author of The Widow Clicquot comes an extraordinary and gripping account of Irena Sendlerthe female Oskar Schindlerwho took staggering risks to save 2.500 children from death and deportation in Nazi-occupied Poland during World War II.In 1942. one young social worker. Irena Sendler. was granted access to the Warsaw ghetto as a public health specialist. While she was there. she began to understand the fate that awaited the Jewish families who were unable to leave. Soon she reached out to the trapped families. going from door to door and asking them to trust her with their young children. Driven to extreme measures and with the help of a network of local tradesmen. ghetto residents. and her star-crossed lover in the Jewish resistance. Irena ultimately smuggled thousands of children past the Nazis. She made dangerous trips through the citys sewers. hid children in coffins. snuck them under overcoats at checkpoints. and slippe

ISBN:

Cena: 9999

:


. oraz Donaldem. sposób. w jaki Donald budował pozycję w swoim klanie. oraz to. w jak okrutny sposób ten ukochany syn i dziedzic odrzucił ojca. który zachorował na chorobę Alzheimera.
Liczni eksperci. armia psychologów oraz dziennikarzy próbowała wyjaśnić niebezpieczne. ale też groteskowe zachowania Donalda Trumpa. To jednak Mary L. Trump ma kompetencję oraz unikalną wiedzę na temat własnej rodzinny. które są kluczem do stworzenia prawdziwie wielowymiarowego i mrocznego portretu najniebezpieczniejszego człowieka na ziemi. Jako jedyna jest też w stanie opowiedzieć niezwykłą. przerażającą rodzinną sagę Trumpów. Nie tylko z powodu unikalnej wiedzy. ale także dlatego. że tylko jej Donald wyznał prawdę o jednej z najpotężniejszych. ale też najbardziej dysfunkcyjnych rodzin na świecie.

„Ukazało się wiele książek na temat Donalda Trumpa. ale ta jest najważniejsza” – „Vanity Fair”

Kategoria: Autor

Mary L. Trump

Autor: Marian Piotr Rawinis

Cena: 12.99

Marian Piotr Rawinis: MP3


Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 1. Zagadka zaginionej kamei

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Pierwszy tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

Kiedy Anka spotyka w windzie Piotrka. jego małą siostrzyczkę Jagę i oswojonego szczura Sherlocka. nic nie zapowiada popołudnia pełnego wrażeń. Gdy jednak cała czwórka odwiedza babcię Piotrka i Jagi. okazuje się. że potrzebny będzie detektyw. bo zaginęła kamea – pamiątka rodzinna. a zarazem kopia bezcennej ozdoby księżny Izabeli Czartoryskiej. Tego dnia do mieszkania babci wchodzili tylko: sąsiadka. listonosz i pan. który miał naprawić dekoder. Kto z nich zabrał kameę?

„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę. elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę. gdyż każdy

ISBN: 978-87-26-69687-5

Cena: 9999

978-87-26-69687-5:


Nawyki bogatych i biednych

Kategoria: Poradniki

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych. które musisz nabyć. aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich. o których warto wiedzieć. by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych. którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych. ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii. neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego. nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym. jak lepiej. bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze. lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo. jak piszą. „zostaje. kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”.

Bestseller Michaela Yardneya i Toma Corleya Nawyki bogatych i biednych nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek. jak szybko się wzbogacić. a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek.

W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego. czego nauczają. A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa. co o sztuce bogatego życia. Bogatego życia. które leży według nich w zasięgu każdego. kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

Ta książka jest dla wszystkich tych. którzy:
żyją z miesiąc na miesiąc i chcą to szybko i skutecznie zmienić pragną uciec z wyścigu szczurów i żyć niezależnie
chcą lepszego życia dla siebie i swoich bliskich
pragną nauczyć własne dzieci jak stać się bogatym

“Nie jest to książka o pieniądzach. inwestowaniu. nieruchomościach czy akcjach – takich książek powstało bez liku. Jest to książka o kształtowaniu sposobu. w jaki ludzie bogaci czują. myślą. działają i postępują. Jest to książka o rozwijaniu nawyków bogatych i rezygnowaniu z nawyków ubogich.”

“Ciekawe. że większość z nas próbuje się uczyć samemu. zamiast znacznie przyspieszyć swój rozwój osobisty oraz postępy na drodze do sukcesu finansowego i naśladować ludzi bogatych. którzy już osiągnęli sukces. Nie mówimy tu o tym. w jaki sposób ludzie ci inwestowali ani jakim biznesem się zajmowali – chociaż warto i to wziąć pod uwagę. Proponujemy. abyście spojrzeli na to od innej strony i poznali ich codzienne nawyki – co robią od rana do wieczora. Chcemy. żebyście się postawili w ich sytuacji. odkryli. co czują i jak myślą. bo to właśnie decyduje o ich postępowaniu. nawykach i osiągnięciach.”

“Jak sami się przekonacie. bogaci nie różnią się specjalnie od biednych. Po prostu nauczyli się postępować inaczej niż większość z nas. Pokażemy wam. że jeżeli będziecie konsekwentnie robić to. co robią bogaci ludzie sukcesu. to w końcu osiągniecie takie same rezultaty jak oni.

Autor: Michael Yardney. Tom Corley

Cena: 39.90

Michael Yardney. Tom Corley: MP3gorące noce, sestyna, radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję, pięćdziesiąt twarzy greya pdf, czarne stopy opracowanie, tetralysal chpl, minecraft naprawa łuku, perwersyjny bogacz pdf doci, wdowy chomikuj, harlan coben mistyfikacja, trening autogenny schultza instrukcja, kate brown czarnobyl, ibsen dzika kaczka, brat meza, agusq torrent, neurotmeza, autor powieści miecz i łokieć, szkolni przyjaciele pdf chomikuj…