Wyspa wspomnień

Wyspa wspomnień Kategoria: Powieści i opowiadania „Zatęskniłam za morskim smakiem powietrza. za dobrze znanymi uliczkami. Tutaj przeżyłam najwspanialsze chwile. Na wyspie…” Pewnego czerwcowego dnia Lilianna wraca do miejsca. które wypełnione jest radosnymi. ale i mrocznymi wspomnieniami z przeszłości. Kiedyś ona i jej dwie przyjaciółki obiecały sobie. że dziesięć lat później ponownie spotkają się na wyspie.…

Published by admin in30 maja 2020
Tagi: , , , ,

Wyspa wspomnień

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Zatęskniłam za morskim smakiem powietrza. za dobrze znanymi uliczkami. Tutaj przeżyłam najwspanialsze chwile. Na wyspie…”

Pewnego czerwcowego dnia Lilianna wraca do miejsca. które wypełnione jest radosnymi. ale i mrocznymi wspomnieniami z przeszłości. Kiedyś ona i jej dwie przyjaciółki obiecały sobie. że dziesięć lat później ponownie spotkają się na wyspie. która w młodości była ich domem. Dawne miejsca witają kobiety nowymi obietnicami.

W pięknym nadmorskim Dziwnowie spotykają starych przyjaciół. udaje im się także zawrzeć nowe. interesujące znajomości. Wspólnie z przystojnym policjantem i intrygującym synem prokuratora wędrują dawnymi ścieżkami. szukają rozwiązania starych. zapomnianych tajemnic. Ale przede wszystkim muszą odnaleźć prawdę o sobie.

Czy i tym razem powrót okaże się nowym początkiem. szansą na miłość i obietnicą spełnieni

Autor: Tui T. Sutherland

Cena: 15.90

Tui T. Sutherland: MP3


Osaczona

Kategoria: Pozostałe

Tylko dla dorosłych. którzy nie boją się swoich fantazji.

Karolina wiedzie stabilne i. w jej opinii. boleśnie nudne życie – ma męża. z którym prawie już nie rozmawia. dom pod Warszawą i niezbyt pasjonującą pracę w szklanym wieżowcu. do którego codziennie rano dojeżdża podmiejską kolejką. Coś zakłóci jednak ten spokój. Zacznie się od problemów w pracy i związku. aż nagle życie Karoliny wywróci się do góry nogami.

I w momencie kiedy kobiecie będzie się wydawało. że już nic dobrego jej nie spotka. na horyzoncie pojawi się przystojny i tajemniczy mężczyzna. Zadba o Karolinę tak. jak dawno nikt o nią nie zadbał…

Autor: Pola Roxa

Cena: 17.90

Pola Roxa: MP3


fred Szklarski

Kategoria: ISBN

978-83-287-0826-6

Ilosc_stron:

Cena:

: 240524


Małe Licho i tajemnica Niebożątka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

W pewnym starym. niesamowitym domu na uboczu. za wysokim ogrodzeniem. mieszka chłopiec imieniem Bożek. zwany też Niebożątkiem. który nigdy nie jest sam. Bo oprócz starej skrzyni ze skarbami i najfajniejszej mamy pod słońcem ma też najprawdziwszego anioła stróża… a pod jego łóżkiem mieszka potwór. który ciągle podkrada mu kapcie.

Nadchodzi jednak dzień. kiedy Bożek musi wreszcie opuścić swój niezwykły dom i poznać lepiej świat po drugiej stronie ogrodzenia — świat bez szumu anielskich skrzydeł i uścisku potwornych macek. Tylko czy jest na to gotowy? I czy sam świat również jest gotowy na Bożka oraz wielką tajemnicę. jaką skrywa chłopiec?

„Małe Licho i tajemnica Niebożątka” to trochę zabawna. a trochę straszna historia o tym. że bycie innym wcale nie jest takie złe. jak może się z początku wydawać. lecz najważniejsze jest zawsze bycie sobą. Dla wszystkich fanek i fanów Marty Kisiel i dla tych. którzy jeszcze jej nie znają.

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


książek jak „Ruchomy cel” czy „Człowiek pogrzebany” doczekało się ekranizacji.

Kategoria: Autor

Ross Macdonald

ISBN: 978-87-26-27948-1

Cena: 9999

978-87-26-27948-1:


Kategoria:

:

Cena: 7.90

: MP3eurosieroctwo pdf, otchłań namiętności odc 2, nauka rysowania książka pdf, jacek machowski, uczeń nekromanty, moby-dick, dzieci wygnane, brak wiadomości od gurba, chart i kotka, lodowa cytadela, agusiq torenty.pl, piotr borowiec, czarna owieczka pdf pobierz za darmo, żądło genowefy, fredro trzy po trzy, wylecz się sam. megadawki witamin, proś mnie o co chcesz 4 pdf…