Ogród Zuzanny. Warto walczyć o tę miłość. Tom 3

Ogród Zuzanny. Warto walczyć o tę miłość. Tom 3 Kategoria: Powieści i opowiadania Spędź wiosnę w Ogrodzie Zuzanny! Trzeci tom poświęcony jest kolejnej z przyjaciółek – Kazi Leszczyńskiej.W ostatnim czasie oddalili się od siebie z Ludwikiem. a gdy na horyzoncie pojawia się dawna narzeczona Ludwika. ich małżeństwo staje pod znakiem zapytania. Na dodatek Kazia skrywa…

Published by admin in1 czerwca 2020
Tagi: , , , , , ,

Ogród Zuzanny. Warto walczyć o tę miłość. Tom 3

Kategoria: Powieści i opowiadania

Spędź wiosnę w Ogrodzie Zuzanny! Trzeci tom poświęcony jest kolejnej z przyjaciółek – Kazi Leszczyńskiej.
W ostatnim czasie oddalili się od siebie z Ludwikiem. a gdy na horyzoncie pojawia się dawna narzeczona Ludwika. ich małżeństwo staje pod znakiem zapytania. Na dodatek Kazia skrywa sekret. którego ujawnienie spowoduje w życiu jej rodziny prawdziwą rewolucję… Dużo dzieje się także u pozostałych bohaterek – Zuzanna pragnie dziecka. a Wiola rozwija pierwszy w swym życiu poważny związek.
„Ogród Zuzanny” to powieść o szczególnej atmosferze. z wyrazistymi. interesującymi bohaterami (także tymi drugoplanowymi. na dwóch czy czterech… łapach). pełna ciepła i humoru.

Autor: Justyna Bednarek. Jagna Kaczanowska

Cena: 29.90

Justyna Bednarek. Jagna Kaczanowska: MP3


Mega hit na maturę. Biologia 5. Strunowce. Doświadczenia i obserwacje

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Piąty rozdział dziesięciorozdziałowego kompendium wiedzy biologicznej dla maturzystów. przedstawione w prostej i przejrzystej formie. Zawiera wiele przykładów nieczęsto spotykanych w podręcznikach i przemawiających do wyobraźni. Pozwala na poszerzenie posiadanej wiedzy. a także jej usystematyzowanie i szybkie powtórzenie przed egzaminem.

Zakres materiału i dobór treści jest adekwatny do wymagań egzaminu maturalnego. Uwzględniono najnowszy system klasyfikacji organizmów. co pozwala na uaktualnienie wiedzy ucznia.

Spis treści rozdziału piątego:

1. Typ Strunowce.

2. Podtyp Osłonice.

3. Podtyp Bezczaszkowce

4. Podtyp Kręgowce. Gromady. Kręgouste. Ryby. Płazy. Ga

ISBN: 978-83-8032-393-3

Cena: 9999

978-83-8032-393-3:


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy. życie w ciągłym biegu. wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. „Muszę dać z siebie wszystko”. „trzeba bardziej się starać”. „muszę dłużej pracować” – taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego. chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą. że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników. które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił. aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym. jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem. aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się. że spokojna praca. uważność. dużo wolnego czasu. sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się. że powiedzenie stanowczego „nie” bezcelowej krzątaninie. wygórowanym celom. usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania. które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się. jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa „nie”
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

Cena: 23.90

Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3


Fourth Mega Market

Kategoria: Pozostałe

What do you call a bull market that lasts at least ten years. includes steep corrections and cycles of vicious rotation. but results in a quadrupling of the Dow. a stratospheric rise in new technology. and the creation of staggering amounts of wealth? Ralph Acampora. one of Wall Street’s most influential analysts. calls it a mega-market. In The Fourth Mega-Market. Acampora shows how the current mega-market has clear parallels to three earlier markets. and explains to investors how the lessons of the past can be utilized to their advantage in the marketplace. History shows us the ways that investors will react under certain circumstances. and Ralph Acampora shows us that looking back is the best way to see what’s coming ahead. He Teaches listeners to recognize patterns that can help explain market performance. He offers advice on spotting and protecting yourself from the inevitable corrections that occur with regularity in every mega-market. Finally

ISBN:

Cena: 9999

:dawny władca egiptu, szczątki ludzkie, genetyka sprawdzian gimnazjum, akta dresdena tom 12, gaja grzegorzewska żniwiarz, the sweetest oblivion doci, magda m ciąg dalszy nastąpił pdf, nadieżda stalina, krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, perfekcyjna żona jp delaney pdf, paulina miko, orwell 1984 pdf, słownik pedagogiki specjalnej pdf, władca pierścieni ksiazka, mirosław tryczyk drzazga, śmierć pułkownika mickiewicz…