Czasami kłamię

Czasami kłamię Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy A kiedy sądzisz. że już wszystko rozumiesz… wtedy CZASAMI KŁAMIĘ! Są trzy rzeczy. które powinniście wiedzieć o Amber Reynolds. Pierwsza: jej mąż już jej nie kocha. Rzecz druga: jest Boże Narodzenie. a Amber leży w szpitalu w stanie śpiączki. Zapadła w nią po wypadku samochodowym. którego praktycznie nie…

Published by admin in31 maja 2020
Tagi: , , ,

Czasami kłamię

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

A kiedy sądzisz. że już wszystko rozumiesz… wtedy CZASAMI KŁAMIĘ!

Są trzy rzeczy. które powinniście wiedzieć o Amber Reynolds. Pierwsza: jej mąż już jej nie kocha. Rzecz druga: jest Boże Narodzenie. a Amber leży w szpitalu w stanie śpiączki. Zapadła w nią po wypadku samochodowym. którego praktycznie nie pamięta. Jej ciało jest bezwładne i nieruchome. zdane na łaskę i niełaskę innych ludzi. ale jej umysł nie śpi. analizując wydarzenia ostatnich tygodni.
Na co dzień czuwają nad nią siostra i mąż. których po cichu podejrzewała o romans. W ciemności szpitalnej sali czai się jednak ktoś. kto nieustannie jej zagraża. Policja także nie wierzy w nieszczęśliwy zbieg okoliczności. ślady na ciele Amber wskazują na to. że ktoś celowo chciał wyrządzić jej krzywdę. Kim jest tajemniczy oprawca? Czy to mąż Amber. tak jak podejrzewają śledczy? Czy

14.90: 1

Cena:

1:


Kategoria:

:

Cena: 7.90

: MP3


amantha. Bruno – na dusznych ulicach miasta. ogarniętego falą niespotykanych upałów.

W filmowej adaptacji „W labiryncie”. która do polskich kin trafi w listopadzie. wystąpią Dustin Hoffman i Toni Servillo.

Kategoria: Autor

Donato Carrisi

ISBN: 978-83-8125-876-0

Cena: 9999

978-83-8125-876-0:


Wizna

Kategoria: Historia i literatura faktu

Tragiczny wrzesień 1939 roku.

Niemiecki korpus pancerny generała Heinza Guderiana uderza z całą mocą. usiłując zamknąć kleszcze wokół wycofujących się spod Warszawy polskich armii. Zakładano. że jego sukces przyniesie klęskę stronie polskiej po zaledwie dziesięciu dniach oporu.

Jednak na drodze pancernych zagonów staje polska załoga odcinka Wizna. Dwie kompanie piechoty ukryte w kilku betonowych schronach nad Narwią wsparte sześcioma działami. Mniej niż 700 żołnierzy przeciwko 40 tysiącom.

40 do 1.

Tak rozpoczyna się desperacka walka kapitana Władysława Raginisa. Bój do ostatniej krwi. naboju i samobójczej śmierci dowódcy. który przysiągł. że żywy swej pozycji nie opuści.

Dziś epizod ten znany jest jako legendarna obrona Wizny.

Autor: Jacek Komuda

Cena: 4

Jacek Komuda: MP3


Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem

Kategoria: Historia i literatura faktu

Kwiecień. 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony „Szlachetny Żyd”. Eduard Bloch. Ten sam. który przez wiele lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy. za co Hitler był mu szalenie wdzięczny. Führer oznajmia mu. że ten dostąpi niebywałego zaszczytu spisania z nim ostatniej rozmowy. Wszystko dzieje się kilka dni przed śmiercią Hitlera.

Tak mocna książka nie została opublikowana od lat! Po raz pierwszy na świecie ukazuje się wywiad. którego Adolf Hitler udzielił przed swoją śmiercią „Szlachetnemu Żydowi”. Kanclerz Trzeciej Rzeszy. jeden z największych zbrodniarzy na świecie tłumaczy się z tego dlaczego nienawidził Żydów. opowiada o ciemnych stronach dzieciństwa. o tym jak upił się do nieprzytomności. o swoim życiu erotycznym i o najszczęśliwszym dniu w życiu. Mocna. a zarazem szczera rozmowa. która wciąga już od pierwszych stron.

Dzięki tej spowiedzi będziemy mogli bliżej poznać wodza Trzeciej Rzeszy. który zmienił bieg historii na wiele lat.

Wszystko zaczęło się od prostej historii. Christopher Macht. Niemiec z polskimi korzeniami odnalazł zapiski rozmów przeprowadzonych przez wieloletniego lekarza matki Adolfa Hitlera -Eduarda Blocha. Jeżeli chcecie poznać z bliska największego zbrodniarza wojennego. stanąć z nim twarzą w twarz. poczuć na sobie jego wzrok -ta książka jest właśnie dla Was!

Autor: Christopher Macht

Cena: 29.90

Christopher Macht: MP3


Spirit Animals. Tom 6. Wzlot i upadek

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejna część bestsellerowej serii Spirit Animals!

Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę. jakiego próżno szukać w całym Erdas. Nazywa się Cabaro – Wielki Lew. włada królestwem zwierząt i zazdrośnie strzeże swojego złotego talizmanu. Żaden człowiek nie postawił dotąd stopy na jego terytorium. Podróż do oazy wydaje się niemożliwa. Ale Conor. Abeke. Meilin i Rollan już wcześniej dokonywali wspólnie rzeczy niemożliwych. Teraz jednak drużyna jest rozbita. a przyjaciele podzieleni przez… zdradę.

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3


Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2021

Cena:

2021: 9999


czuje do dziewczyny coś więcej. Wyprawa wydłuża się do kilku dziwnych. ale cudownych dni. Jest zabawnie. miło. a napięcie między nimi rośnie. Audrey coraz bardziej zakochuje się w przystojnym Australijczyku i wszystko zdaje się zmierzać do szczęśliwego końca. gdy któregoś dnia. zupełnie nieoczekiwanie. Chance znika bez pożegnania…

To opowieść o zabawnych przypadkach. namiętności i pożądaniu. ale również o trudnych wyborach. cierpliwości i przyjaźni. O rozterkach. smutku i tęsknocie za ukochaną osobą. Ta historia pełna jest zaskakujących zwrotów akcji. uśmiechów. łez i radości. Od kart tej książki nie oderwiesz się aż do ostatniego zdania!

Po prostu zniknął… Tego się nie robi takiej dziewczynie!

Kategoria: Autor

Penelope Ward. Vi Keeland

ISBN: 978-83-283-7686-1

Cena: 999

978-83-283-7686-1: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.figury geometryczne sprawdzian klasa 7 pdf, gdzie idziesz, tatuazysta z auschwitz pdf, siódma plaga, historia żydów polskich, filozofia kaizen jak mały krok może zmienić twoje życie, "aleksandra janusz, zimowla, mapa pragnień, niegrzeczny idol, empik music, jej wina i grzech, szansa dla karierowicza lektor, treny jana kochanowskiego opracowanie…