Naga prawda

Naga prawda Kategoria: Pozostałe Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę. lepiej ją dobrze wykorzystaj. Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy. przyjmuje ją bez wahania. Jej nowy klient to Grayson Westbrook. TEN Grayson Westbrook. Ponad rok temu roztrzaskał…

Published by admin in3 stycznia 2020
Tagi: , , , ,

Naga prawda

Kategoria: Pozostałe

Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę. lepiej ją dobrze wykorzystaj.

Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy. przyjmuje ją bez wahania.

Jej nowy klient to Grayson Westbrook. TEN Grayson Westbrook. Ponad rok temu roztrzaskał jej serce na milion kawałków. Teraz stoi przed nią z nadzieją na drugą szansę. bardziej pociągający niż kiedykolwiek. Prawniczka musi zachować profesjonalizm i nie rezygnuje z obsługi firmy Graya.

Jeśli on sam chce od niej czegoś więcej. tym razem będzie musiał się naprawdę postarać. O ile Layla jako pierwsza nie ulegnie jego seksapilowi.

Autor: Vi Keeland

Cena: 29.90

Vi Keeland: MP3


kować działania 4. Działaj zespołowo. by propagować wspólne zaangażowanieEtap drugi. Przyśpiesz zmianę 5. Udzielaj więcej informacji. by wzmacniać zaufanie 6. Rozszerz granice. by zapewnić większą swobodę działani…

Kategoria: Fragment

227079

11.90: 1

Cena:

1:


Olszany. Tom 1. Droga do domu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Mała pomorska miejscowość – jedna z tych. w których wszyscy się znają. a plotki rozchodzą się z prędkością światła. Olszany to jeden z domów. o jakich zwykło się mawiać. że mają duszę. Choć znaleźliby się i tacy. którzy prędzej nazwaliby go nawiedzonym…
Matka Julii odziedziczyła Olszany po ojcu. który w tajemniczych okolicznościach opuścił je niedługo po wojnie i wyjechał z kraju. Zagadkowa historia rodzinnej posiadłości Borowiczów utrudnia sprzedaż domu. Kiedy Julia przeżywa kryzys. wyjeżdża na Pomorze. żeby dać odpocząć myślom i ostatecznie zakończyć sprawę kłopotliwego spadku. Aby to zrobić. Julia musi poznać prawdę o dziadku. ta zaś nierozerwalnie łączy się z pewną tajemniczą historią.

To rodzinna opowieść z tajemnicą w tle. z poszukiwaniem korzeni na Pomorzu. Są życiowe przełomy bohaterki. miłość i uroczy pies Lord… więc co ją odróżn

ISBN: 978-83-6578-198-7

Cena: 9999

978-83-6578-198-7:


woją rolą jest… coaching. czyli nienachalne wspomaganie ich na drodze do samorozwoju. Po co masz poświęcać na to swój czas? Ponieważ to jedyna słuszna metoda zbudowania skutecznego zespołu. rozumianego jako grupa samodzielnych ludzi. potrafiących współpracować ze sobą. Takich. którzy staną się dla Ciebie wsparciem. Z niniejszej książki dowiesz się tego. co Ty. polski szef. powinieneś wiedzieć o wspomaganiu rozwoju swoich pracowników. Trzymasz w ręku przewodnik coacha on the job. Studiuj go uważnie i stosuj zawarte w nim rady. techniki i metody. a zagwarantujesz rozwój. Swoim pracownikom i sobie samemu.

Bo kto jest przewodnikiem. ten wiedzie także sam siebie…


Robert Zych — absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zasad sprzedaży uczył się w firmie Warszawa Coca-Cola Bottlers. Od 1997 roku prowadzi firmę szkoleniową Kontrakt OSH razem ze swoimi mentorami i nauczyci

Kategoria: Ekonomia i biznes

Z menedżera w coacha

Myślą przewodnią tej książki jest przekonanie. że podstawowym zadaniem coachingu on the job jest pomoc podopiecznemu w zrealizowaniu celu. który sam sobie wyznaczył. Głęboko wierzymy. że nasi pracownicy mają lepszą od nas. szefów. intuicję co do tego. co powinni w sobie zmienić i nad czym pracować. Rolą coacha jest zatem jedynie motywowanie podopiecznych do podjęcia tej zmiany i dyskretne ukierunkowanie ku odkrywanym w sobie rozwiązaniom. Tak rozumiany coaching stanie się w najbliższych latach. jak sądzimy. kluczową umiejętnością wymaganą od każdego odpowiedzialnego menedżera.

Rozumiesz już. prawda? Twoją rolą jako coacha własnych pracowników nie jest przekonanie ich do swojego zdania. Nie chodzi o narzucenie im Twojego sposobu myślenia. T

Autor: Heather Morris

Cena: 34.90

Heather Morris: MP3


Siostra perły. Siedem Sióstr

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna. po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię pochodzenia siedmiu sióstr.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach. wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec. nazywany przez nie Pa Saltem. nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca. który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie. co się stało z siódmą siostrą.

Cece D’Apliese nigdy nigdzie nie pasowała…

Po śmierci ojca CeCe znalazła się na życiowym zakręcie. Postanawia opuścić Anglię i podążyć za wskazówkami pozostawionymi jej przez Pa Salta. by odkryć swoją przeszłość. Jedyne. co ma. to czarno-białe zdjęcie i nazwisko pionierki. która ponad sto lat wcześniej walczyła o przetrwanie w niegościnnej Australii.

Rok 1906. Kitty McBride. córka duchownego z Edynburga. otrzymała niebywałą szansę podróży do Australii jako towarzyszka zamożnej pani McCrombie. Wkrótce jej los splata się z dwoma bliźniakami – porywczym Drummondem i ambitnym Andrew. spadkobiercami fortuny. której ich rodzina dorobiła się. handlując perłami.

Kiedy CeCe dociera do Australii. zaczyna wierzyć. że ten dziki kontynent może zaoferować jej coś. o czym nigdy nie śmiała marzyć: poczucie przynależności i prawdziwy dom.

Autor: Lucinda Riley

Cena: 41.90

Lucinda Riley: MP3broken and screwed, bogowie łakną krwi, tucker k. a. – chroń ją, pierwsza miłość 2690, football manager wymagania, wilk i królik, siostra słońca lucinda riley kiedy w polsce, słyszałem, że malujesz domy, pilipiuk 2586 kroków, audiobook kryminał za darmo, sekretne zycie pszczół, vi keeland drań z manhattanu pdf, klątwa pierścienia, spirit animals, agnieszka bryc, krzyżacy audiobook za darmo…