Otoczeni przez psychopatów

Otoczeni przez psychopatów Kategoria: Poradniki Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny. energiczny. zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to. co chciałbyś właśnie usłyszeć. dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza. że jest w tym nutka fałszu. to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie. że…

Published by admin in23 stycznia 2020
Tagi: , , , , , ,

Otoczeni przez psychopatów

Kategoria: Poradniki

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś takiego typka – charyzmatyczny. energiczny. zawsze uprzejmy i pomocny. Mówi to. co chciałbyś właśnie usłyszeć. dzięki czemu czujesz się przy nim doskonale. I nawet jeżeli coś w głowie ci powtarza. że jest w tym nutka fałszu. to i tak w to wierzysz. Jest tak pięknie. że aż psychopatycznie.

Thomas Erikson. naukowiec i światowej sławy coach. uświadomi ci. jak psychopaci manipulują twoimi słabościami. aby wykorzystać cię jak najbardziej. W zależności od tego. którym typem osobowości jesteś. możesz go w sprytny sposób rozpracować i oprzeć się jego manipulacji. Oczywiście nie każdy. kto ma cechy psychopatyczne. od razu jest psychopatą i nie każdy psychopata jest seryjnym mordercą. Niemniej psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej. niż podejrzewałeś – w pracy. w rodzinie. wśród przyjaciół. Nadszedł czas. aby poznać ich taktykę. bo kiedy zdecydują się zaatakować. będzie już za późno. Zrobią z tobą. co będą chcieli.

Nie bądź naiwny. Zobacz. kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą. zanim on zobaczy ciebie.

Autor: Thomas Erikson

Cena: 32.90

Thomas Erikson: MP3


Burzliwe dzieje pirata Rabarbara

Kategoria: Pozostałe

Niepokorny marynarz Rabarbar zbuntował się przeciw kapitanowi Octowi. uciekł ze statku „Kaczy Kuper” i postanowił zostać piratem. Pokonując niebezpieczeństwa. powrócił do swej żony Barbary. wkrótce doczekał się synka. Krztynka. i najchętniej spędzałby czas na spaniu. paleniu fajki nabitej grochowinami z pieprzem oraz jedzeniu ukochanej grochówki. jednak – jak przystało na pirata – musiał od czasu do czasu wyprawić się w rejs. a każda taka wyprawa obfitowała w barwne przygody. które zapewnią czytelnikom wiele śmiechu.

Autor: Wojciech Witkowski

Cena: 18.69

Wojciech Witkowski: MP3mediewista kto to, raze tillie cole, jan konior sj, krotka historia czasu pdf, historia pandemii, metro redux poradnik, emil zola nana, opowieści neila gaimana, sum wiersz, remigiusz mróz enklawa, herodot dzieje, marcin gawęda, szatan z siodmej klasy streszczenie, najlepszy gdy słabość staje się siłą, panicz i dziewczyna…