kuterze – wszystkie te elementy sprawiają. że kryminał Ani Klejzerowicz czyta się jednym tchem”. Zbrodnia w Bibliotece

 

 

 

Anna Klejzerowicz – pisarka. dziennikarka i fotografka. Autorka zbioru opowiadań Złodziej dusz oraz wielu powieści kryminalnych. w tym Sądu Ostatecznego. Czarownicy. Córki czarownicy i Listu z powstania. Miłośniczka Gdańska. przyrody. tajemnic i kotów. Tym razem postawiła na tarota.

kuterze – wszystkie te elementy sprawiają. że kryminał Ani Klejzerowicz czyta się jednym tchem”. Zbrodnia w Bibliotece       Anna Klejzerowicz – pisarka. dziennikarka i fotografka. Autorka zbioru opowiadań Złodziej dusz oraz wielu powieści kryminalnych. w tym Sądu Ostatecznego. Czarownicy. Córki czarownicy i Listu z powstania. Miłośniczka Gdańska. przyrody. tajemnic i kotów. Tym razem…

Published by admin in17 stycznia 2020
Tagi: , , , ,

kuterze – wszystkie te elementy sprawiają. że kryminał Ani Klejzerowicz czyta się jednym tchem”. Zbrodnia w Bibliotece

 

 

 

Anna Klejzerowicz – pisarka. dziennikarka i fotografka. Autorka zbioru opowiadań Złodziej dusz oraz wielu powieści kryminalnych. w tym Sądu Ostatecznego. Czarownicy. Córki czarownicy i Listu z powstania. Miłośniczka Gdańska. przyrody. tajemnic i kotów. Tym razem postawiła na tarota.

Kategoria: Autor

Anna Klejzerowicz

ISBN: 978-87-26-74020-2

Cena: 9999

978-87-26-74020-2:


Bogaty katolik – Dlaczego Bóg Chce Abyś Pomnażał Pieniądze

Kategoria: Religia

Bogaty Katolik to pierwsza tak precyzyjna i oparta na konkretnych przykładach konferencja o pieniądzach autorstwa biblisty. Jeśli chcesz dowiedzieć się. dlaczego pieniądz jest dobry. co oznacza Twoje powołanie do pomnażania i czy… opłaca się wierzyć? – to nagranie jest dla Ciebie.

 

Dlaczego Bóg chce. abyś pomnażał pieniądze?

Będąc na Chrześcijańskim Forum Przedsiębiorczości. organizowanym w grudniu 2016 roku przez „Wiarę w Biznesie”. usłyszałem apel prezesa jednej z największych firm w Polsce o potrzebie narodowej terapii w zakresie myślenia o pieniądzach. przedsiębiorczości osobistej i rozwoju Polaków. Skąd taki pomysł?

Mając na uwadze statystyki. które mówią o tym. że UWAGA: 2 400 000 Polaków → czyli grubo ponad dwa miliony Polaków ma problem ze spłatą swoich zobowiązań na czas. w rezultacie tego najcz

ISBN: 978-83-7999-874-6

Cena: 9999

978-83-7999-874-6:


Maria Skłodowska-Curie

Kategoria: Biografie i dzienniki

Kobieta spoglądająca z uwagą na probówkę zawierającą rad – to zdjęcie obiegło świat i utrwaliło dla potomności Marię Skłodowską-Curie jako wielką damę fizyki. symbol kobiety-naukowca.

Laurent Lemire przedstawia historię Polki przybyłej do Francji w 1891 roku. dwukrotnej laureatki nagrody Nobla. która poświęciła życie ukochanej dziedzinie badań. Autor nie kreśli jednak suchego portretu uczonej; poświęca wiele miejsca osobistym losom „Madame Curie”: jej miłości do męża Piotra i dzieci oraz „skandalizującemu” związkowi z Paulem Langevin.

Laurent Lemire jest dziennikarzem „Le Nouvel Observateur” i kanału telewizyjnego Histoire.

Autor: Laurent Lemire

Cena: 29.90

Laurent Lemire: MP3


God Will Use This for Good

Kategoria: Pozostałe

Life is messy. Just look at Joseph. You might remember the Old Testament story. He was tossed in a pit. wrongfully imprisoned. forgotten. and dismissed. But Josephs story contains an audacious promise. Whatever mess you face. God will use it for good. He did for Joseph. and he will for you. In the meantime dont become bitter or angry. Do what Joseph did. Trust in God.

Autor: Max Lucado

Cena: 76.99

Max Lucado: MP3


Niebo istnieje… Naprawdę!

Kategoria: Religia

Kiedy 4-letni Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji. rodzina nie spodziewała się. że w ciągu kilku następnych miesięcy usłyszy piękną. wyjątkową i – co pokazały pewne fakty – bardzo wiarygodną historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.  Colton opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi. z którymi spotykał się w zaświatach. a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie. dokładnie pasującymi do tego. co podaje Biblia. Opisywał anioły. Jezusa. twierdził. że Bóg jest „bardzo. bardzo duży” i naprawdę nas kocha.
Niebo istnieje… Naprawdę! – światowy bestseller tłumaczony na 35 języków. sprzedany w 8 milionach egzemplarzy – teraz dostępny w wersji do słuchania!

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 29.95

Henryk Sienkiewicz: MP3blanka lipińska ten dzień doci, lato koloru wiśni pdf, sebastian bergman serial, szymon pietrzak, milczenie owiec thomas harris, nielegalny trevor noah, falling away, edward snowden pamięć nieulotna, the last of us znajdźki, agnieszka skóra, ścieżka buddyzmu tybetańskiego, rdr2 online poradnik, szepty zmarłych pdf, audioksiazki, katedra w barcelonie pdf, wykroje dla barbie pdf, potega podswiadomosci pdf, batman arkham city solucja, książka pdf za darmo, księga kodów podświadomości, zgiełk wrzawa krzyżówka, wojenna korona cherezińska, ile kosztuje fall guys…