rz. autor książek. Jest założycielem i przewodniczącym Stowarzyszenia Sędziów Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. W latach 80. Pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Aktywnie działa na rzecz kultury. Założył. funkcjonujący na przełomie lat 60. i 70.. teatr faktu „Sąd Młodych” przy Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

rz. autor książek. Jest założycielem i przewodniczącym Stowarzyszenia Sędziów Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. W latach 80. Pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Aktywnie działa na rzecz kultury. Założył. funkcjonujący na przełomie lat 60. i 70.. teatr faktu „Sąd Młodych” przy Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich. Kategoria: Autor Józef Musiol…

Published by admin in10 kwietnia 2020
Tagi: , , , , , ,

rz. autor książek. Jest założycielem i przewodniczącym Stowarzyszenia Sędziów Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. W latach 80. Pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Aktywnie działa na rzecz kultury. Założył. funkcjonujący na przełomie lat 60. i 70.. teatr faktu „Sąd Młodych” przy Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Kategoria: Autor

Józef Musiol

ISBN: 978-87-26-75583-1

Cena: 9999

978-87-26-75583-1:


stawić czoła duchom przeszłości i własnym lękom…

Oto mocny. hipnotyzujący thriller. który pochłonie Cię już od pierwszej strony. Jego bohaterowie są doskonale nakreśleni. autentyczni i niejednoznaczni. a łączące ich relacje – złożone i intensywne. W tej wciągającej historii znajdziesz wszystko. czego szukasz w najlepszych książkach tego gatunku: sugestywną atmosferę. zagadkowe morderstwo. niespodziewane zwroty akcji oraz podróż po zakamarkach umysłu dręczonego obsesyjnym poczuciem winy.

Ponure sekrety – one zawsze wychodzą z ukrycia…

Kategoria: Autor

Sarah Bailey

ISBN: 978-83-283-5629-0

Cena: 9999

978-83-283-5629-0: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Statystycznie rzecz biorąc. czyli ile trzeba zjeść czekolady. żeby dostać Nobla?

Kategoria: Historia i literatura faktu

„Statystycznie rzecz biorąc” to książka o statystyce (tak. o statystyce!). której lektura przyprawia o ból przepony (ze śmiechu. Nie trzeba od razu biec do lekarza). No i nawet można zrozumieć o co w niej (statystyce) chodzi. Wszystko dzięki Janinie Bąk. pandze biznesu. komendancie komedii. charyzmatycznej liderce ortodoksyjnej grupy #DrużynaJanina. Ile trzeba zjeść czekolady. by dostać Nobla? Dlaczego koń i szop pracz nigdy nie dostali doktoratu? Czy język angielski powoduje zawały serca. a masło przedłuża życie? Czego statystyka nauczyła się od martwego łososia? A przede wszystkim: czy naukowcy są jak żony i nigdy się nie mylą? Dzięki setkom ciekawostek zobaczycie. że statystyka potrafi zmierzyć wszystko i – wbrew pozorom – przydaje się do wszystkiego. Pozwala nawet oszacować matematyczny wzór na miłość!

Janina Bąk – o taką statystkę nic nie robiliśmy. Autorka bloga Janina Daily. panga biznesu. wirtuoz matematycznej zabawy. komendant komedii. polędwica sopocka małżeństwa. whatever. Jej warsztaty DIY z wyplatania koszyków z kabanosów obejrzano już 65.000 razy. TEDx o statystyce był przez chwilę popularniejszy niż teledysk Zenka Martyniuka. Jeżeli ma gdzieś dotrzeć. to wyjedzie we wtorek zamiast w czwartek. miesiąc za wcześnie lub za późno. w dodatku w złą stronę. Uważa. że poprzeczkę należy sobie zawsze zawieszać wysoko. bo wtedy przechodząc pod nią. nie trzeba się schylać.

Autor: Janina Bąk

Cena: 19.90

Janina Bąk: MP3


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:lolita pdf, pocalunek namietny, książe machiavelli audiobook, oczy ciemności dean koontz pdf, latarnia z kiss river, ostatni zjadacz grzechu, jak śnić świadomie, zaklęci w czasie, lengyel magyar két jó barát wymowa, dlaczego koty boją się ogórka, tomek wśród łowców głów pdf, romeo i julia mp3, jej portret nuty, wiedźmin droga z której się nie wraca, gdzie diabeł mówi dobranoc karina bonowicz, bez litości willow winters pdf, modlitwa pompejańska pdf, tomasz duraj…