nforeseen. terse and fateful. marked throughout by a haunting movement between sentences. paragraphs. and sections. so that every word seems to emerge from an ocean of things left unsaid. The philosophical depths of this great book spring directly from its dazzling prose.

nforeseen. terse and fateful. marked throughout by a haunting movement between sentences. paragraphs. and sections. so that every word seems to emerge from an ocean of things left unsaid. The philosophical depths of this great book spring directly from its dazzling prose. Kategoria: Autor Antonio Di Benedetto. Esther Allen ISBN: Cena: 9999 : Kategoria: :…

Published by admin in21 grudnia 2019
Tagi: , , ,

nforeseen. terse and fateful. marked throughout by a haunting movement between sentences. paragraphs. and sections. so that every word seems to emerge from an ocean of things left unsaid. The philosophical depths of this great book spring directly from its dazzling prose.

Kategoria: Autor

Antonio Di Benedetto. Esther Allen

ISBN:

Cena: 9999

:


Kategoria:

:

Cena: 102.90

: MP3


rodzinnego domu przyniósł mu kolejną traumę – nie zastał w nim ukochanych rodziców. którzy w czasie jego nieobecności zginęli w wypadku samochodowym. Znalazł oparcie we wspólniku i zarazem przyjacielu ojca. młodszym o rok bracie. a także we własnej artystycznej twórczości. Potrzebował czasu i pracy nad sobą. aby nie zatracić się w goryczy i żalu. i uwierzyć we własną przyszłość. Do tego stopnia odzyskał samego siebie. że pomyślał. iż mógłby spróbować związać się z kobietą. Rzecz w tym. że wciąż bał się bliskości. zarówno fizycznej. jak i psychicznej. Przyszło mu do głowy. że mógłby zapłacić za pomoc w zwalczeniu tej obsesji. i wybrał się do klubu.

Występ Crystal robi na nim wrażenie nie tylko z powodu jej urody. Wydaje mu się. że ta piękna młoda kobieta o inteligentnym spojrzeniu zupełnie nie pasuje do miejsca. gdzie występuje. Postanawia z nią porozmawiać.

 

Kategoria: Autor

Mia Sheridan

I: 978-83-8006-242-9

Cena: 9999

978-83-8006-242-9:


Magiczne miejsce. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bywa. że podróż. w którą się udamy. odmienia nasze życie na zawsze.

Witold Mossakowski. młody pracownik ministerstwa przyjeżdża do Idy. bo tutaj kupił podupadający pałac. Zrobił to dla kaprysu. bez zastanowienia. jednak to magiczne miejsce skradło jego serce na zawsze. Nie tylko miejsce. ale i mieszkający w nim ludzie – osoby niezwykłe i pełne pasji. o oryginalnych zainteresowaniach. W jego życiu pojawia się też urocza dziewczyna. Mila Bielak. wielbicielka kotów i astronomii. której przeszłość kryje pewną tajemnicę…

Właśnie tutaj. w przepięknej dolinie pełnej kwiatów. z których dawna właścicielka pałacu. hrabina Tyczyńska. destyluje swe czarodziejskie perfumy. Witold zaczyna rozumieć. co jest dla niego ważne. Poznaje prawdziwą poezję życia. na którą składają się obrazy. barwy i zapachy. a także drobne codzienne radości.

„Magiczne miejsce” to

Autor: Magdalena Chrzanowska

Cena: 20.90

Magdalena Chrzanowska: MP3


ruel and ruthless killer.

Kategoria: Autor

Larry Millett

ISBN:

Cena: 9999

:sarah j maas szklany tron 6, chyłka ebook chomikuj, juryszki, gra rollercoaster, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf, pieśń o rolandzie autor, follett stulecie, dom na sekwanie, wespazjan trybun rzymu, gordian grzech pdf, pan romantyczny pdf, rybak jeremi czeka na twoją pomoc. sprawdź co możesz dla niego zrobić., wypożyczalnia ebooków kindle, wzburzone fale, zawisza czarny ćwiek, sabłej, fałszywy pieśniarz, norman davies maria korzeniewicz, glaskologia…