lski pisarz. poeta. dziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009) .

lski pisarz. poeta. dziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009) . Kategoria: Autor Krzysztof Beśka ISBN: 978-87-26-62865-4 Cena: 9999 978-87-26-62865-4:…

Published by admin in26 marca 2020
Tagi: , , ,

lski pisarz. poeta. dziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009) .

Kategoria: Autor

Krzysztof Beśka

ISBN: 978-87-26-62865-4

Cena: 9999

978-87-26-62865-4:


Nikt nie słucha

Kategoria: Historia i literatura faktu

Szalone lata dziewięćdziesiąte w Polsce miały ścieżkę dźwiękową i było nią disco polo. Muzyka chodnikowa królowała na targowiskach. stadionach i w mafijnych dyskotekach. Przy disco polo przeżywano pierwszą miłość i wybierano prezydentów. W czasie niedzielnej emisji telewizyjnego Disco Relaxu ulice pustoszały. a księża przesuwali godziny mszy. A kasety i płyty. nie zawsze legalne. sprzedawały się w milionach.

Dzisiaj chodzi już o inne miliony – o miliony wyświetleń w internecie. Fani nie piszą do idoli listów. tylko zaczepiają ich na Facebooku. Największe gwiazdy gatunku wchodzą do głównego nurtu polskiej rozrywki. już nie siedzą w poczekalni. Disco polo wraca na stadiony i do telewizji. Ale przecież disco polo nikt nie słucha…

Autor: Judyta Sierakowska

Cena: 39.90

Judyta Sierakowska: MP3


Na gorącym uczynku

Kategoria: Pozostałe

Siedemnastoletnia Haley McWaid. chluba rodziców. pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.

Dan Mercer. pracownik opieki społecznej. troszczący się szczególnie o los dzieci. wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes. która w swoim programie telewizyjnym „Przyłapani na gorącym uczynku” demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to. że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.

Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka. gdyby dostrzegała tylko to. co oczywiste. Zaczyna podejrzewać. że padła ofiarą manipulacji.

Autor: Harlan Coben

Cena: 35.50

Harlan Coben: MP3


-83-287-1505-9

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Pani Henryka i morderstwo w autokarze

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Świetna powieść z gatunku cosy crime. z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”.

Henryka Orłowska. nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle. ponownie wciela się w rolę detektywa. Korzystając z uroków życia na emeryturze. wyrusza na wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży „Niezapomniane doznania”. W autokarze. razem z panią Henią. jedzie osiem innych osób. Zanim uda im się dotrzeć do granicy Polski. jedna z nich umrze… Jaką rolę w tym śledztwie odegrają kot o imieniu Cziz i świnka morska z nadwagą? Czy bohaterce uda się rozwikłać zagadkę morderstwa? Przekonajcie się sami!

To pełna humoru opowieść z dobroduszną Panią Henią w roli głównej. która niestrud

ISBN: 978-83-8146-982-1

Cena: 9999

978-83-8146-982-1:do wszystkich chłopców których kochałam ps wciąż cię kocham, john reacher, zaczynaj od dlaczego. jak wielcy liderzy inspirują innych do działania, zaczarowana zagroda opis, państwowy instytut wydawniczy, cieniokot, raczej szczęśliwy niż nie pdf, nesbo harry hole, na tropie zbrodni, otchłań namiętności odc 121, wiedźmin ziarno prawdy, ciotka zgryzotka pdf, połączeni laurelin paige…