4.90

4.90 Kategoria: 1 9999 : Cena: : Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Poradniki Rozwiń skrzydła pasji Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który…

Published by admin in19 grudnia 2019
Tagi: , , , , ,

4.90

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który surowo uświadamia nam. że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho. zamiast podążać za głosem serca. które pragnie ekspresji poprzez pisanie. malowanie. uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność. dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany. a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania. musimy się zmierzyć z lękiem. negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia. do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń. które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości – i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń. dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to. co kochasz. będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej. rozpocznij swoją twórczą podróż!

Zobacz relację ze spotkania autorskiego z Dagmarą Gmitrzak w warszawskim Empiku (kliknij w zdjęcie)

Autor: Dagmara Gmitrzak

Cena: 23.90

Dagmara Gmitrzak: MP3


Daleko od morza

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Powojenna zawierucha. trudne relacje międzyludzkie. a w tym wszystkim walka o człowieczeństwo. przyjaźń. a wreszcie miłość.

Europa tonie w powojennym chaosie. Trzydziestoletnia lekarka. Marianna Palińska. po długiej rekonwalescencji spowodowanej pobytem w obozie Ravensbrück. wraca do Polski. aby odnaleźć swojego brata. Kobieta pomaga Niemcom. którzy pozostali w kraju. spisując ich historie. co pozwala jej odzyskać wiarę w siebie i pogodzić się z przeszłością. Jednocześnie podejmowane przez nią decyzje zaważą nie tylko nalosie lekarki. ale także jej najbliższych.

Opowieść z trudną historią w tle. niosąca nadzieję i przypominająca o tym. jak ważna jest pamięć i zrozumienie.

Przytoczone w powieści zdarzenia są oparte na faktach. a wiele scen zostało zainspirowanych opowieściami ocalałych albo rodzinną historią autorki.

Autor: Agnieszka Gładzik

Cena:

Agnieszka Gładzik: 9999


Zakochana brzmi jak Enamorada

Kategoria: Pozostałe

Adela nie może oprzeć się wrażeniu. że jej życie biegnie dziwnym torem. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach giną jej teściowie. znajduje po ich śmierci w Madrycie list. w którym wyznają. że Alonzo. jej mąż był adoptowany. Postanawia odkryć prawdę. Jej podświadomość zaczyna burzyć światopogląd. który do tej pory kierował jej życiem. Wszystko zaczyna się zmieniać. Z serialowej aktorki. staje sie producentem filmu. którego scenariusz napisało życie.

Powieść jest współczesna. oparta na również na obserwacjach zachowań serialowych widzów. którzy czasami mylą filmową fikcję z rzeczywistością. Adela przeprowadzi was przez mechanizmy takich zachowań i jednocześnie pokaże wam. że życie. to niezły scenariusz na serial. który może trwać całymi latami.

„Zakochana brzmi jak enamorada” jest kontynuacją komediowej powieści „Enamorada”.

Autor: Elżbieta Walczak

Cena: 9999

Elżbieta Walczak:rogue katy evans pdf, harda cherezińska pdf, analiza ekonomiczna pdf, dziewczę z sadu, dawid osiński, magdalena kozak nocarz, masturbacja może otworzyć wrota piekieł, warhammer 2 edycja pdf, katarzyna perez, pozwól mi zostać tijan pdf, doci.pl najnowsze, charlie i fabryka czekolady sprawdzian z tresci lektury, uwiklani pdf, pies wymiotuje żółcią zapytaj, nasze życzenie, madżong szanghaj…