Mój szef

Mój szef Kategoria: Pozostałe Cięte riposty. skrywane pożądanie. namiętny seks. Romans biurowy. który rozpali Twoje zmysły. rozmiękczy serce i rozbawi do łez. Mówi się. że nie szata zdobi człowieka. a jednak spora grupa kobiet z mojego działu ma odmienne zdanie. Uważają. że mój szef wygląda niczym senne. mokre marzenie. Fakt. jest wkurzająco przystojny i irytująco…

Published by admin in26 lutego 2020
Tagi: , , , , ,

Mój szef

Kategoria: Pozostałe

Cięte riposty. skrywane pożądanie. namiętny seks.

Romans biurowy. który rozpali Twoje zmysły. rozmiękczy serce i rozbawi do łez.

Mówi się. że nie szata zdobi człowieka. a jednak spora grupa kobiet z mojego działu ma odmienne zdanie. Uważają. że mój szef wygląda niczym senne. mokre marzenie. Fakt. jest wkurzająco przystojny i irytująco inteligentny. do tego zawsze zjawia się w firmie w nienagannie skrojonym garniturze. pod krawatem i z zegarkiem za miliony monet. Perfekcyjny boss wyjęty z okładki magazynu „Businessman”.

Niestety to tylko pozory. Już pierwszego dnia w pracy zorientowałam się. że jest zimnym draniem z kalkulatorem zamiast serca. Po tygodniu wyszło na jaw. że jest również bezwzględnym. wymagającym. pedantycznym i sztywnym jak kij od szczotki szefobotem!

Nie znoszę go! I mojej pracy też! Codziennie zaciskam zęby i robię to. za co

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 37.90

Tess Gerritsen: MP3


Zacznij od dzisiaj. Organizacja czasu. pracy i życia z wykorzystaniem metod coachingowych

Kategoria: Poradniki

Twoje życiowe plany i marzenia czekają na dodanie im skrzydeł!

Czy można zmienić swoje życie wykorzystując metody stosowane przez coachów?

Ewelina Mierzwińska. certyfikowany coach. prawnik. blogerka. szczęśliwa żona i mama. dzieli się metodami coachingowymi. dzięki którym Twoja codzienność stanie się prostsza!

Nie wierz w „jutro” ani „od poniedziałku”. Gdy potrzebujesz zmienić coś w swoim życiu. podnieść się z gorszych momentów. zacząć realizować swoje plany. nie masz czasu na odkładanie tego na wiecznie nienadchodzące „kiedyś”.

Wiem. że na naszej życiowej drodze mnóstwo jest chwil zwątpienia w swój plan. obrany cel. sens podejmowanych działań. I w samego siebie.

Znam te wszystkie stany. bo sama przez nie przechodziłam. I nie zawsze byłam taka świadoma. uważna i skupiona na „tu i teraz”. Przeciwnie – nie potrafiłam znaleźć czasu na odpoczynek. wpadałam w kołowrotek pracy i mieszałam swoje priorytety. Przeszłam przez ten labirynt. wyciągając z niego zarówno siebie. jak i później mnóstwo innych kobiet. Chcę byś i Ty. z moją pomocą. znalazła swój sposób na przejście tej drogi!

Zdanie „Zacznij od dzisiaj! wierzę całą sobą.” Uważam. że może nas ono otworzyć na działanie. a gdy będziesz kierować się nim. podejmując codzienne wybory. jest w stanie zmienić Twoje życie!

W myśl tych słów napisałam książkę Zacznij od dzisiaj. Znajdziesz w niej wszystko to. co przyda Ci się w działaniu tu i teraz. w poklepaniu po ramieniu. odnalezieniu w chwilach wątpliwości i podniesieniu po upadku.

Poznaj razem ze mną sposób na organizację czasu. pracy i życia. w której możesz w zgodzie ze sobą. swoimi wartościami i przekonaniami osiągać to. co dla Ciebie najważniejsze!


 

Autor: Ewelina Mierzwińska

Cena: 23.90

Ewelina Mierzwińska: MP3


Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża

Kategoria: Poradniki

Co masz zrobić dziś. zrób DZIŚ

 • Zmieniaj obawę przed działaniem w potężną siłę napędową
 • Zastąp wygórowany perfekcjonizm i lęk przed porażką sumiennym wykonywaniem zadań
 • Rób więcej w krótszym czasie — poznaj „stan przepływu” i inne fascynujące cechy swojego mózgu

Plan na resztę dnia:

 • skończyć obiecany raport z przeprowadzonej kampanii.
 • stworzyć podanie o dotację.
 • odebrać dziecko ze szkoły muzycznej.
 • zadzwonić do siostry i pocieszyć ją po rozstaniu z ukochanym.
 • umówić się na wizytę lekarską.
 • zrobić zakupy na planowane sobotnie przyjęcie.
 • skontaktować się z mediami w sprawie konferencji.
 • oddać samochód do mechanika.
 • napisać plan zebrania zarządu i działu sprzedaży.

„Muszę”.

49.00: 1

Cena:

1:


Sekret rodziny Von Graffów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Współczesny Berlin. Śmiertelnie chory nestor arystokratycznego rodu zwierza się wnuczce z kłopotów i zwraca się do niej z nietypową prośbą. Nastawiona sceptycznie do spełnienia życzenia dziadka. Maria von Graff ostatecznie udaje się do Zamościa – miasta. które ma być kluczem do rozwiązania tajemnicy z przeszłości.

W Polsce. w poszukiwaniu informacji na temat wojennych losów swoich przodków. pomagają jej historyk Andrzej i archiwista Alfred. Wspólne odkrywanie historii rodu zbliża do siebie Marię i Andrzeja. Czy na tyle. by wyznać uczucia?

Każdy dzień przynosi bohaterom zaskakujące wiadomości. a wydarzenia sprzed ponad siedemdziesięciu lat zmieniają ich spojrzenia na współczesność.

Czy uda im się odkryć. kim w rzeczywistości jest Hans von Graff?

Autor: Bożena Gałczyńska-Szurek

Cena: 14.90

Bożena Gałczyńska-Szurek: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:szczęście po włosku, optymalizacja windows 10 ssd, andaluzyjski przyjaciel, prawo spadkowe pdf, cesarzowa karta, droga z której się nie wraca pdf, chyłka inwigilacja, o chłopcu który poszedł za tatą do auschwitz, komisarz paulina świst pdf, mount and blade warband poradnik towarzysze, tadeusz dolega-mostowicz, tylko moj, pakt z diabłem meghan march pdf, projekt judyta mp3…