a fantasy wszelkiego typu. pragnąca by magia zagościła w naszym świecie i zmieniła jego strukturę. łamiąc konwencje.

Absolwentka filologii angielskiej. mieszkająca na Śląsku. Pisaniem zajmuje się od niedawna. choć od zawsze tworzyła nietypowe historie.

Ala ma kota. Tyriona – rzecz jasna.

a fantasy wszelkiego typu. pragnąca by magia zagościła w naszym świecie i zmieniła jego strukturę. łamiąc konwencje. Absolwentka filologii angielskiej. mieszkająca na Śląsku. Pisaniem zajmuje się od niedawna. choć od zawsze tworzyła nietypowe historie. Ala ma kota. Tyriona – rzecz jasna. Kategoria: Autor Alicja Wlazło ISBN: 978-87-26-56048-0 Cena: 9999 978-87-26-56048-0: Powrót do miejsc nieobecnych Kategoria:…

Published by admin in13 grudnia 2019
Tagi: , , , ,

a fantasy wszelkiego typu. pragnąca by magia zagościła w naszym świecie i zmieniła jego strukturę. łamiąc konwencje.

Absolwentka filologii angielskiej. mieszkająca na Śląsku. Pisaniem zajmuje się od niedawna. choć od zawsze tworzyła nietypowe historie.

Ala ma kota. Tyriona – rzecz jasna.

Kategoria: Autor

Alicja Wlazło

ISBN: 978-87-26-56048-0

Cena: 9999

978-87-26-56048-0:


Powrót do miejsc nieobecnych

Kategoria: Powieści i opowiadania

Znany pisarz wraca do niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce. Przed wojną spędził tam dzieciństwo i okres dojrzewania. W wieku pięćdziesięciu lat postanawia dokonać rozrachunku ze swoim życiem. W miasteczku pozostaje anonimowy. Zdaje się. że nikt nie wie. kim jest ani skąd pochodzi. Daje mu to poczucie wolności. Jednak w zetknięciu z przestrzenią. która przed laty była jego domem. mężczyzna konfrontuje się z dawno nieodświeżanymi wspomnieniami. A te nie zawsze są dobre.

Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat

Cena: 19.99

Stanisława Fleszarowa-Muskat: MP3


Kwiat Diabelskiej Góry

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bohaterką książki jest czterdziestokilkuletnia Niemka Inga. Urodziła się w Pustnikach. ale w latach siedemdziesiątych XX wieku wyjechała wraz z matką Rosemarie do Niemiec. Rodzinną ziemię. ich heimat. kobiety stopniowo wymazywały z pamięci. Wydawałoby się. że codzienność i wygodne życiem całkowicie zatrą wspomnienia mazurskiej ziemi. Tak było do momentu. gdy Rosemarie natknęła się w niemieckiej gazecie na wywiad z dawną gospodynią dworu Heimannów w przedwojennym Pustnicku. Stał się on inspiracją do powrotu na Mazury. Zanim jednak się tam wybiorą. na kamiennej plaży w słonecznej Bretanii Ingę zafascynuje pewien mężczyzna. Czy tajemniczy Michael z bretońskiej plaży ma jakiś związek z historią przedwojennego Pustnicka? Czy tytułowy kwiat ligustru zerwany na Diabelskiej Górze może zmienić złą wróżbę i ocalić prawo dwóch kobiet. matki i córki. do prawdziwej miłości? Czy wszystko

Autor: Mira Lyn Kelly

Cena: 102.90

Mira Lyn Kelly: MP3


Jaga. Kwiat Paproci 0.5

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Pewna młoda szeptucha zupełnie inaczej wyobrażała sobie objęcie swojej pierwszej praktyki. Wiedziała. że w chatce babci Radomiły. poprzedniej bielińskiej szeptuchy. na próżno oczekiwać bieżącej wody. a za potrzebą trzeba będzie biegać do wychodka. ale… Nie spodziewała się. że na miejscu zastanie doszczętnie splądrowany dom. Co tam dom! Kredens! Kredens pełen maści. kremów. ziół i nalewek!

Chociaż z drugiej strony nie można powiedzieć. by bielinianie specjalnie palili się do odwiedzin u następczyni Baby Radomiły. Kredens spokojnie mógłby sobie stać pusty. Tyle że brak klientów to brak pieniędzy. A na ich nadmiar Jaga niestety nigdy nie mogła narzekać.

Gdyby to były jej jedyne problemy. poradziłaby sobie z nimi śpiewająco. Bogowie jedni wiedzą. jaki charakterek kryje się w niepozornym ciele. Na miejscowych starczyłby jeden. góra dwa uroczki. Gorzej. że świętokrzyskie miasteczko wyjątkowo upodobały sobie wszelkiej maści demony i krwiożercze upiry…

Szeptucha w walce z nimi może liczyć tylko na siebie – bo przecież nie na wyjątkowo mało rozgarniętego Mszczuja. miejscowego żercę. Ach. byłaby zapomniała. Swoje usługi ofiarował jej też pewien wyjątkowo ognisty bóg.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


e znajdziesz w tym kursie. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!

W każdej lekcji:
• ciekawa historyjka ucząca gramatyki w kontekście.
• praktyczne wskazówki zwracające uwagę na użycie danej konstrukcji.
• zestaw ćwiczeń utrwalających poznane formy w typowych sytuacjach.
• samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora.
• nagrane przejrzyste wyjaśnienia z przykładami.

E-book (plik PDF) zawiera pełny tekst kursu: dialogi. ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami oraz dodatkowo Appendix zawierające tłumaczenie wszystkich zasad gramatycznych. a także trudniejszych słów i zwrotów na język polski.

Kategoria: Autor

Dorota Guzik

ISBN: 978-83-8006-235-1

Cena: 9999

978-83-8006-235-1:


Fruwające figurki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Artur był człowiekiem poukładanym – przykłady mąż i ojciec. dobre wykształcenie. które chciał zwieńczyć doktoratem. Jednak na swojej drodze spotyka nietuzinkowego władcę haremu. który wprowadzi do jego życia spojrzenie na świat dotąd mu nieznane. tym samym kompletnie zmieniając jego perspektywę.

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom. niezmiennie sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 24.99

Adam Molenda: MP3książki ebook, spowiedź klawisza, wanda chotomska legendy polskie, krótka historia religii, gwiazd naszych wina pdf, europa universalis: ii wojna światowa, rodzina bridgerton, czym jest twitter, red white and royal blue pdf, adam kay bedzie bolalo, nigdziebądź pdf, barbara cartland ekranizacje, mroczniej ciemniejsza strona greya oczami christiana pdf, wielicki książka, wierzylismy jak nikt, biblios, rozmiary rurek intubacyjnych, 365 dni audiobook free…