Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2021 Cena: 2021: 9999 ardziej. Kategoria: Autor Anna Wolf ISBN: 978-83-272-6820-4 Cena: 9999 978-83-272-6820-4: Pełna MOC możliwości (edycja ING) Kategoria: Ekonomia i biznes Jacek Walkiewicz zdobywcą Nagrody Teofrasta! Bestseller wydawnictwa Onepress – „Pełna MOC możliwości” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013 roku. przyznawaną przez miesięcznik Charaktery.   Książka o…

Published by admin in29 listopada 2019
Tagi: , , ,

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2021

Cena:

2021: 9999


ardziej.

Kategoria: Autor

Anna Wolf

ISBN: 978-83-272-6820-4

Cena: 9999

978-83-272-6820-4:


Pełna MOC możliwości (edycja ING)

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jacek Walkiewicz zdobywcą Nagrody Teofrasta!

Bestseller wydawnictwa Onepress – „Pełna MOC możliwości” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013 roku. przyznawaną przez miesięcznik Charaktery.

 

Książka o spełnionym życiu. zainspirowana przez 18-minutowy wykład!

Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”. „samo wyszło”. „przy okazji”. Okazje pojawiły się na Twojej drodze. Ale to Ty schyliłeś się. podniosłeś je. włożyłeś w nie pasję. ciężką pracę. upór i odniosłeś sukces. Czytelniku! Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz. po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów. Odwaga to zaufanie do siebie. ryzyko. decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu. pasja. praca. marzenia. odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości. O tym właśnie opowiadał Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu.

Książka. którą trzymasz w ręku. stanowi rozwinięcie tamtego wykładu. Za pośrednictwem internetu przesłanie autora dotarło do wielu ludzi. może również do Ciebie. Zaczęły spływać e-maile. pytania. prośby o pomoc w wychodzeniu na prostą. na drogę do pełni możliwości. Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo — właśnie za pośrednictwem tej książki.

Jacek Walkiewicz – Absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny i motywujący mówca. trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący. ciekawy. energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Zdecydowana większość z nas woli działać. niż narzekać na swój los (badanie „Barometr ING — Realizujemy czy snujemy”. 2014). jednak aż 72% odkłada realizację planów na później. Dlatego ING Bank Śląski razem z autorem tej książki w akcji www.dopnijswego.pl. sprawdź. czy łatwo przychodzi Ci realizowanie planów. i zapoznaj się ze wskazówkami. jak iść do przodu. Ważne jest. aby każdy wybrał najlepszą dla siebie drogę realizacji planów i dopiął swego!

Autor: Jacek Walkiewicz

Cena: 31.99

Jacek Walkiewicz: MP3


Pełną parą!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Odkryj ogromne pokłady energii w każdym pracowniku. Twoje zadanie jako menedżera polega na tym. by osiągnąć jak najwyższy zwrot z fizycznych. emocjonalnych i intelektualnych wysiłków swoich ludzi. W tym przypadku nie chodzi o zwrot z inwestycji. lecz o zwrot z energii. Jak jednak rozpalić ogień w każdym z pracowników. skoro z badań wynika. że większość z nich wykorzystuje zaledwie ułamek swojego potencjału? W swoim świetnym poradniku Brian Tracy. mistrz motywacji. podpowiada. jak rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków zespołu roboczego. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych. formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań. które należy podejmować (lub których należy zaprzestać). aby inspirować pracowników do wybitnych osiągnięć. Książka Pełną parą! zawiera liczne sprawdzone oraz skute

39.90: 1

Cena:

1:farming simulator 19 informacje, sexedpl pdf, egzorcysta pl, złączeni pokusą pdf, słownik łacińsko polski pdf, zespół dandy-walkera, czas żniw pdf, millennium: dziewczyna, która igrała z ogniem, pigoń chemia fizyczna pdf, arabski syn pdf, e boki, zbrodni i kara audiobook, abonent jest czasowo niedostępny tekst, remigiusz mróz oskarżenie pdf, ceber gangster, red dead redemption 2 poradnik pdf…