Arsene Lupin dżentelmen włamywacz

Arsene Lupin dżentelmen włamywacz Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Pierwsza część przygód błyskotliwego włamywacza. Lupin to bohater wyjątkowy. Pomysłowość. spryt. bezczelność. dobry humor. to tylko niektóre z cech. decydujących o sukcesie jego złodziejskich akcji. Okrada złych i bogatych. by rozdawać biednym. Naturalny wdzięk i czar sprawiają. że rozkochuje w sobie wszystkie kobiety. Czyż potrzeba większej…

Published by admin in18 stycznia 2020
Tagi: , ,

Arsene Lupin dżentelmen włamywacz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Pierwsza część przygód błyskotliwego włamywacza. Lupin to bohater wyjątkowy. Pomysłowość. spryt. bezczelność. dobry humor. to tylko niektóre z cech. decydujących o sukcesie jego złodziejskich akcji. Okrada złych i bogatych. by rozdawać biednym. Naturalny wdzięk i czar sprawiają. że rozkochuje w sobie wszystkie kobiety. Czyż potrzeba większej zachęty do poznania króla złodziei?

Autor: Maurice LeBlanc

Cena: 18.74

Maurice LeBlanc: MP3


ane przez Artura Nowickiego. Ilustracje i komiksy nie zostały pominięte w audiobooku: Maciej Więckowski. artysta innego medium. zinterpretował je dla słuchaczy używając słów i intonacji. a także dużej dawki inwencji i talentu. Był to pierwszy taki projekt zrealizowany w studiu nagrań Storyboxu. więc z niepokojem czekaliśmy na decyzję autorki: publikować. czy schować w najgłębszych zakamarkach dysku…? No i doczekaliśmy się:

„Jest super. A już sposób przedstawienia komiksów to mistrzostwo. Bardzo mi się podoba”.

Grażyna Bąkiewicz

Kategoria: Autor

Grażyna Bąkiewicz

ISBN: 978-83-8194-101-3

Cena: 9999

978-83-8194-101-3:


Zielone piórko Zbigniewa

Kategoria: Pozostałe

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z „Bandy Czarnej Frotté” ma odpowiedzialną funkcję – jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę. ale czasami dokucza mu nuda… Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego – znika Zbigniew. gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop?

Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy. a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę – kochają je też czeskie. hiszpańskie. włoskie. greckie. rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!

Autor: Justyna Bednarek

Cena: 34.99

Justyna Bednarek: MP3bieguni o czym jest, płaszcz beduina krzyżówka, tomasz trzósło, co to jest cash flow, remigiusz mróz lot 202, real pdf, pomyleniec, hewitt kate, z dala od świateł samantha young, jak mniej myśleć christel petitcollin, harry hole, jak zrozumieć kobietę, co wie noc, na skraju ciszy, siedem razy dziś, natalia kołaczek…