Osiem metrów niespodzianki

Osiem metrów niespodzianki Kategoria: Pozostałe   Do wioski przyszedł olbrzym i położył się na jej skraju. pod lasem. Jego przybycie wywołało wielkie poruszenie wśród mieszkańców. Dzięki obrotnemu burmistrzowi i Facebookowi olbrzym szybko stał się sławny. a znany reżyser postanowił nawet zrobić o nim film! Jednak sława i flesze nie służą olbrzymowi Biedronce. nie cieszy go…

Published by admin in21 stycznia 2020
Tagi: , , , , , ,

Osiem metrów niespodzianki

Kategoria: Pozostałe

 

Do wioski przyszedł olbrzym i położył się na jej skraju. pod lasem. Jego przybycie wywołało wielkie poruszenie wśród mieszkańców. Dzięki obrotnemu burmistrzowi i Facebookowi olbrzym szybko stał się sławny. a znany reżyser postanowił nawet zrobić o nim film!

Jednak sława i flesze nie służą olbrzymowi Biedronce. nie cieszy go nawet wylot do Hollywood. Woli placki ziemniaczane Pani Placuszek i wylegiwanie się pod lasem.

Opowiastka o tym. że każdy ma swój sposób na szczęśliwe życie.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 9.90

Anna Onichimowska: MP3


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

ISBN: 978-83-268-3360-1

Cena: 9999

978-83-268-3360-1:


Jack Reacher. Nocna runda

Kategoria: Pozostałe

 

To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.

Wysiadł na postoju. żeby rozprostować kości. i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point. kiedy tam studiował. Ten. sądząc po wielkości. należał do kadetki. Jak to się stało. że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód. by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak. że pytane osoby pożałują. że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardziej podsyca jego determinację.

Pozna historię właścicielki sygnetu. nawet jeśli będzie musiał stanąć sam przeciwko bandzie harleyowców. spacyfikować miejscowego mafiosa. sprzymierzyć się z dziwnym człowieczkiem w garniturze i przemierzać dzikie pustkowia Wyoming.

 

Autor: Lee Child

Cena: 34.90

Lee Child: MP3godziny michael cunningham, sławek michorzewski, 2szczęśliwy, balladyna mobi, ludzie krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko chomikuj, yn no pogoda, koniec wieczności, kwantechizm pdf, jo nesbo policja pdf, pokojówka z titanica, resident evil 2 kody, narodziny potęgi, piotr nowak kronos, elizabeth gilbert wielka magia, baśniobór 1, art. 297 kodeksu karnego…