Przygody kota Filemona

Przygody kota Filemona Kategoria: Pozostałe   Zdaniem małego ciekawskiego kotka świat jest taki niezwykły! Na podwórku i w domu wciąż się tyle dzieje – tu harcują myszy. tam podejrzanie kumka żaba. a z lustra wygląda jakieś dziwne stworzenie. Wszędzie trzeba zajrzeć. wszystko obejrzeć. czasem zrobić groźną minę. a może nawet machnąć pazurzastą łapą?   Niezapomniane…

Published by admin in12 kwietnia 2020
Tagi: , ,

Przygody kota Filemona

Kategoria: Pozostałe

 

Zdaniem małego ciekawskiego kotka świat jest taki niezwykły! Na podwórku i w domu wciąż się tyle dzieje – tu harcują myszy. tam podejrzanie kumka żaba. a z lustra wygląda jakieś dziwne stworzenie. Wszędzie trzeba zajrzeć. wszystko obejrzeć. czasem zrobić groźną minę. a może nawet machnąć pazurzastą łapą?

 

Niezapomniane opowieści o beztroskim Filemonie i dostojnym Bonifacym teraz w wersji do słuchania. w znakomitej interpretacji Mariana Opani!

Autor: Sławomir Grabowski. Marek Nejman

Cena: 25.90

Sławomir Grabowski. Marek Nejman: MP3


nie zawsze jest proste. Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to. co pęknięte. da się skleić bez śladu?

Tej wiosny w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Kategoria: Autor

Agnieszka Krawczyk

ISBN: 978-83-8194-163-1

Cena: 9999

978-83-8194-163-1:


Nigdy nie zapomnisz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Fenomenalna historia! Wciąga od pierwszej strony i sprawia. że chcesz więcej.

Każdy ma sekrety. Ale niektóre bywają wyjątkowo groźne.

Leah Mills wiedzie życie uciekinierki i wciąż próbuje wymazać z pamięci wstrząsające wydarzenia z przeszłości. Samotna. pozbawiona przyjaciół i miłości. izoluje się od świata. jednak gdy na horyzoncie pojawia się Julian. bohaterka zaczyna wierzyć. że w końcu uda się jej ułożyć sobie życie.

Ale Julian chyba nie jest tym. kim się wydaje. a przeszłość i tak o sobie przypomina.

W rocznicę tamtego przerażającego dnia Leah otrzymuje kartkę z życzeniami. Dociera do niej. że jest ktoś. kto nie pozwoli jej zapomnieć i nie spocznie. dopóki nie zniszczy namiastki normalnego życia. jaką sobie stworzyła.

Ale czy Leah rzeczywiście jest tylko niewinną ofiarą. czy może zasłużyła na karę? Czy ktokolwiek będzie mógł ją zrozumieć… i jej wybaczyć?

Nie można uciec przed przeszłością.

Autor: Kathryn Croft

Cena: 39.90

Kathryn Croft: MP3


Ludowa historia Polski

Kategoria: Historia i literatura faktu

Opowieść o tym. co zostało w polskiej pamięci zakłamane. albo z niej wyparte. To historia 90 proc. Polaków — ubogich i niewykształconych. tych. którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit — od początku Polski aż do czasów współczesnych.

 

Głównym przedmiotem książki jest władza — władza tych. którzy w społeczeństwie są na górze nad tymi. którzy są na dole — oraz instytucje społeczne. które służyły elitom do przejmowania tego. co wyprodukował lud. To nie tylko więc historia poddaństwa i pańszczyzny. ale także relacji w fabryce i w biurze w XIX w. To historia ludowa. a nie narodowa: autora mniej interesują wojny i powstania. a bardziej to. jak ich sukcesy i klęski zmieniały relacje pomiędzy mieszkańcami naszego kraju. Polakami. Żydami. Ukraińcami i innymi mniejszościami.

Autor: Adam Leszczyński

Cena: 29.90

Adam Leszczyński: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:remigiusz mróz testament chomikuj audiobook, zemsta urzędasa gra pobierz, mariusz misztal, piketty kapitał w xxi wieku, podstawy rachunkowości winiarska pdf, krotka rozprawa miedzy 3 osobami, kastor miłoszewski, długi film o miłości powrót na broad peak, lektura anaruk chłopiec z grenlandii, robin hood the legend of sherwood, dziennikarski wywiad z politykiem krzyżówka, zadania z programowania, wszystko przed nami pdf, paulina świst sitwa pdf, wszystkie marzenia świata, gejowy, wołanie z końca świata pdf, kopulacja koni, zdjęcie na pdf, żona między nami, autor powiesci…