Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów

Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów Kategoria: Poradniki Podziwiamy ludzi. którzy dokonali czegoś wielkiego. co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy. myśliciele. nieustępliwi naukowcy. odkrywcy czy wspaniali artyści – oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek. raczej starali się przemyśleć przyczyny niepowodzenia.…

Published by admin in29 grudnia 2019
Tagi: , , ,

Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów

Kategoria: Poradniki

Podziwiamy ludzi. którzy dokonali czegoś wielkiego. co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy. myśliciele. nieustępliwi naukowcy. odkrywcy czy wspaniali artyści – oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek. raczej starali się przemyśleć przyczyny niepowodzenia. a potem próbowali dalej. Często na swojej ścieżce byli osamotnieni. Kiedy w końcu dokonywali przełomu i osiągali swój cel. korzyści z tego odnosiło wielu ludzi. Dziś. w świecie pełnym wyzwań i potężnych zagrożeń. potrzebujemy takich bohaterów: odważnych. podejmujących ryzyko. umiejących myśleć inaczej niż inni. Ludzkość ma mnóstwo problemów. które mogą rozwiązać tylko nieustraszeni.

Ta inspirująca książka zmotywuje Cię do wykazania się śmiałością. Znajdziesz tu opis pięci

Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


Oto jestem

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

 

Jacob i Julia Blochowie są małżeństwem z szesnastoletnim stażem. Mają trzech synów. piękny dom. dobrą pracę i… dość samych siebie. Skoncentrowani na tym. by jak najlepiej wywiązywać się z zawodowych. obywatelskich. rodzicielskich i małżeńskich powinności. nie zauważają. jak z głęboko skrywanych drobnych urazów. niesatysfakcjonujących kompromisów i niechcianych poświęceń tworzy się lawina. która zagrozi istnieniu ich rodziny.

Lawina rusza w dniu przygotowań do bar micwy najstarszego syna Blochów. na którą do Waszyngtonu przyjeżdżają krewni z Izraela. W wyniku splotu tragikomicznych wypadków członkowie czteropokoleniowej rodziny w kolejnych dniach staną wobec wyzwań. które skłonią ich do zdefiniowania na nowo. kim są. w co wierzą i co jest dla nich najważniejsze.

Jonathan Safran Foer. tworząc intymny portret rodziny w kryzysie. stawia

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3


3

Kategoria: Spis_tresci

Fragment: 306897

Cena:

306897:


Tomek w krainie kangurów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Akcja „Tomka w krainie kangurów” zaczyna się w 1902 roku. kiedy Polska znajduje się pod zaborami. Tomek Wilmowski. syn rewolucjonisty. uczeń warszawskiego gimnazjum. opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi. Opiekunowie bojąc się o niego. korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji. Obaj mają udać się na łowy do Australii. I tu nasz bohater przeżywa niecodzienne przygody w scenerii egzotycznej przyrody. A wszystko to jest opisane ciekawie i z pasją.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 11.90

Alfred Szklarski: MP3dieta łatwostrawna pdf, tomasz szybisty, ferdydurke charakterystyka postaci, 50 twarzy greya2, greedfall wymagania, szpiegowskie dziedzictwo, ja potępiona audiobook, wielka wojna 1914 18, kiedy ranne wstają, ckm pdf, boys from hell, po prostu historia zeszyt ćwiczeń, porozmawiaj ze mną, gra farming simulator 19, moc sześciorga, audiobooki naukowe, agata sobolewska…