Birthday Girl

Birthday Girl Kategoria: Pozostałe Penelope Douglas. autorka bestsellerów z list „New York Timesa”. przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości… Jordan Przygarnął mnie. gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie. nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak. jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia. że czuję się zagrożona. Nie…

Published by admin in28 maja 2020
Tagi: , , , ,

Birthday Girl

Kategoria: Pozostałe

Penelope Douglas. autorka bestsellerów z list „New York Timesa”. przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości…


Jordan
Przygarnął mnie. gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie. nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak. jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia. że czuję się zagrożona. Nie zapomina o mnie. Śmieje się razem ze mną. Patrzy na mnie. Słucha. Broni. Zauważa. Czuję na sobie jego oczy. gdy razem jemy śniadanie. Kiedy wraca z pracy. moje serce zaczyna bić szybciej na dźwięk parkującego na podjeździe samochodu. Muszę to zatrzymać. To się nie może wydarzyć. Siostra powiedziała mi kiedyś. że porządni faceci nie istnieją. a nawet jeśli na jakiegoś trafię. to i tak pewnie będzie zajęty. Sęk w tym. że to nie Pike Lawson jest zajęty. Tylko ja.


Pikei
Przygarnąłem ją. bo myślałem. że jej pomagam. W zamian czasem coś ugotuje i trochę posprząta. Jasny układ. Szybko zrozumiałem. że to wcale nie będzie takie proste. Muszę się powściągać. by o niej nie myśleć i przestać wstrzymywać oddech za każdym razem. gdy trafiamy na siebie w domu. Nie mogę jej dotknąć i nie powinienem tego pragnąć. Jednak za każdym razem. kiedy nasze ścieżki się przecinają. ona coraz bardziej staje się częścią mnie. Nie możemy sobie na to pozwolić. Ma dziewiętnaście lat. a ja trzydzieści osiem. Jestem ojcem jej chłopaka. I tak się niefortunnie składa. że oboje właśnie wprowadzili się do mojego domu.

Autor: Penelope Douglas

Cena: 20.90

Penelope Douglas: MP3


polityka PSL-u lub wójta i księdza z popularnego serialu. A co z kobietami?

Kategoria: Autor

Agnieszka Pajączkowska. Aleksandra Zbroja

ISBN: 978-83-7976-144-9

Cena: 9999

978-83-7976-144-9:


Elizabeth Winder reveals how these twenty-six days indelibly altered how Plath saw herself. her mother. her friendships. and her romantic relationships. and how this period shaped her emerging identity as a woman and as a writer. Pain. Parties. Workthe three words Plath used to describe that timeshows how Manhattans alien atmosphere unleashed an anxiety that would stay with her for the rest of her all-too-short life.Thoughtful and illuminating. this captivating portrait invites us to see Sylvia Plath before The Bell Jar. before she became an icona young woman with everything to live for.

Kategoria: Autor

Elizabeth Winder

ISBN:

Cena: 9999

:książki online za darmo, robert morawski, t pilch zasady badań pedagogicznych, nikola tesla wzrost, johan theorin, egipt: haram halal, opowiadania 18+, sposub na alcybiadesa, w pierścieniu ognia pdf, myślenie pytaniami pdf, cyberpunk 2020 pdf pl, duma i uprzedzenie ebook, agata zegary, źródło wiecznej młodości pdf, player one ernest cline, docher augusta, aliens vs predator gra, cleo rodzina…