Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach. które żadnej pracy się nie boją

Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach. które żadnej pracy się nie boją Kategoria: Historia i literatura faktu Gdyby nagrodę dla pracownika miesiąca rozciągnąć na wszystkie gatunki. psy byłyby bezkonkurencyjne. Pełen zakres ich kompetencji jest wprost oszałamiający. Często mimo zmęczenia. głodu czy braku humoru są w gotowości 24 godziny na dobę. Ci niezmordowani zawodowcy wykonują swoje obowiązki…

Published by admin in13 maja 2020
Tagi: , , , , , ,

Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach. które żadnej pracy się nie boją

Kategoria: Historia i literatura faktu

Gdyby nagrodę dla pracownika miesiąca rozciągnąć na wszystkie gatunki. psy byłyby bezkonkurencyjne. Pełen zakres ich kompetencji jest wprost oszałamiający. Często mimo zmęczenia. głodu czy braku humoru są w gotowości 24 godziny na dobę. Ci niezmordowani zawodowcy wykonują swoje obowiązki niesłychanie starannie. a za oddanie i zaangażowanie oczekują jedynie pieszczot lub ulubionych przysmaków.

Poznajcie Molly Polly – suczkę. która ostrzega diabetyków o zmianach poziomu cukru we krwi. Bailey’ego – wicedyrektora muzeum ds. mew. który strzeże zabytkowych okrętów przed plagą latających szkodników. oraz Daisy. która pełnoetatowo pełni funkcję psa przewodnika… drugiego psa. Przedstawiamy też Tunę – gwiazdę mediów społecznościowych z uroczą wadą zgryzu. ultramaratończyka TruMana. honorowego krwiodawcę Montgomary oraz całą plejadę prawdziwych psich bohaterów. Oto zbiór grzejących serce opowieści o zaledwie kilkunastu spośród najbardziej niesamowitych psów na świecie – inspirujące historie psów. które żadnej pracy się nie boją!

Laura Greaves – jest utytułowaną dziennikarką. pisarką i szaloną psiarą. Od niemal 20 lat pisze teksty dla gazet i magazynów nie tylko w Australii. lecz także na całym świecie. Była redaktor naczelna magazynu „Dogs Life”. Jako niezależna dziennikarka i pisarka przez ostatnie osiem lat napisała dla niezliczonych wydawnictw mnóstwo tekstów poświęconych zwierzętom domowym. Jest również autorką zbioru „Incredible Dog Journeys” oraz trzech powieści komediowo-romantycznych. W każdej z nich zawadiackie psiaki odgrywają niebagatelną rolę jako bohaterowie drugoplanowi.

Autor: Laura Greaves

Cena: 17.90

Laura Greaves: MP3


zeniami …

Kategoria: Autor

Anna Klejzerowicz

ISBN: 978-91-7903-736-9

Cena: 9999

978-91-7903-736-9:


Nikomu nie powiem

Kategoria: Pozostałe

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny bestsellerowej autorki Catherine McKenzie!

Co przytrafiło się Amandzie Holmes?

Dwadzieścia lat temu ciało Amandy zostało znalezione w łodzi na terenie posiadłości Camp Macaw należącej do MacAllisterów. Nikt nigdy nie został oskarżony o zbrodnię.

Teraz. po nagłej śmierci rodziców. już dorosłe rodzeństwo MacAllisterów wraca do tego miejsca. aby usłyszeć testament i zdecydować. co zrobić z atrakcyjną nieruchomością. Ryan. najstarszy z rodzeństwa. chce ją sprzedać. Margaux jeszcze się zastanawia. Mary najchętniej zostawiłaby wszystko tak. jak jest. Kate i Liddie – bliźniaczki – mają odmienne poglądy. A Sean Booth. dozorca. liczy jedynie na to. że gdy cała sprawa się zakończy. nadal będzie miał dach nad głową.

Sytuacja staje się jednak bardziej skomplikowana. kiedy zostaje odczytany testament. Wychodzi na jaw. że zawarto w nim pewien

Autor: Sir Arthur Conan Doyle

Cena: 29.95

Sir Arthur Conan Doyle: MP3


u kluczowych właściwości. dzięki którym zwyczajny człowiek staje się wybitnym rewolucjonistą lub innowatorem. Poznasz prawdziwe historie przeciętnych ludzi. którzy dokonali niezwyczajnych rzeczy. odnieśli imponujący sukces mimo zniechęcających barier. porażek i głośnego sprzeciwu innych. Przekonasz się. że świat potrzebuje odważnego podchodzenia do innowacji i wcielania w życie przełomowych rozwiązań. Ta wyjątkowa książka wprost wskazuje. co i jak należy robić. Potraktuj ją jako źródło inspiracji i skrzynkę pełną znakomitych narzędzi. dzięki którym osiągniesz każdy cel i pokonasz dowolną przeszkodę!

Zasady. dzięki którym odmienisz świat:

  • zrób własny Wielki Zakład
  • bądź odważny i podejmuj ryzyko
  • wyciągaj wnioski z porażek
  • wyjdź poza swoją strefę komfortu
  • pozwól. aby pilność potrzeby pokonała strach

Teraz Twoja kolej: bądź nieustraszony i zmieniaj

Kategoria: Poradniki

Podziwiamy ludzi. którzy dokonali czegoś wielkiego. co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy. myśliciele. nieustępliwi naukowcy. odkrywcy czy wspaniali artyści – oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek. raczej starali się przemyśleć przyczyny niepowodzenia. a potem próbowali dalej. Często na swojej ścieżce byli osamotnieni. Kiedy w końcu dokonywali przełomu i osiągali swój cel. korzyści z tego odnosiło wielu ludzi. Dziś. w świecie pełnym wyzwań i potężnych zagrożeń. potrzebujemy takich bohaterów: odważnych. podejmujących ryzyko. umiejących myśleć inaczej niż inni. Ludzkość ma mnóstwo problemów. które mogą rozwiązać tylko nieustraszeni.

Ta inspirująca książka zmotywuje Cię do wykazania się śmiałością. Znajdziesz tu opis pięci

Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3podaj numery którymi oznaczono na mapie wymienione poniżej dorzecza, okresy warunkowe pdf, książki erotyk romans pdf doci, dereszowska mąż, miłosne potyczki odc 49, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf, żywego ducha, inna rozkosz, krocząc wśród cieni reseton, historia xix wieku. przeobrażenie świata, tato gdzie jedziemy, zranione uczucia figaro pdf, might and magic viii, psiego najlepszego, ekstradycja mróz pdf, michorowski z trędowatej, pdf konwenter, slepnac od swiatel download…