Powrót

Powrót Kategoria: Powieści i opowiadania Czy szukasz książki. która poruszy Twoje myśli i uczucia? Sięgnij po kolejną już powieść Nicholasa Sparksa. Czy powieść Powrót będzie utrzymana w podobnym duchu. jak Pamiętnik czy I wciąż ją kocham? Zobacz sam. Sekrety zmieniające życie Głównym bohaterem książki Powrót jest lekarz Trevor Benson. który brał udział w misji wojskowej.…

Published by admin in4 czerwca 2020
Tagi: , , ,

Powrót

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy szukasz książki. która poruszy Twoje myśli i uczucia? Sięgnij po kolejną już powieść Nicholasa Sparksa. Czy powieść Powrót będzie utrzymana w podobnym duchu. jak Pamiętnik czy I wciąż ją kocham? Zobacz sam.

Sekrety zmieniające życie

Głównym bohaterem książki Powrót jest lekarz Trevor Benson. który brał udział w misji wojskowej. gdzie odniósł poważne rany. Nie sądził on. że kiedyś zapragnie wrócić do odziedziczonej po dziadkach starej chaty w miasteczku New Bern w Karolinie Północnej. Dziś jednak wydaje się. że to jedyne dobre rozwiązanie.

Bohater wybiera się więc zatem do New Bern z nadzieją na spokój i odpoczynek po ciężkich przeżyciach. Poznaje tam jednak Natalię. zastępczynię miejscowego szeryfa. która porusza jego serce. Sprawdź. czy ta para ma szansę na szczęście. A może sekret. który skrywa kobieta. okaże się przeszkodą?

Jednocześnie Trevor poznaje ponurą nastolatkę Callie. która mieszka w przyczepie kempingowej w New Bern. To od niej stara się dowiedzieć czegokolwiek o zagadkowej śmierci swojego dziadka. Czego się dowie? Czy nieustępliwość Trevora doprowadzi do rozwiązania tajemnic z przeszłości?

Autor: Nicholas Sparks

Cena: 25.90

Nicholas Sparks: MP3


s mówi „sprawdzam”. przychodzi czas na decyzje. które będą mieć swoje konsekwencje.

Czy wybiorą słusznie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

Kategoria: Autor

Malwina Ferenz

ISBN: 978-83-8194-049-8

Cena: 9999

978-83-8194-049-8:


Nic. co ludzkie. Powieść inspirowana scenariuszem filmu KLER

Kategoria: Powieści i opowiadania

W seminarium duchownym wybucha pożar. Kleryk Leszek Lisowski ratuje z płomieni dwóch przyjaciół: Andrzeja Kukułę i Tadeusza Trybusa. Po święceniach spotykają się w każdą rocznicę ocalenia. Tym razem spotkanie kończy się tragicznie. Wiara i powołanie trzech księży zostaną wystawione na próbę.
Piotr Głuchowski nie tylko rozwija filmowe wątki i ujawnia życiorysy bohaterów. ale czerpiąc z prawdziwych historii. tworzy nową. wstrząsającą opowieść o grzechach Kościoła. Te odkrywa dziennikarka Ludmiła Zakrzewska. główna bohaterka powieści. Ona także – prowadząc śledztwo w sprawie kościelnej pedofilii – musi dokonać fundamentalnego wyboru: miłość czy godność?

„Bez pracy moich kolegów reporterów ta książka by nie powstała. Postać Ludmiły Zakrzewskiej. głównej bohaterki «Nic. co ludzkie». jest wzorowana na nich. Na

Autor: K.A. Figaro

Cena: 17.90

K.A. Figaro: MP3


Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który surowo uświadamia nam. że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho. zamiast podążać za głosem serca. które pragnie ekspresji poprzez pisanie. malowanie. uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność. dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany. a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania. musimy się zmierzyć z lękiem. negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia. do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń. które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości – i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń. dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to. co kochasz. będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej. rozpocznij swoją twórczą podróż!

Zobacz relację ze spotkania autorskiego z Dagmarą Gmitrzak w warszawskim Empiku (kliknij w zdjęcie)

Autor: Dagmara Gmitrzak

Cena: 23.90

Dagmara Gmitrzak: MP3


Internationalists

Kategoria: Pozostałe

‚;An original bookabout individuals who used ideas to change the world’ (The New Yorker)the fascinating exploration into the creation and history of the Paris Peace Pact. an often overlooked but transformative treaty that laid the foundation for the international system we live under today.In 1928. the leaders of the world assembled in Paris to outlaw war. Within the year. the treaty signed that day. known as the Peace Pact. had been ratified by nearly every state in the world. War. for the first time in history. had become illegal. But within a decade of its signing. each state that had gathered in Paris to renounce war was at war. And in the century that followed. the Peace Pact was dismissed as an act of folly and an unmistakable failure. This book argues that the Peace Pact ushered in a sustained march toward peace that lasts to this day. A ‚;thought-provoking and comprehensively researched book’ (The Wall Street Journal). The Internationalists tells th

ISBN:

Cena: 9999

:proces pdf, sztuka gotowania, upadek zachodniej cywilizacji, hanna krall zdazyc przed panem bogiem, słuchowisko pl, przepowiednie dla swiata, proch i pył, ania z zielonego wzgórza test z odpowiedziami pdf, wojenna korona, jasne miejsca, trump religia, fallout 76 mapa, jej wysokość p pdf, cherezińska północna droga…