Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia. flirtu i podrywu. Wydanie 2

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia. flirtu i podrywu. Wydanie 2 Kategoria: Poradniki Prawdopodobnie przeżyłeś to już nieraz – spodobała Ci się jakaś dziewczyna. ale niestety nie udało Ci się jej poderwać. Być może dlatego. że bałeś się do niej podejść lub nie wiedziałeś. jak odpowiednio zagadać. Może nawiązałeś z nią kontakt. jednak rozmowa się…

Published by admin in9 stycznia 2020
Tagi: , , , , , , ,

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia. flirtu i podrywu. Wydanie 2

Kategoria: Poradniki

Prawdopodobnie przeżyłeś to już nieraz – spodobała Ci się jakaś dziewczyna. ale niestety nie udało Ci się jej poderwać. Być może dlatego. że bałeś się do niej podejść lub nie wiedziałeś. jak odpowiednio zagadać. Może nawiązałeś z nią kontakt. jednak rozmowa się nie kleiła. A może rozmawiało wam się świetnie. ale nie było między wami tego czegoś.

Przez brak odwagi. wiedzy czy umiejętności zapewne straciłeś mnóstwo okazji do poznania atrakcyjnych kobiet. Tym samym pozbawiłeś się szansy na fascynujące przygody. wspaniałe związki. a może nawet miłość swojego życia.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Tak dłużej wcale być nie musi!

Bez większych problemów możesz zmienić swoje relacje z kobietami – i to już dziś. Wystarczy. że zdobędziesz odpowiednie know-how w zakresie uwodzenia.

ISBN: 978-83-283-6278-9

Cena: 9999

978-83-283-6278-9: O autorach Podziękowania od autorów Podziękowania od wydawcy oryginału Wstęp O książce Co nowego dodano do tego wydania książki? Naiwne założenia Ikony użyte w książce Co dalej Część I No to zaczynamy! W tej części Rozdział 1 Dwie kreski na teście: chyba jestem w ciąży! W TYM ROZDZIALE: Rozpoznawanie objawów ciąży Historia Joanny Jak stwierdzić. czy jesteś w ciąży? Jak uzyskać odpowiedź w domu? Wizyta u lekarza w celu uzyskania odpowiedzi Obliczenie daty poro…


Workhouse Girl

Kategoria: Pozostałe

Circumstances force eight-year-old Sarah and her widowed mother to enter the notorious St Giles and St George’s Workhouse. When her mother dies in childbirth. the independent-minded Sarah falls foul of the workhouse master. Trigg and his cruel wife.Sarah’s ordeal seems to be over when a sugar mill owner takes her into his home. But her wealthy benefactor reports Trigg and his wife. And blaming Sarah for their misfortune. in a fit of revenge. the couple decide to take the law into their own hands.

Autor: Dilly Court

Cena: 49.90

Dilly Court: MP3


Fakt. nie mit

Kategoria: Historia i literatura faktu

Autorzy bloga Crazy Nauka – Piotr i Ola Stanisławscy – w lekki i pełen humoru sposób rozbierają na części pierwsze najpopularniejsze mity związane z nauką. Sprawdzają. jakie błędy się w nich kryją i dlaczego tak wielu ludzi. wbrew twardym danym. wciąż w nie wierzy. Wyposażają czytelnika w zestaw narzędzi. dzięki którym można dostrzec słabe punkty pseudonaukowych bzdur i rozbroić je niczym bombę

Autor: Aleksandra Stanisławska. Piotr Stanisławski

Cena: 20.90

Aleksandra Stanisławska. Piotr Stanisławski: MP3


Spis_tresci

Kategoria:

Fragment

305434: 44.90

Cena:

44.90:


ych w łącznym nakładzie 430 tysięcy egzemplarzy. Nominowany za „Brud” w konkursie Bestsellery Empiku 2016. Korporacyjny szczur. któremu udało się wywalczyć niezależność. Mieszka na warszawskiej Ochocie. Nie czuje potrzeby bycia rozpoznawalnym.

Kategoria: Autor

Piotr C

ISBN: 978-83-8219-024-3

Cena: 9999

978-83-8219-024-3:


Zielone piórko Zbigniewa

Kategoria: Pozostałe

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z „Bandy Czarnej Frotté” ma odpowiedzialną funkcję – jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę. ale czasami dokucza mu nuda… Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego – znika Zbigniew. gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop?

Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy. a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę – kochają je też czeskie. hiszpańskie. włoskie. greckie. rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!

Autor: Justyna Bednarek

Cena: 34.99

Justyna Bednarek: MP3


Otwórz oczy

Kategoria: Pozostałe

Wyczekiwane zakończenie pełnej namiętności i tajemnic serii Oczy wilka autorki bestsellerów. Alicji Sinickiej

Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie.

Cena za bycie żoną Artura jest bardzo wysoka. Jej ukochany wciąż patrzy na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem. ale w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność i coś. czego nie zaznała nigdy wcześniej…

Tajemnica. którą skrywa przed Leną Artur. wprowadzi do ich wspólnego życia chaos i zmieni wszystko. To ona musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu. To ona musi podjąć walkę o ich miłość. Musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu. który zgotował jej nieobliczalny ukochany.

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3mgs v poradnik, zanim sie pojawilas, morderczyni, mezczyzna ktory pomylil zone z kapeluszem, iwona grodzka górnik, monika jaruzelska towarzyszka panienka, shantaram epub, baśniobór tom 6, grochola zranić marionetkę, czerep mutanta, rudy orm, gothic 3 nauczyciele, ciekawe książki kryminalne, ja olga hepnarova książka, 365 audiobook, elsberg blackout, wiśniewski snerg, stesknilem…