Ja. diablica

Ja. diablica Kategoria: Fantastyka i fantasy Piekielny urząd ds. Rekrutacji nie robi najlepszego pierwszego wrażenia. Nieuprzejmy demon za biurkiem. mnóstwo papierkowej roboty i tandetne obrazki na ścianach. Do tego jeszcze te kolejki! Jednak. aby stać się pełnoprawną diablicą należy spełnić dwa zasadnicze warunki. Podpisać czerwonym atramentem cyrograf i… umrzeć. A tego Wiktoria z pewnością nie…

Published by admin in8 kwietnia 2020
Tagi: , ,

Ja. diablica

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Piekielny urząd ds. Rekrutacji nie robi najlepszego pierwszego wrażenia. Nieuprzejmy demon za biurkiem. mnóstwo papierkowej roboty i tandetne obrazki na ścianach. Do tego jeszcze te kolejki! Jednak. aby stać się pełnoprawną diablicą należy spełnić dwa zasadnicze warunki. Podpisać czerwonym atramentem cyrograf i… umrzeć. A tego Wiktoria z pewnością nie planowała! To miał być kolejny wieczór w warszawskim klubie. spędzony na robieniu maślanych oczu do Piotrka. kolegi z roku. Tragiczny zbieg okoliczności? Zaplanowana intryga? Ostatnie. co Wiktoria pamięta to kilka pchnięć nożem w ciemnym parku.

Na szczęście nie takie piekło straszne. jakim je malują: Los Diablos. miasto potępionych. kusi grzeszników ofertą wiecznych wakacji w śródziemnomorskim klimacie i nieziemskimi imprezami u samego Szatana. Nawet Śmierć jest całkiem sympatyczna. Jednak znudzone demony planują wywołać rewolucję w krainie Lucyfera. i niczym u Bułhakowa. zrobić trochę zamieszania wśród śmiertelników. Jaka w tym rola Wiktorii? Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. kiedy pojawia się uwodzicielski. złotooki i diablo przystojny upadły anioł Beleth. a młoda adeptka Piekieł postanawia wrócić na ziemię. aby rozwiązać zagadkę swojej śmierci. W końcu… gdzie diabeł nie może. tam babę pośle.

Rewelacyjna. dynamiczna. pełna humoru i trafnych obserwacji powieść. która bez wątpienia zahipnotyzuje szerokie grono Czytelników!


Książka genialna (to mało powiedziane)! Bohaterów z miejsca pokochałam. Dużo osób mówi. że to jest podobne do Zmierzchu. a ja powiem tak: TO JEST LEPSZE!
Z recenzji czytelnika. nakanapie.pl

Powieść Katarzyny Miszczuk z pewnością może sprawić niemałą satysfakcję każdemu młodemu czytelnikowi. który po nią sięgnie. Autorka posługuje się lekkim językiem. swobodnie balansując na pograniczu różnych stylów – od romansu po horror. a środowisko. które opisuje. doskonale zna z własnego doświadczenia.
www.ksiazki.wp.pl

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


zawsze są jednak ludzie – mieszkańcy Japonii z ich umiejętnością kontemplacji świata. wyjątkowo chłonną i twórczą kulturą oraz siłą. która pozwala im się podnieść nawet po dramatycznych wydarzeniach i katastrofach.

Kategoria: Autor

Joanna Bator

ISBN: 978-83-7878-145-5

Cena: 9999

978-83-7878-145-5:


stanie taki sam jak wcześniej?

Kategoria: Autor

David Baddiel

ISBN: 978-83-65897-10-7

Cena: 9999

978-83-65897-10-7:


05132

Kategoria: 29.90

1

9999:

Cena:

:


Więcej niż klub

Kategoria: Pozostałe

Filip (ksywka: Messi) i Marek (ksywka: Ronaldo) żyją piłką. Drużyna jest ich drugą rodziną. trener drugim ojcem. a wtykająca we wszystko nos menedżerka Ewa (z ich klasy) byłaby nawet całkiem dobrym materiałem na… dziewczynę? Niestety – te szczere uczucia nie wpływają na grę osiedlowego klubu Fruteksu Pięknogóra. Drużyna jest słaba. Kolejni trenerzy rozkładają ręce. sponsor się wycofuje. a wyniki meczów wołają o pomstę do nieba. I właśnie w tym momencie wszędobylski nos Ewki bardzo się przydaje.

Czy nowy trener poprowadzi chłopaków do zwycięstwa? Czy naprawdę zna tego prawdziwego Messiego? I czy pomoże chłopakom spełnić marzenia o grze w hiszpańskiej lidze?

Zapraszamy do lektury pierwszej od czasów Do przerwy 0:1 genialnej powieści dla dzieci o piłce nożnej.

 

Autor: Paweł Beręsewicz

Cena: 21.90

Paweł Beręsewicz: MP3paradoks wyboru, biologia na czasie 1 zakres rozszerzony ćwiczenia, pan samochodzik ebook, krzysiek piersa, pamiętnik fanny hill, płochocki, iza bartosz, będzie bolało książka, atlas anatomiczny pdf, lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf, o psie który jeździł koleją ebook za darmo, sielanka szymona szymonowica, panna młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak, calineczka obrazek, grossman życie i los, otchłań namiętności odc 2, bad saint monica james pdf pl, asterix na olimpiadzie zaq2…