Władcy czasu

Władcy czasu Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”. Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Władcy czasu” to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w „Ciszy białego miasta”. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii. Vitoria. rok 2019. Nieznany…

Published by admin in12 grudnia 2019
Tagi: , , , , , ,

Władcy czasu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku „Cisza białego miasta”.

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Władcy czasu” to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w „Ciszy białego miasta”. To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.

Vitoria. rok 2019. Nieznany autor. ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz. publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii. powieść natychmiast podobija serca czytelników.

Vitoria. rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji. jaką powierzył mu król Nawarry Sancho IV Mądry. Ze zdumieniem odkrywa. że jego własny brat poślubił jego narzeczoną. inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.

Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo. że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry. zamurowuje dwie ofiary żywcem. a jedną topi w rzece. zamkniętą w beczce razem z psem. kotem. kogutem i żmiją.

Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro. ufortyfikowanego donżonu. od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa. że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.

Kraken dowie się również. że powieść Władcy czasu ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


Zemsta ubiera się u Prady

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Nowa powieść Weisberger – książka. na którą czekały miliony czytelniczek – to kontynuacja bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady”. ukazująca dalsze losy jej bohaterek: Mirandy Priestly. szefowej „z piekła rodem”. i dwóch rywalizujących ze sobą asystentek: Andy i Emily.

Minęło prawie dziesięć lat od dnia. w którym Andy Sachs zrezygnowała z pracy w prestiżowym miesięczniku mody Runway. gdzie była asystentką okrutnej i nieprzewidywalnej Mirandy Priestly. Wreszcie wszystko jej się układa – zawodowo i prywatnie. Wspólnie ze swoją dawną rywalką. obecnie przyjaciółką i wspólniczką Emily. prowadzi luksusowy magazyn ślubny „Plunge” i właśnie wzięła ślub z miłością swego życia. Maxem Harrisonem. Na horyzoncie jednak. jak spod ziemi. pojawia się Miranda Priestly. która chce kupić „Plunge’a” za astronomiczną kwotę

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 39.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


Essential Welty

Kategoria: Pozostałe

In 1956. Caedmon had the great fortune to record Eudora Welty reading some of her finest stories. In her sweetly vibrant Mississippi drawl. Ms. Welty deftly draws the listener in to the uproariously multilayered „Why I Live at the P.O..” the spontaneous „Powerhouse” and the insightful voice of women’s truths in „Petrified Man.” Ms. Welty’s reading brings immediacy and resonance to these wonderful tales.

Autor: Eudora Welty

Cena: 27.90

Eudora Welty: MP3


Pod jednym dachem. pod jednym niebem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czterdziestolecie małżeństwa Wiktora i Karoliny to dobry powód do rodzinnego świętowania. I tak przedstawiciele rodu Wysoczarskich zjeżdżają się pod jeden dach. Spotkanie przy wspólnym stole staje się pretekstem do wymiany poglądów. doświadczeń oraz powrotów do wspomnień sprzed lat. Każdy członek rodziny jest inny i każdy skrywa jakąś tajemnicę. Atmosfera się zagęszcza. a czytelnik z zapartym tchem poznaje rodzinne sekrety Wysoczarskich. Czy wystarczy ci odwagi. by przyjrzeć się im z bliska?

„Pod jednym dachem. pod jednym niebem” wprowadza czytelnika w sam środek rodzinnego zjazdu. Przyglądamy się bohaterom. którzy stają nie tylko przed szansą wspólnego świętowania. ale także oczyszczenia z ran dawnych konfliktów i żalów. Niech zadziała moc szczerego wybaczenia.

Stanisława Fleszarowa-Muskat – (1919 – 1989) polska powieścio

ISBN:

Cena: 9999

:


nuje pasjonującą opowieść. naszpikowaną nowatorskimi pomysłami i praktycznymi strategiami. które kształtują pozytywnie nastawionych liderów. a co za tym idzie – pozytywnie nastawione zespoły i organizacje.

Wszystkim osobom. które chcą przekształcić negatywną energię w pozytywne rozwiązania. Nie narzekaj! oferuje zestaw niezawodnych reguł oraz praktyczny plan działania. pozwalający stoczyć zwycięską walkę z szeroko pojętą negatywnością w organizacji. Kiedy ludzie przestają narzekać. poświęcają mniej czasu i energii na roztrząsanie problemów. a zdecydowanie więcej na znalezienie rozwiązań.

***

„Malkontenctwo jest jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata biznesu. Osłabia efektywność zespołów i całych organizacji. rodząc pogardę oraz niezdolność do adaptacji i zmiany zachowań. Nie narzekaj! Jona Gordona stanowi skutecz

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przestań jęczeć i przeczytaj tę książkę!
– KEN BLANCHARD. współautor Nowego Jednominutowego Menedżera

Prawdziwa historia o tym. jak dzięki pozytywnemu nastawieniu można obrócić niezadowolenie w skuteczne działanie. innowacje i sukces.

Każda skarga jest okazją. by przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego!

Przywołując ducha swojego międzynarodowego bestsellera Autobus energii. Jon Gordon opowiada kolejną inspirującą i pouczającą historię walki z największą bolączką biznesu i życia w ogóle – z negatywnym nastawieniem. które pochłania miliardy dolarów. obniża morale. zmniejsza produktywność i osłabia kondycję nie tylko jednostek. ale i całych zespołów.

Czerpiąc z doświadczeń prawdziwej firmy. która opracowała i wdrożyła program zakazujący narzekania. Gordon s

Autor: Gabriela Gargaś

Cena: 14.90

Gabriela Gargaś: MP3rhys synowie zemsty pdf, chów i hodowla zwierząt książka, baśń o dwunastu miesiącach pdf, beth reekles, pan tadeusz adama mickiewicza, wróg publiczny wiedźmin 3 konsekwencje, marcin pałasz książki, danielle l jensen, wiersze wandy chotomskiej pdf, zbawienie templariuszy, sw bonawentura, lev belle aurora pdf, jan kasprowicz z chałupy, wiedzmin miecz przeznaczenia, beata pawlikowska dzieci, błękit maja lunde, sprawdzian present simple, audiobooki przygodowe, karolcia maria kruger pdf, złote nietoperze, sally wentworth…