Skalpel

Skalpel Kategoria: Pozostałe Koszmar. który miał się skończyć na zawsze. powraca z podwójną mocą. Przed rokiem Jane Rizzoli doprowadziła do aresztowania psychopatycznego mordercy – Chirurga – który za cel obierał samotne kobiety. Teraz zostaje wezwana do niewielkiej miejscowości pod Bostonem. aby przyjrzeć się sprawie. która łudząco przypomina zabójstwa Chirurga. Jej domniemany sprawca jest jednak pilnie…

Published by admin in1 lutego 2020
Tagi: , , , ,

Skalpel

Kategoria: Pozostałe

Koszmar. który miał się skończyć na zawsze. powraca z podwójną mocą. Przed rokiem Jane Rizzoli doprowadziła do aresztowania psychopatycznego mordercy – Chirurga – który za cel obierał samotne kobiety. Teraz zostaje wezwana do niewielkiej miejscowości pod Bostonem. aby przyjrzeć się sprawie. która łudząco przypomina zabójstwa Chirurga. Jej domniemany sprawca jest jednak pilnie strzeżony. Czy aby na pewno? Może kraty więzienia nie są tak mocne. by oprzeć się skalpelowi psychopaty?

Okazuje się. że w ciągu roku Chirurg stał się postacią kultową. Jedni prowadzą badania nad jego psychiką. inni darzą go niezdrowym podziwem. Czy wśród tych drugich znalazł się ktoś. kto został jego uczniem?

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


Na tej samej ziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane z powieści „Pod tym samym niebem” stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie potrafi wsłuchać się w to. co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego. co najlepsze.

Codzienność Lilki odmienia zagadkowa przesyłka. a w niej informacje na temat ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy. Aby ją poznać. przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż śladami listu. Jednak przewrotny los ma wobec nich zupełnie inne plany. nie żałując wyzwań i niespodzianek.

Czy Lilianna zdoła wypełnić wolę zmarłego przed laty dziadka? Czy pozwoli. by jego wojenne doświadczenia wpłynęły na jej obecne życie?

Autor: Nina Majewska-Brown

Cena: 39.90

Nina Majewska-Brown: MP3


Poradnik Rekinów Sprzedaży. Jak zostać Top Sellerem i nie zwariować

Kategoria: Ekonomia i biznes

Nauka pływania w oceanie nieskończonych możliwości

Handlowiec i rekin mają ze sobą wiele wspólnego. Rekin to bardzo stary gatunek. który pływa w ziemskich oceanach od setek milionów lat. Z kolei handlowiec to jeden z najstarszych zawodów świata – najprawdopodobniej zaistniał w momencie. w którym pierwszy wytwórca postanowił wymienić swój towar na coś innego. Łup myśliwego. poradę szamana. pole sąsiada. Rekin to z pozoru zwierzę potężne: szybkie. sprawne. z klawiaturą ostrych zębów w pysku. A jednak jego życie jest niepewne. zależy bowiem od tego. jak skutecznie w danym dniu skorzysta z wyposażenia. które dała mu natura. I od tego. czy nie spotka większego od siebie drapieżcy. Ze sprzedawcą bywa całkiem tak samo – dopóki dowozi target. chodzi w chwale (i pieniądzach). ale jeśli raz i drugi powinie mu się płetwa…

Cóż. kariera top sellera nie jest prosta. Bo choć wmówią Ci. że „jesteś najlepszym handlowcem. dziś osiągniesz sukces!”. choć każą Ci powtórzyć to zdanie sto razy. choć będą pracować nad rozbudowaniem Twojego ego. choć spróbują zmienić Cię w aroganckiego. pewnego siebie gościa. to i tak któregoś dnia się potkniesz. Po serii sukcesów przyjdzie porażka. Twój z taką pieczołowitością budowany wizerunek rekina sprzedaży rozpadnie się. a z jego okruchami pozostaniesz sam. „Jak to. przecież jestem najlepszy… a może jednak nie jestem?” Niestety. w sprzedaży nie ma prostych dróg do sukcesu. nie ma trików. które szybko awansują Cię na top sellera i zabezpieczą przed upadkiem. Bez dobrze zbudowanych podstaw. bez zdrowego podejścia możesz tylko fluktuować pomiędzy poziomem sprzedałem – miałem szczęście a nie sprzedałem – nie jestem najlepszy.

Potraktuj tę książkę jak naukę pływania w oceanie sprzedaży. W zdrowiu i skuteczności. Przez długie lata.

Rekiny Sprzedaży są największą w Polsce społecznością zrzeszającą handlowców wszystkich branż w mediach społecznościowych. Działamy nieustannie od 2016 roku. dostarczając przedstawicielom handlowym. sprzedawcom. managerom i trenerom sprzedaży codziennej dawki nowinek ze świata sprzedaży i humoru oraz umożliwiając interakcję z innymi handlowcami.

Autor: Maciej Dziekanowski

Cena: 44.90

Maciej Dziekanowski: MP3


Zemsta i przebaczenie. Tom 3 Rzeka tęsknoty

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem. także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki. gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania. a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno. Czy uda im się pokonać piętrzące się przeszkody? Czy miłość i przyjaźń wygrają z nienawiścią i egoizmem. gdy ludzkie ścieżki wyznacza historia? Kiedy biografie naznaczone są bólem i krwią. każdy stara się ocalić to co jeszcze dobrego tli się w człowieku.

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3


Klub Mefista

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Piekło przyciąga piekło…

Wyjątkowo krwawe zabójstwo niweczy przedświąteczne nastroje doktor Maury Isles i detektyw Jane Rizzoli. Okultystyczne symbole narysowane kredą i krwią ofiary kierują uwagę partnerek na stowarzyszenie ezoteryków. Fundację Mefista. od lat działającą w Bostonie. i na jej gwiazdę – psychiatrę Joyce O’Donnell.

W ekskluzywnej rezydencji w Beacon Hill członkowie klubu prowadzą badania nad złem – jego naukowym wytłumaczeniem i możliwością przybierania fizycznej postaci. O’Donnell wypiera się związków z morderstwem. jednak wkrótce na progu rezydencji pojawia się kolejne okaleczone ciało…

Maura i Jane będą musiały zmierzyć się z najbardziej niepokojącym śledztwem w ich karierach i odbyć podróż do samego serca zła. aby odnaleźć przeciwnika groźniejszego niż wszyscy. z którymi dotychczas walczyły.

Auto: 978-83-272-6691-0

Cena: 9999

978-83-272-6691-0:medytacja jak, lucy monroe, w zasadzie tak, magiczna księga, diana gabaldon ognisty krzyż, lem ebook, caine rachel, igor brejdygant matka, romuald hube, ela selena, artemis fowl online pl, spokojny umysł, skyrim poradnik pdf, repetytorium maturzysty język polski, ryder pdf…