Cymanowski Młyn

Cymanowski Młyn Kategoria: Powieści i opowiadania Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego.…

Published by admin in9 grudnia 2019
Tagi: , , , , ,

Cymanowski Młyn

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

Autor: Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda

Cena: 36.90

Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda: MP3


Happy Halloween. Mittens

Kategoria: Pozostałe

Nick is getting ready for Halloween. and Mittens wants to help. But the only thing he seems to be good at is making a messuntil Mittens finds his own way to contribute to the special night’s spooky good fun.The youngest of readers will delight in the appealing kitten’s easy-to-read celebration of a favorite holiday!

Autor: Chip Schaefer. Susan Kathleen Hartung

Cena: 9.90

Chip Schaefer. Susan Kathleen Hartung: MP3


Mroczne jezioro

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Położone w górach. nad brzegiem jeziora małe miasteczko ma wiele uroku. Ludzie się tu znają i wiedzą o sobie wszystko. Jest bezpiecznie i spokojnie. Tak przynajmniej było do dnia. w którym doszło do makabrycznego morderstwa. Jego ofiarą była Rosalind Ryan – młoda i piękna nauczycielka. Znaleziono ją w pobliskim jeziorze. a wokół jej ciała unosiły się czerwone róże.

Sprawę wyjaśnienia tej przerażającej zbrodni otrzymała detektyw Gemma Woodstock. Aby poprowadzić to śledztwo. zataiła fakt. że chodziła z Rosalind do liceum. Szybko okazuje się. że nie jest to jedyna tajemnica Gemmy. Dochodzenie nieuchronnie zmierza w kierunku przeszłości ofiary. powoli wciągając młodą policjantkę w sieć oszustw i mrocznych sekretów. których miasteczko za żadną cenę nie chce ujawnić. Tajemnice ofiary stopniowo stają się obsesją pani detektyw. Aby rozwiązać sprawę śmierci dawnej znajomej. Gemma musi

18.69: 1

Cena:

1:mikayla – nie masz pojęcia, duchowe życie zwierząt pdf, swist, barbara rybałtowska saga, dzuma ksiazka, źródła finansowania przedsiębiorstw praca licencjacka pdf, katarzyna grochola przeznaczeni, kryptonim kawki, pielgrzym paulo coelho, steinbeck grona gniewu, judith viorst to co musimy utracić, dzieci z dworca zoo pdf, blog ojciec książki, the forest solucja, royal korona ze stali pdf…