Moc coachingu. Poznaj narzędzia rozwijające umiejętności i kompetencje osobiste. Wydanie II rozszerzone

Moc coachingu. Poznaj narzędzia rozwijające umiejętności i kompetencje osobiste. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Poradniki Odkryj w sobie coacha Coaching jest uznawany za jedną z najbardziej efektywnych metod rozwoju – zarówno osób. jak i organizacji oraz przedsiębiorstw. Z powodzeniem stosuje się go wśród kadry zarządzającej oraz menedżerskiej. Książka Moc coachingu krok po kroku wprowadzi początkującego trenera…

Published by admin in14 grudnia 2019
Tagi: , , , , , , ,

Moc coachingu. Poznaj narzędzia rozwijające umiejętności i kompetencje osobiste. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Odkryj w sobie coacha

Coaching jest uznawany za jedną z najbardziej efektywnych metod rozwoju – zarówno osób. jak i organizacji oraz przedsiębiorstw. Z powodzeniem stosuje się go wśród kadry zarządzającej oraz menedżerskiej. Książka Moc coachingu krok po kroku wprowadzi początkującego trenera w tajniki najmocniejszych. najczęściej stosowanych narzędzi coachingowych. Została ona przygotowana przez zespół doświadczonych coachów i praktyków biznesu w oparciu o ich bogatą praktykę oraz kompetencje doskonalone w najlepszych szkołach i organizacjach coachingowych: Erickson College International. International Coaching Community. Center for Right Relationship European. International Coach Federation.

Pierwsze wydanie książki stało się ważnym przewodnikiem dla coachów oraz osób uczących się coachingu. Autorki w swej codziennej pracy spotykały się z wieloma pytaniami i prośbami o uzupełnienie informacji zawartych w tamtej książce. Publikacja. którą trzymasz w ręku. powstała właśnie po to. by poszerzyć temat i odpowiedzieć na pytania Czytelników. Oprócz informacji z pierwszego wydania – dwudziestu jeden metod coachingowych o różnym stopniu zaawansowania. autorskich pomysłów. wskazówek i porad. które przyczynią się do wzbogacenia Twojego warsztatu – znajdziesz tu obszerny rozdział. zawierający najczęściej zadawane pytania (i odpowiedzi). a także nowe narzędzie: „O przekonaniach”.

Autor: Maja Wilczyńska. Małgorzata Nowak. Jolanta Kućka

Cena: 23.90

Maja Wilczyńska. Małgorzata Nowak. Jolanta Kućka: MP3


8-83-8194-247-8

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza

Kategoria: Biografie i dzienniki

 

Autorzy przedstawiają narodziny. rozwój i światową karierę jednego z najwybitniejszych reporterów XX wieku. pokazując. jak podąża on za zmianami przeobrażającymi świat i podejmuje wciąż nowe wyzwania. przeobrażające w konsekwencji także jego samego i własną twórczość.

Od czasu śmierci autora „Hebanu” powstało wiele publikacji dotyczących jego życia oraz studiów interpretujących jego twórczość. a jednak książka „Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza” (2008) jest pierwszym. i jak dotąd jedynym. opracowaniem życia i twórczości pisarza o charakterze biografii twórczej.

Książka zyskała znaczną popularność; zdobyła m.in. Śląski Wawrzyn Literacki w 2008 roku. Została wydana w Hiszpanii (2010) i we Włoszech (2012). gdzie – podobnie jak w Polsce – polecana jest jako lektura na uniwersyteckich wydziałach filologicznych i dziennikarstwie

Autor: Robert Małecki

Cena: 36.90

Robert Małecki: MP3


Sekret antykwariusza

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Każde miejsce ma swoją tajemnicę.

Piotr Stocki prowadzi antykwariat. Pewnego dnia wyjeżdża z miasta. aby spotkać się z kimś i spłacić zaległy dług.

Spirala nieprawdopodobnych zdarzeń wciąga mężczyznę w machinę zbrodni. a mroczny sekret z przeszłości daje o sobie znać. Dawne grzechy wychodzą na jaw.

Kim tak naprawdę jest Piotr Stocki? Czy jego zmorą i przekleństwem jest antykwariat?

Wciągająca intryga i narastająca z każdą stroną powieści groza stanowią finezyjną mieszankę kryminału i thrillera psychologicznego. Sekret antykwariusza to powieść trzymająca w napięciu aż do zaskakującego zakończenia.

Autor: Paweł Jaszczuk

Cena: 14.90

Paweł Jaszczuk: MP3teb edukacja bialystok, pliki mobi czym otworzyć, pola roxa, trzy metry nad niebem 2 youtube cały film\, kristen proby seria pokusa, mezczyzna ktory pomylil zone z kapeluszem pdf, krol bul, za oknem deszcz ulub.pl, elektroniczne akta osobowe, agatha christie autobiografia, małgorzata goetz, artur barciś czyta ona tańczy dla mnie, kobiety rządzą, cykl joanna chyłka, podręcznik do psychologii pdf…