0

0 Kategoria: Oprawa Format: MP3 Cena: MP3: Duchy rzeki Pregel. Detektyw Stanisław Berg. Tom 2 Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Kiedy mrok przejmuje duszę… Czwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście detektyw Stanisław Berg. właśnie zakończył…

Published by admin in24 stycznia 2020
Tagi: , , , , ,

0

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:


Duchy rzeki Pregel. Detektyw Stanisław Berg. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kiedy mrok przejmuje duszę… Czwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście detektyw Stanisław Berg. właśnie zakończył sprawę małżeńskiej zdrady i zamierza wyjechać. Jednak niespodziewanie zostaje uwikłany w wydarzenia. które każą mu podjąć stanowcze działania. Detektyw dandys ze śledztwa na śledztwo coraz bardziej zbliża się do mrocznej strony ludzkiej natury. Coraz mniej go dziwi. coraz więcej rani. Ma tylko jedno wyjście – po raz kolejny sprawić. by winni zostali ukarani. Krzysztof Beśka – autor kilkunastu książek kryminalnych i sensacyjnych. w tym cyklu powieści sensacyjno-historycznych. których głównym bohaterem jest dziennikarz Tomasz Horn.

Autor: Krzysztof Beśka

Cena:

Krzysztof Beśka:


zdział 10. Zamykanie sprzedaży Rozdział 11…

Kategoria: Fragment

245203

39.90: 1

Cena:

1:


Ale kiedy jest się czarnym chłopcem żyjącym we wczesnych latach 60. XX wieku na amerykańskim Południu. gdzie stosunki społeczne wciąż regulują prawa Jima Crowa. niewinny błąd może przekreślić nadzieje na świetlaną. a nawet jakąkolwiek. przyszłość.

Elwood zostaje skazany na pobyt w poprawczaku nazywanym „Miedziakiem” (The Nickel Academy). którego misją jest „fizyczne. intelektualne i moralne” kształtowanie młodocianych przestępców. tak żeby pod jego pieczą wyrośli na „uczciwe i honorowe” jednostki.

W rzeczywistości Akademia okazuje się groteskową komnatą grozy. gdzie sadystyczna kadra bije i wykorzystuje seksualnie uczniów. korupcja i kradzieże są powszechne. a każdy chłopiec. który odważy się na opór. przepadnie bez wieści.

 

Ten zakład poprawczy na Florydzie istniał naprawdę – przez sto jedenaście lat przewinęły się przez niego tysiące pod

Kategoria: Powieści i opowiadania

W swojej nowej powieści – po bestsellerowej. uhonorowanej Nagrodą Pulitzera i National Book Award „Kolei podziemnej” – Colson Whitehead z właściwym sobie geniuszem podejmuje kolejny dramatyczny wątek z historii Ameryki.

Tym razem akcja rozgrywa się na Florydzie w latach 60. XX wieku. a fabuła koncentruje się na losach dwóch chłopców skazanych na pobyt w poprawczaku.

Gdy idee ruchu na rzecz praw obywatelskich docierają wreszcie do Frenchtown. czarnej dzielnicy Tallahassee. Elwood Curtis postanawia wziąć sobie do serca słowa dr. Martina Luthera Kinga i nabiera przekonania. że jest „równie dobry jak każdy inny”. Choć rodzice go porzucili. jego babcia dba. by trzymał się z dala od kłopotów. Elwood jest więc na dobrej drodze do dostania się do lokalnego college’u dla kolorowych.

Autor: Maciej Jastrzębski

Cena: 31.99

Maciej Jastrzębski: MP3


Śmierć o świcie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Policjantka Laura Sawicka spędza zasłużony urlop w pensjonacie „Albatros” nad morzem. Któregoś ranka na pobliskiej plaży zostaje odnalezione ciało jednego z pensjonariuszy. Choć wszystko wskazuje na samobójstwo. policjantka jest podejrzliwa wobec takiej wersji wydarzeń. Zwłaszcza. że pozostali mieszkańcy „Albatrosa” zachowują się dziwnie… Podczas prywatnego śledztwa Laura trafia na trop skradzionych obrazów. narkotyków i szantażu.

Seria kryminałów: „Postrach-Zdrój”. „Zły sen”. „Przerwane śledztwo”. „Nikomu nic nie mów”. „Zgubne dziedzictwo”. „Śmierć o świcie”. których bohaterką jest Laura Sawicka.

Jacek Krakowski – rocznik 1950. Prozaik. poeta. krytyk muzyczny. scenarzysta filmów animowanych wytwórni Se-ma-for. Absolwent chemii na Uniwersytecie Łódzkim. debiutował w 1976 r. w czasopiśmie „Odgłosy”. Twórca m.in. kryminałów. powieści sensacyjnych. fantastycznych i obyczajowych. także dla dzieci. Publikował również pod pseudonimem Konstanty Klon. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Wolnego Słowa.

 

Autor: Jacek Krakowski

Cena: 8.90

Jacek Krakowski: MP3kochanka szamoty, sztuka kochania pdf doci, wojciech chmielarz podpalacz, kybalion po polsku, ksiazki które warto przeczytać, jak nakarmić dyktatora, czytnik ebook do 300, mądre książki dla młodzieży, psychologia rozwoju człowieka brzezińska pdf, naborowski marnosc, bezwiedny, opium w rosole pdf, adrianna trzepiota, exegi, głuchowski dmitrij, harry potter i insygnia smierci czesc 2, żona szejka, sen o aniele pdf, przypływy nocy erikson…