Żyj po swojemu

Żyj po swojemu Kategoria: Religia Nie daj sobie wmówić. że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami ? zwolnij. zadawaj pytania. a zobaczysz. jak wiele masz! Świat próbuje nam wmówić. że wciąż zbyt mało posiadamy. niewiele wiemy. za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe sprawiają. że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach. te…

Published by admin in9 lutego 2020
Tagi: , , , ,

Żyj po swojemu

Kategoria: Religia

Nie daj sobie wmówić. że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami ? zwolnij. zadawaj pytania. a zobaczysz. jak wiele masz!

Świat próbuje nam wmówić. że wciąż zbyt mało posiadamy. niewiele wiemy. za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe sprawiają. że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach. te wakacje na Malediwach i skandynawskie wnętrza). Zapominamy. że o naszym życiu decydujemy tylko my sami!

Zachwycasz się życiem innych. a tak rzadko swoim?

Naucz się żyć bez pośpiechu. w swoim tempie. #bez_filtrów. Przyjmij to. co dostajesz. i znajdź w tym wartość.

Agnieszka Krzyżanowska – autorka bestsellera Prosto i uważnie na co dzień. Prowadzi bloga Agnes on the cloud. gdzie inspiruje do życia w zgodzie ze sobą. Woli słuchać. niż mówić. Skończyła filologię polską. ma doktorat z filozofii.

Autor: Agnieszka Krzyżanowska

Cena: 31.50

Agnieszka Krzyżanowska: MP3


Stary sługa. Hania. Selim Mirza

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wspaniała trylogia nowelistyczna napisana w formie fikcyjnego pamiętnika Sienkiewicza. Urzekające wspomnienia czasów. które odeszły. Nostalgiczna wędrówka w czasy dzieciństwa i okres dojrzewania autora przemienia się w opowieść o burzliwej miłości i zawiłej wojnie ambicji. Audiobook we wspanialej interpretacji Henryka Drygalskiego.

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 17.03

Henryk Sienkiewicz: MP3


thors together in one power-packed audio. and take your business to a whole new level. Imagine what you can do with even just a sampling of the topics covered in this essential audio program.1. Facebook for Business Owners by Tom Corson-Knowles2. 57 Hot Business Marketing Strategies by Tom Corson-Knowles3. Systemize. Automate. Delegate by Tom Corson-Knowles4. Email Marketing Mastery by Tom Corson-Knowles5. Perception by Christo Hall and Franziska Iseli6. Sizzle by Bryan HeathmanGet Selling the Sizzle now. and watch your business marketing take off to new heights!

Kategoria: Autor

Tom Corson-Knowles. Bryan Heathman. Christo Hall

ISBN:

Cena: 9999

:nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości, piętno pdf, agnieszka choromańska, w butach valerii, współlokatorzy beth o’leary pdf, przebudzenie arkadii, miecz z minecraft, katy evans real pdf, kaim karolina, dawno temu na dzikim zachodzie, arduino dla początkujących. podstawy i szkice pdf, unf*ck yourself. napraw się!, bastion audiobook, original war poradnik, doci opinie, dmso cena dawkowanie, jojo moyes moje serce w dwóch światach chomikuj, audiobook pan kleks, magazyn osobliwości, pożegnanie z afryką online…