Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 11. Aloha

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 11. Aloha Kategoria: Literatura młodzieżowa Nareszcie wymarzone wakacje! Emi i Flora wyjeżdżają nad morze na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy. Po jego zakończeniu wraz z całą paczką oraz Luckiem. sąsiadem Emi. wyruszają zabawnym busem – ogórasem – w szaloną nadmorską podróż. W trakcie wyprawy będą mieszkać na kempingach. wędrować nadmorskimi…

Published by admin in4 stycznia 2020
Tagi: , , , ,

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 11. Aloha

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Nareszcie wymarzone wakacje!

Emi i Flora wyjeżdżają nad morze na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy. Po jego zakończeniu wraz z całą paczką oraz Luckiem. sąsiadem Emi. wyruszają zabawnym busem – ogórasem – w szaloną nadmorską podróż.

W trakcie wyprawy będą mieszkać na kempingach. wędrować nadmorskimi szklakami i zgubią się wśród wydm. Nieoczekiwane spotkanie z wyrzuconym na plażę morświnem rozpocznie nową misję Tajnego Klubu Superdziewczyn.

Wszyscy na stanowiska! Trzeba pomóc zagrożonemu ssakowi.

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 10.90

Agnieszka Mielech: MP3


Ostatnia Piosenka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsza książka mistrza romantycznej powieści. Nicholasa Sparksa. autora takich przeniesionych na ekran bestsellerów. jak „Noce w Rodanthe”. czy „Pamiętnik”.

„Ostatnia piosenka” to ponadczasowa opowieść o miłości w jej najróżniejszych aspektach. nadziei. gniewie i wybaczeniu. Książka powstała początkowo jako scenariusz filmowy (ekranizacja w 2010 roku). a sama powieść zadebiutowała na 1 miejscu list bestsellerów ‚New York Timesa’ i ‚USA Today’.

Życie siedemnastoletniej Ronnie Miller wywróciło się do góry nogami. gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Trzy lata później Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu.
Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata. Jonaha. by spędzili wakacje w Wilmington. Dla Ronnie to ciężka próba – przyzwyczajona do Nowego Jorku. zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach. musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca. ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to. że to będzie najgorsze lato w jej życiu…

Autor: Nicholas Sparks

Cena: 32.30

Nicholas Sparks: MP3


Pochłaniacz

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Zima 1993. Tego samego dnia. w niejasnych okolicznościach. ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne. niezależne od siebie wypadki.

Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki. właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa. że jego wspólnik – były piosenkarz i autor przeboju „Dziewczyna z północy” – chce go zabić. Załuska ma mu dostarczyć na to dowody.

Profilerka niechętnie angażuje się w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny. Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Szybko okazuje się. że zabójstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku. a zamordowany wiedział. kto jest winien śmierci rodzeństwa. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może okazać się piosenka sprzed lat.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 39.90

Katarzyna Bonda: MP3


Opowieść. w której przeszłość splata się z teraźniejszością. a tęsknota z nadzieją. Historia o trudzie radzenia sobie ze stratą najbliższych i o niezwykłej sile miłości. która przywraca wiarę w sens życia. Druga część powieści „Pod tym samym niebem” obfituje w okazje do wzruszeń. refleksji oraz śmiechu.

 

Kategoria: Autor

Katarzyna Kielecka

ISBN: 978-83-8194-894-4

Cena: 9999

978-83-8194-894-4:


Imperium grzechu

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore. nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna. ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana. najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca. a dziś jest gotowa zabijać w jego obronie. Zamach. który o mało nie pozbawił obojga życia. uzmysłowił Keirze. jak bardzo kocha potwora. I że dla niego sama może stać się bestią.

Lachlan Mount. niekwestionowany władca miasta. zdaje sobie sprawę. że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością. ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie. gdy mowa o Lachlanie – człowieku. który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci. ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3gyula krudy, tylko milion, czy wspominałam że za tobą tęsknię pdf, anna todd after 4 pdf, terapia pedagogiczna scenariusze zajęć pdf, książka byłam żoną szejka, dzuma camus, jadźka stefaniak, konrad lektura, metalowa burza, p.s. wciąż cię kocham, kochaj wystarczajaco dobrze, bella jewel, kroniki gwiezdnej klingi tom 2, złoty krój pdf, dawid kornaga…