Przypływ żądzy

Przypływ żądzy Kategoria: Pozostałe „Wiesz. że zawsze chciałem to z tobą zrobić? – spytał. – Nie miałem odwagi. ale zawsze chciałem tak mocno… ”.Od dawno pragnęła usłyszeć te słowa. Nigdy wcześniej nie chciał ich wypowiedzieć. nie okazywał też żadnego zainteresowania. Wolał siedzieć na kanapie. oglądać mało ambitne seriale i chodzić na długie. romantyczne spacery.W którymś…

Published by admin in13 maja 2020
Tagi: , , , , , , ,

Przypływ żądzy

Kategoria: Pozostałe

„Wiesz. że zawsze chciałem to z tobą zrobić? – spytał. – Nie miałem odwagi. ale zawsze chciałem tak mocno… ”.
Od dawno pragnęła usłyszeć te słowa. Nigdy wcześniej nie chciał ich wypowiedzieć. nie okazywał też żadnego zainteresowania. Wolał siedzieć na kanapie. oglądać mało ambitne seriale i chodzić na długie. romantyczne spacery.
W którymś momencie ona ma już tego dość. Pragnie dać upust swojej żądzy. zacząć cieszyć się życiem. Przede wszystkim jednak chce znów poczuć się atrakcyjna.
Z braku inspiracji loguje się na stronę porno. Tam trafia na pewną kobietę. To relacja na żywo. Kobieta namawia ją do tego. by też włączyła kamerę i zaczęła pieścić się na oczach rozpalonej publiczności. Czy bohaterka właśnie tego chce? Czy się na to odważy?
Kusi ją świat. który może okazać się początkiem czegoś niezwyk

44.90: 1

Cena:

1:


ISBN

Kategoria: 978-83-64732-57-7

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 29.90


stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2012

Cena:

2012: 9999gall anonim kronika polska, anastazja majcher, stalin młody, różaniec zawierzenia dolindo pdf, złączeni nienawiścią pdf, k.n. haner sponsor docer, imiona bogów nordyckich, audiobook tajemniczy ogród za darmo, kwiat pustyni książka pdf, mężczyźni kochają zołzy pdf, motyw książki w filmie, fifa 19 wymagania pc, corka miliardera, kartezjusz medytacje, mrożek lew…