storycznej 2019 roku. przyznawaną przez brytyjskie stowarzyszenie autorów książek historycznych (Historical Writers’ Association).


storycznej 2019 roku. przyznawaną przez brytyjskie stowarzyszenie autorów książek historycznych (Historical Writers’ Association). Kategoria: Autor Diane Setterfield ISBN: 978-83-8125-964-4 Cena: 9999 978-83-8125-964-4: Tybald i tajemnica Elfów Ognia Kategoria: Pozostałe Tybald musi rozwikłać kolejną tajemnicę: znaleźć brakujące ogniwo Kręgu Logistów. Na początku powierzone mu zadanie wydaje się nadzwyczaj proste. dlatego chłopiec postanawia dokonać wszystkiego sam. rezygnując…

Published by admin in15 maja 2020
Tagi: , , , , , ,

storycznej 2019 roku. przyznawaną przez brytyjskie stowarzyszenie autorów książek historycznych (Historical Writers’ Association).


Kategoria: Autor

Diane Setterfield

ISBN: 978-83-8125-964-4

Cena: 9999

978-83-8125-964-4:


Tybald i tajemnica Elfów Ognia

Kategoria: Pozostałe

Tybald musi rozwikłać kolejną tajemnicę: znaleźć brakujące ogniwo Kręgu Logistów. Na początku powierzone mu zadanie wydaje się nadzwyczaj proste. dlatego chłopiec postanawia dokonać wszystkiego sam. rezygnując z pomocy brata. Jednak po serii zaskakujących zdarzeń i niezwykłych wypadków okazuje się. że losy wszechświata znów spoczęły w rękach chłopca. Aby sprostać wyzwaniu. musi stawić czoło ciemnym mocom. Zadanie komplikuje się. gdy niespodziewanie tajną misją zaczynają się interesować niepowołane osoby.

Kto jeszcze zna tajemnicę i kim tak naprawdę jest Ania Nowak? Tego dowiecie się. czytając drugi tom powieści o przygodach Tybalda.

Autor: Barbara Wicher

Cena: 14.90

Barbara Wicher: MP3


To opowieść nie tylko o dalekiej podróży i przyrodzie. ale też o zaskakujących spotkaniach i wielkim sercu mieszkańców tych krain. które są położone – jak pisze sam autor – „dalej niż daleko”. wzbogacona o polskie wątki. jak choćby losy Bronisława Piłsudskiego. mapy oraz oryginalne zdjęcia.

Kategoria: Autor

Andrzej Piotrowski

ISBN: 978-83-8139-884-8

Cena: 9999

978-83-8139-884-8:


Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia

Kategoria: Poradniki

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam. gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi. przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia. w którym zakochałem się bez granic. Wierzę. że nurt Life Mastery ma moc. by zmienić świat.

 

Zdecyduj. aby Twoje życie stało się arcydziełem!

 

Napędzany wizją doskonałości. postanowiłem. że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę. która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem. poprzysiągłem sobie. że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea. której poświęciłem się całkowicie.

 

Zapraszam Cię do mojego świata. gdzie magia życia przenika się z rzeczywisto

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 21.90

Renata Piątkowska: MP3


Plotkara 2: Wiem. że mnie kochacie

Kategoria: Pozostałe

Relacje między Blair a Sereną nie poprawiły się. Nate wciąż czeka aż jego dziewczyna okaże mu więcej czułości. Matka Blair oznajmia jej. że wkrótce ma zamiar poślubić nielubianego przez dziewczynę mężczyznę. Dan wreszcie doczekał się możliwości spotkania Sereny.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Autor: Cecily von Ziegesar

Cena:

Cecily von Ziegesar:emocjonalna niedostępność, runaway 2, 365 dni książka pdf za darmo, ofiara losu pdf, nikczemnik, pan bóg nigdy nie mruga, grzeszny zdobywca laurelin paige pdf, czytnik ebook android, łuska w cieniu, poradnictwo psychologiczne czabała, angielski z blondynką, deus ex bunt ludzkości poradnik, henryk mąka, bajki z pociągami, ring girl pdf, elita zabojcow, elementy logistycznej obsługi klienta, tygodnik powszechny.pl, stulecie przemocy, good night, dżerzi, justyna dąbkowska, civilization 3 poradnik, prawo urzędnicze, jak pokonać objadanie się pdf, droga do niewolności…