Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia Kategoria: Ekonomia i biznes Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia. Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem…

Published by admin in2 lutego 2020
Tagi: , , , ,

Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

ISBN: 978-83-268-3360-1

Cena: 9999

978-83-268-3360-1:


Szef. który myśli. bo warto i się opłaca

Kategoria: Poradniki

Rozmowa Piotra Kraśki z dr. Andrzejem Jeznachem w programie „Fakty o świecie” W TVN24 BiS >>

12 pytań – Droga do prawdy i dobrego życia – przeczytaj wywiad z autorem >>

Andrzej Jeznach opowiada. jak od bankructwa i samotności doszedł do „dobrego życia” – przeczytaj wywiad z autorem >>

„Nie spoglądaj w przyszłość. tylko wyjrzyj za okno” – przeczytaj wywiad z autorem >>

Książka Andrzeja Jeznacha jest dziełem niezwykłym. Dla mnie jest pierwszą tego typu publikacją. jaką udało mi się przeczytać w ciągu blisko trzydziestu lat obecności w biznesie. Jej autor z wielką starannością i wyczuciem materii eksploatuje bogactwo filozofii starożytnej i nowożytnej. agnostycznej i religijnej. od Wschodu do Zachodu. by uzyskać wskazówki. jak skutecznie organizować pracę ludzi dla pożytku świata i ich samych. Pokazuje nie tylko. że filozofia ma praktyczną wartość. ale też że tej wartości my. przedsiębiorcy i menedżerowie. przełożeni i podopieczni. nie powinniśmy przeoczyć.

Prof. Andrzej Jacek Blikle. autor Doktryny jakości

Świat biznesu przechodzi totalną transformację. W dynamicznym. sieciowym świecie idea hierarchicznej korporacji staje się anachroniczna nie tylko dla dużych. ale także dla średniej wielkości firm. Dla zrozumienia zmian zachodzących w stylu zarządzania. warto zapoznać się z perspektywą praktyka – Andrzeja Jeznacha. który od lat wdraża ideę delegowania uprawnień i decentralizacji. a w swojej książce uświadamia jak wielką rolę odgrywa w tej ewolucji klasyczna myśl filozoficzna. W jego podejściu nie jest to tylko sprawa sposobu zorganizowania pracy. ale także szerszego celu i wartości. które za tym stoją. Innymi słowy: aby być skutecznym menedżerem. musisz stać się lepszym filozofem! Serdecznie polecam!

Dr Witold Jankowski. redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

Autor. będący od ponad 25 lat przedsiębiorcą i menedżerem. w tym z wieloletnim doświadczeniem w tzw. „turkusowym” zarządzaniu. przedstawia swoje doświadczenia i rozumienie tego często zbytnio ideologicznie przedstawianego nurtu: podstawa zarządzania XXI wieku to rzetelne refleksyjne myślenie. Filozofia i ideologia różnią się celem – podczas gdy ideologia służy przekonywaniu. usprawiedliwianiu i motywowaniu do konkretnego działania. filozofia realizuje przede wszystkim cele poznawcze. Teorie zarządzania wypracowane w poprzednim stuleciu okazują się często bezradne w konfrontacji z wyzwaniami. jakie stawia przed nami współczesność. Warto wówczas sięgnąć do źródeł ludzkiej cywilizacji. czyli do filozofów. Bo „dzisiaj już nawet przyszłość nie jest taka jak kiedyś”. A to właśnie niejasna przyszłość w błyskawicznie zmieniającym się świecie budzi w ludziach największy niepokój.

 

 

Autor: Andrzej Jeznach

Cena: 35.90

Andrzej Jeznach: MP3


Saga rodu Cantendorfów. Tom III. Prawdziwa miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zamek Cantendorf długo skrywał w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic ujawni poznaną prawdę. straci wszystko: majątek. tytuł i zamek. Skoro ostatni świadek umiera. mógłby milczeć. Jaką decyzję podejmie?

Lady Isabelle Adler. kochanka hrabiego. wreszcie wygrała długoletnią wojnę. Jest o krok od ślubu z Aleksandrem. Czy ta przebiegła intrygantka. w której rękach spoczywa los dziecka. jedynej prawdziwie kochanej przez nią istoty. zdobędzie się na odważną decyzję? Czy uda jej się odnaleźć w sobie dawną dziewczynę z prostymi i czystymi marzeniami?

Wiedźma Alice wyrywa Kate z objęć śmierci. Czy dramatyczne przeżycia sprawią. że dziewczyna spojrzy na świat inaczej? Co w życiu jest naprawdę ważne? Czy na tej liście znajdzie się m

Autor: Jan Brzechwa

Cena: 25.90

Jan Brzechwa: MP3


Fabryka frajerów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przypadkowe spotkanie po latach rozpoczyna powrót do wspomnień i rozliczeń z przeszłością. Cofamy się do końca lat 80. Mury Ogólnokształcącego Liceum Wojskowego na północy kraju przyciągają chłopaków żądnych przygód. Celem nowopowstałej placówki jest przygotowanie młodego pokolenia do służby w polskiej armii. Uczniowie z własnej woli wybierają młodość w koszarach i dyscyplinę. Nie wiedzą. jak bardzo zmieni się świat. w którym wejdą w dorosłość. To opowieść o dojrzewaniu w czasach transformacji oraz rewizja marzeń z młodości. Nie wszystkim bohaterom życie ułoży się tak. jak to sobie wyobrażali.

 

„Fabryka frajerów” jest fabularyzowanym zapisem wspomnień autora. Krzysztof Beśka wraca do nastoletnich lat. by z perspektywy czasu przyjrzeć się ówczesnej rzeczywistości. którą poznawał za murem koszar.

 

Krzysztof Beśka (ur. 1972) – polski pisarz. poeta.

ISBN: 978-83-8053-780-4

Cena: 9999

978-83-8053-780-4:


Ostatnia sprawa

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Wszystko ma swój początek… W marcu 1997 roku Jack Reacher. czynny oficer żandarmerii wojskowej w randze majora. po raz ostatni wchodzi do Pentagonu. Za chwilę rozstrzygną się jego losy: zostanie aresztowany. zastrzelony w trakcie stawiania oporu lub dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Zaledwie pięć dni wcześniej dowódca Reachera. generał Garber. wysłał go z tajną misją do Carter Crossing w stanie Missisipi. Na tyłach baru położonego przy głównej ulicy znaleziono zwłoki młodej kobiety. Janice Chapman. z poderżniętym gardłem. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajduje się Fort Kelham – wielka baza wojskowa. zarazem ośrodek szkoleniowy komandosów. Czy zabójcą jest ktoś z miejscowych? Amerykański żołnierz? Aby nie nadawać śledztwu niepotrzebnego rozgłosu. Reacher ma przeprowadzić je incognito i złożyć raport przełożonym. Sprawy komplikują się. gdy szeryf Carter Crossing. ni

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


śli dałoby się to zrobić inaczej?

Steve Scott proponuje Ci rewelacyjną. bardzo skuteczną metodę wprowadzania zmian: piętrzenie nawyków. Wyobraź sobie. że wprowadzasz w rozkładzie każdego dnia kilka bardzo drobnych zmian. takich jak wysłanie miłego SMS-a czy włożenie drobnych do skarbonki. i tworzysz z nich codzienny rytuał. W ten sposób możesz zmienić relacje z bliską Ci osobą albo zaoszczędzić na wakacje. a jednocześnie nie masz wrażenia. że zmieniasz zbyt wiele rzeczy naraz. W tej książce znajdziesz aż 97 propozycji drobnych nawyków. a także garść porad na temat wprowadzania ich w życie. Sprawdź i przekonaj się. jak wielkie zmiany dokonają się w Twoim życiu! To działa!

  • 8 elementów procedury piętrzenia nawyków
  • Wydajność. czyli planowanie czasu i usuwanie elementów rozpraszających
  • Relacje międzyludzkie. czyli telefony. SMS-y i harmonogramy

Kategoria: Poradniki

Wprowadź w życie dobre zmiany!

  • Procedura piętrzenia nawyków. czyli jak drobną zmianę zmienić w codzienny nawyk
  • Nawyki na każdą okazję. czyli jakie zmiany naprawdę warto wprowadzić
  • Zakłócenia i trudności. czyli co zrobić. gdy procedura nie zadziała

Każdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności. którym nie poświęcamy uwagi — właśnie dlatego. że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre. a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy. a potem relaksujesz się przy piwie. nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz. prawda? Wszyscy wiemy. że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej. ale… często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A je

Autor: Mariusz Sieraczkiewicz

Cena: 39.90

Mariusz Sieraczkiewicz: MP3samochody forza horizon 4, przy obieraniu cebuli, rej żywot człowieka poczciwego, save us pdf, uziemieni pdf, justyna bednarek niesamowite przygody dziesięciu skarpetek pdf, córka marnotrawna, bad boy’s girl pdf, total war three kingdoms poradnik, zemsta niedokonana, kiedy i jak wynaleziono naród żydowski, monitorowanie realizacji podstawy programowej, still life solucja, sztuka perswazji pdf, pszczoła i szerszeń…