Plotkara 4: Bo jestem tego warta

Plotkara 4: Bo jestem tego warta Kategoria: Pozostałe Blair stara się o przyjęcie do Yale. Chociaż nie wszystko w tej sprawie przebiegało dotąd po jej myśli. ma nadzieję. że zrealizuje swoje plany. Serena spotyka się z Aaronem. przyrodnim bratem Blair. Nate natomiast zakończył związek z Jenny. Vanessa i Dan zaczynają odnosić sukcesy artystyczne. Perypetie bogatej…

Published by admin in20 kwietnia 2020
Tagi: , , , , ,

Plotkara 4: Bo jestem tego warta

Kategoria: Pozostałe

Blair stara się o przyjęcie do Yale. Chociaż nie wszystko w tej sprawie przebiegało dotąd po jej myśli. ma nadzieję. że zrealizuje swoje plany. Serena spotyka się z Aaronem. przyrodnim bratem Blair. Nate natomiast zakończył związek z Jenny. Vanessa i Dan zaczynają odnosić sukcesy artystyczne.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Autor: Cecily von Ziegesar

Cena: 9999

Cecily von Ziegesar:


Arsene Lupin Hrabina Cagliostro

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Tym razem poznajemy początki kariery sprytnego włamywacza. Dżentelmen występuje tu pod przybranym nazwiskiem hrabiego Roula. Pewnego dnia ratuje z opresji piękną. tajemniczą hrabinę. Parę połączy namiętne uczucie i…pragnienie bogactwa. Misternie skonstruowana intryga. płomienny romans. gwarantują emocje i doskonałą zabawę. podczas słuchania.

Autor: Maurice Leblanc

Cena: 21.29

Maurice Leblanc: MP3


The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre książki. a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Młody naukowiec ma jedną pasję: podróże w czasie. Pewnego dnia udaje mu się skonstruować Wehikuł. którym można przemierzać Krainę Czasu.

Wyrusza w podróż i przenosi się w rok 802 701…

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Autor: Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

Cena: 29.90

Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak: MP3


ziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009).

Kategoria: Autor

Krzysztof Beśka

ISBN: 978-87-26-62864-7

Cena: 9999

978-87-26-62864-7:


Piorun

Kategoria: Pozostałe

Pracuję na nocną zmianę w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum Los Angeles. często więc natykam się na różnych dziwaków. Nic jednak nie mogło mnie przygotować na noc. kiedy poznałam Pioruna. Uratował mi życie.

Teraz jest moim superbohaterem – ogierem. któremu mam ochotę podziękować o wiele bardziej kreatywnie niż głupim pocałunkiem w policzek. Szkoda tylko. że w prawdziwym życiu jest też Reece’em Richardsem. moim cholernie przystojnym szefem.

Reece unika zobowiązań z powodu swojej diabolicznej byłej dziewczyny i światowego imperium zła. a także dlatego. że musi ocalić miasto przed wariatką gotową zniszczyć wszystko. co pokochał.

Jest jednak coś jeszcze. co może wpłynąć na wszystkie te plany. Moje serce…

Autor: Angel Payne

Cena: 33.90

Angel Payne: MP3minecraft poradnik pdf, jacek rozenek audiobook, jakub małecki ślady, wojciech chmielarz wyrwa, baśniobór 7, tęcza maria konopnicka, pawel strzelecki, poświatowska jestem julią, dwunastu odważnych / 12 strong, nagosc w filmie, camilla läckberg kaznodzieja pdf, azjatycka dwukółka, drzewa lecznicze, zaawansowana rachunkowość finansowa, miłość i inne zadania na dziś pdf…