TAK! 60 sekretów nauki perswazji

TAK! 60 sekretów nauki perswazji Kategoria: Ekonomia i biznes MAŁA ZMIANA MOŻE RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SIŁĘ PERSWAZJI! – Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać. by zwiększyć prawdopodobieństwo. że ludzie cię posłuchają. o ponad 50 procent? – Czy w sytuacjach nacechowanych rywalizacją. takich jak prezentowanie oferty potencjalnemu klientowi lub rozmowa w sprawie pracy. większe szanse na…

Published by admin in17 kwietnia 2020
Tagi: , , , , , ,

TAK! 60 sekretów nauki perswazji

Kategoria: Ekonomia i biznes

MAŁA ZMIANA MOŻE RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SIŁĘ PERSWAZJI!

– Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać. by zwiększyć prawdopodobieństwo. że ludzie cię posłuchają. o ponad 50 procent?
– Czy w sytuacjach nacechowanych rywalizacją. takich jak prezentowanie oferty potencjalnemu klientowi lub rozmowa w sprawie pracy. większe szanse na odniesienie sukcesu ma pierwsza. czy ostatnia osoba?
– Dlaczego osoba przekonana o wyższości BMW miałaby kupić mercedesa?
– Czy twoje zęby rzeczywiście wydają się bielsze. kiedy myjesz je pastą produkowaną przez firmę. która wspiera inicjatywy charytatywne?
– Chciałbyś. żeby koledzy się z tobą zgadzali. dzieci odrabiały zadania domowe. szef dostrzegał twój prawdziwy potencjał. a sąsiedzi przestali śmiecić? Ale jak to wszystko osiągnąć?
Poznając sekrety nauki perswazji.

Autor: Ed McCarthy. Mary Mulligan

Cena: 41.90

Ed McCarthy. Mary Mulligan: MP3


trując się na każdym z nich po kolei. Przeczytaj tę książkę. aby poznać najlepsze zasady wykorzystania czasu i zarządzania czasem. jakie kiedykolwiek zostały sformułowane.

Joseph Sherren. CSP. HoP. FellowGSF. bestsellerowy pisarz i specjalista w dziedzinie transformacji biznesowej

***

Brian Tracy jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy Brian Tracy International. która specjalizuje się w organizacji szkoleń oraz wspieraniu rozwoju osób indywidualnych i organizacji. Brian Tracy od trzydziestu lat zgłębia i bada. a następnie opisuje i omawia podczas wykładów różne zagadnienia z dziedziny ekonomii. historii. biznesu. filozofii i psychologii. Jest poczytnym autorem licznych książek. które zostały przetłumaczone na wiele języków.

Kategoria: Autor

Brian Tracy

ISBN: 978-83-8087-219-6

Cena: 9999

978-83-8087-219-6:


Spirit Animals. Tom 7. Wszechdrzewo

Kategoria: Literatura młodzieżowa

7 część bestsellerowej serii Spirit Animals!

Conor. Abeke. Meilin i Rollan byli kiedyś zwykłymi dziećmi. Gdy nawiązali więź ze swoimi zwierzoduchami – mądrymi i potężnymi zwierzęcymi partnerami – zyskali niezwykłe zdolności. ale spadła na nich też ogromna odpowiedzialność.

Wszyscy czworo przemierzali Erdas na wyścigi z bezlitosnym wrogiem. by zdobyć potężne talizmany. Śmiali się i walczyli razem. stracili bliskich przyjaciół. wspólnie stawiali czoła wielu wyzwaniom i zdradzie. Teraz podróż się kończy. Nadszedł czas na finalne starcie.

Przyjaciele muszą dotrzeć do miejsca zapomnianego przez czas i zmierzyć się z starożytnym wrogiem. który zbiegł z więzienia. Mają tylko jedną szansę. aby go zatrzymać… albo cały świat ulegnie zagładzie.<

Autor: Emily Fridlund

Cena: 23.90

Emily Fridlund: MP3e-biblia pobierz, plague innocence, jane austen i jej racjonalne romanse, bestia w jego oczach, antek audiobook, obraz miłości, mobi książki, tai pan, opowieść o dwóch miastach, lisa jane smith, jacek bocheński blog, zarzadzanie w sporcie, simon beckett david hunter…