Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP Kategoria: Ekonomia i biznes Genialne i praktyczne warsztaty w formie książki. Paul McKenna Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu Czujesz. że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie. wybierz programowanie neurolingwistyczne! Na temat NLP napisano już setki książek.…

Published by admin in28 listopada 2019
Tagi: , , , , , ,

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

Kategoria: Ekonomia i biznes

Genialne i praktyczne warsztaty w formie książki.

Paul McKenna

Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu

Czujesz. że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie. wybierz programowanie neurolingwistyczne!

Na temat NLP napisano już setki książek. ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę. narzędzia i scenariusze do zastosowania od zaraz. Podczas czytania będziesz mieć wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie. które pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Tradycyjna psychologia koncentruje się bardzo często na przyczynach problemów. z którymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje. w jaki sposób możesz się zmienić tu i teraz. by zacząć żyć tak. jak zawsze chciałeś.


 

Dr Richard Bandler jest jednym z pionierów NLP. Jest także matematykiem. filozofem. nauczycielem. artystą i kompozytorem. Napisał wiele książek na temat przemiany osobistej. stworzył też mnóstwo materiałów audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na zawsze odmieniła oblicze terapii i edukacji.

Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds. coachingu biznesowego Society of NLP. największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osób.

Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem. Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje również jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta. jest współzałożycielem Irish Institute of NLP.

 

Autor: Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti

Cena: 24.90

Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti: MP3


ą sklepów. co pozwala obniżyć koszty i zmniejszyć ryzyko prowadzenia firmy. Początki oczywiście są trudne – trzeba włożyć sporo wysiłku. aby dynamicznie wystartować i stworzyć własny zespół. Efekty jednak będą warte poniesionych kosztów – właściwie prowadzony marketing wielopoziomowy odwdzięczy się stabilnym i wysokim dochodem. pozostawiając Ci sporo czasu na realizację prywatnych pasji.

 


Paweł Lenar – przedsiębiorca. trener. autor książek oraz lider aktywnie działający w branży marketingu sieciowego. Laureat prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards (Profesjonalny Sprzedawca Roku) w kategorii Menedżer Branży MLM. W krótkim czasie zbudował sprawnie funkcjonującą. wielotysięczną strukturę MLM. rozwijającą się w Polsce oraz kilku innych krajach Europy i na świecie. W swojej działalności stawia na profesjonalizm i rzetelne podejście do biznesu. Specjalizuje się również w tematyce związanej ze sz

Kategoria: Ekonomia i biznes

Biznes na miarę XXI wieku

Pracujesz na etacie. ale marzysz o tym. by wreszcie móc rzucić kierat i zająć się tym. co Cię naprawdę cieszy? A może prowadzisz własną działalność i czujesz. że ukochana firma zaczyna bez reszty pochłaniać Twój czas i energię. nie dając w zamian oczekiwanego wysokiego dochodu? Słowem – chcesz mieć to. o czym marzy większość ludzi – czas i pieniądze. ale nie bardzo wierzysz. że to realne? Otóż wszystko jest możliwe. jeśli wybierze się odpowiednią drogę do celu. Twoją drogą może okazać się MLM – marketing sieciowy. zwany też wielopoziomowym.

Trzymasz w rękach dostosowany do naszych realiów poradnik. skierowany do każdego. kto chce praktykować MLM w Polsce. Strategia firm działających na zasadzie marketingu sieciowego polega na dystrybucji produktu poza tradycyjną sieci

ISBN: 978-83-8146-878-7

Cena: 9999

978-83-8146-878-7:


jesz idee opisane w tej książce i zastosujesz je we własnym życiu i działalności biznesowej. a także odniesiesz sukces finansowy.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE POZNASZ TAJNIKI:

• WYDAWANIA PIENIĘDZY;

• DŁUGU – DOWIESZ SIĘ. JAK SIĘ GO POZBYĆ I ŻYĆ BEZ NIEGO;

• GENEROWANIA DOCHODÓW;

• TWORZENIA BOGACTWA;

• INWESTOWANIA I POMNAŻANIA MAJĄTKU;

• OCHRONY MAJĄTKU;

• BOGACTWA I SZCZĘŚCIA;

• ORAZ WIELU INNYCH RZECZY.

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawdami. jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat. żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

Kategoria: Ekonomia i biznes

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowane nie od lat. lecz od tysiącleci. Wystarczy. że po prostu przestudiu

ISBN: 978-87-26-75602-9

Cena: 9999

978-87-26-75602-9:


Odległe brzegi

Kategoria: Powieści i opowiadania

Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu. dociera do nich. że ich związek się wypalił – stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacji. która jednak nie przynosi im szczęścia.

Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe. to oboje odkrywają. że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność i poczuć miłość?

Kristin Hannah. przypomina nam o najcenniejszych darach. jakie dostajemy od życia: przyjaciołach. rodzinie. a także sile potrzebnej do dokonywania potrzebnych zmian… i odwadze do przebaczania.

„Kristin Hannah w piękny sposób ukazuje kobietę na rozdrożu. Szokuje czytelników determinacją Elizabeth Shore. która stara się zrozumieć swoją przeszłość i odnaleźć szczęście. Jest w tej książce prawda życiowa i wspaniała nauka. a wszystko opowiedziane śmiało. szczerze i z dużym poczuciem humoru. Ta opowieść na pewno wam się spodoba”. Adrianna Trigiani. autorka „Big Stone Gap”

Autor: Kristin Hannah

Cena: 42.90

Kristin Hannah: MP3


maluje obrazy.

Kategoria: Autor

Monika Skabara

ISBN: 978-83-66611-96-2

Cena: 9999

978-83-66611-96-2:robet, niezdobyta melissa darwood pdf, agnieszka sznajder, metro exodus pc wymagania, światło twoich oczu 86, zakazany układ pdf doci, aleksander jackiewicz, złączeni obowiązkiem doci, trylogia kosmiczna, margaret atwood opowieść podręcznej pdf, miłosz brzeziński żona, malwy na lewadach, grube wiory paczes, przypadkowe szczęście pdf…