Bandyta

Bandyta Kategoria: Biografie i dzienniki W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielnekroki – na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej.przekraczając wkrótce granice mrocznego świataprzestępczości zorganizowanej. Stał się człowiekiem o wielu twarzach. Był złodziejem. przemytnikiem.oszustem. sutenerem. W końcu piekło. które sam stworzył.zaczęło się o niego upominać. Bywają…

Published by admin in5 kwietnia 2020
Tagi: , , , , , ,

Bandyta

Kategoria: Biografie i dzienniki

W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielnekroki – na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej.przekraczając wkrótce granice mrocznego świataprzestępczości zorganizowanej.

Stał się człowiekiem o wielu twarzach. Był złodziejem. przemytnikiem.oszustem. sutenerem. W końcu piekło. które sam stworzył.zaczęło się o niego upominać. Bywają sytuacje. gdy nie ma już drogi powrotnej.
Na pewno?

BANDYTA w więziennej celi po raz pierwszy w życiu postanowił stoczyć dobrą walkę w obronie więzi łączącej go z córką. W czasie tych zmagań wkroczył na drogę odmienną od tych. którymi podążał dotychczas.
Dokąd go zaprowadzi?

BANDYTA to powieść autobiograficzna.
Dedykuję ją wszystkim. którzy nie zgadzają się na osądzanie drugiego człowiekabez poznania tajemnic. które w sobie kryje.

ISBN:

Cena: 9999

:


icial authorities will go to get what they want.It isnt long before Tess finds herself facing felony charges. To make matters worse. Crow has gone into hiding with his young protg. So Tess cant deliver the kid to investigators even if she wants to. Now her only recourse is to get to the heart of the sordid and deadly affair while theyre all still free…and still breathing.

Kategoria: Autor

Laura Lippman

ISBN:

Cena: 9999

:


Zero

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kto raz trafi do Sieci. nigdy z niej nie wyjdzie…

Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth. dziennikarka. próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee. która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych. obiecując milionom swoich użytkowników lepsze. obfitujące w sukcesy życie. Jednak ktoś ostrzega stawiającą pierwsze kroki w wirtualnej rzeczywistości dziennikarkę przed Freemee i jej potęgą. a tym kimś jest Zero. jeden z najbardziej aktywnych użytkowników sieci. Im szersze kręgi zatacza dziennikarskie śledztwo. tym większe niebezpieczeństwo grozi Cynthii. Ale w świecie pełnym kamer. terminali płatniczych i smartfonów ucieczka okaże się niemożliwa…

Najnowsza powieść autora bestsellerowego „Blackoutu”!

Autor: Marc Elsberg

Cena: 34.90

Marc Elsberg: MP3


Sfinks

Kategoria: Pozostałe

Powieść ta powstała w pierwszych latach po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Choć nie jest to typowy dla twórczości Heleny Mniszkówny romans z wyższych sfer. wątek miłosny jest tu także obecny. Związani uczuciem bohaterowie różnymi drogami zmierzają ku odrodzonej Polsce. doświadczając zderzenia wielkich ideałów z prozą życia. Jest to gorzki obraz pierwszych lat wolności.

Helena Mniszkówna (1878-1943) – polska powieściopisarka. autorka romansów z życia wyższych sfer. W ciągu trzydziestu lat aktywności twórczej wydała ponad dwadzieścia książek o miłości.

Autor: Helena Mniszkówna

Cena: 24.99

Helena Mniszkówna: MP3


Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:abbi glines kolejność książek, zana muhsen, killzone 2, jeden baton jasiek kosztuje złoty sześćdziesiąt ile takich batonów można kupić za 15 zł, naturalna pewność siebie pdf, nimfomanka ksiazka, amelia długosz, wirus judasza, gatunek małpiatki krzyżówka, bliżej niż myślisz, opowiadania historyczne, piesn 14 kochanowskiego, anatomia zwierząt pdf, patricia taylor mężowie, biologia materiały do matury pdf, boberek jarosław, pamiętniki adama i ewy pdf…