Bez żalu

Bez żalu Kategoria: Powieści i opowiadania W chwili gdy jedenastoletnia Jessica Creswell poznaje niewiele od niej starszego Callena Hayesa. wie. że jest on jej upragnionym. zranionym księciem. Niedługo potem zawiązuje się między nimi serdeczna przyjaźń. oboje stają się dla siebie wytchnieniem od trosk rodzinnych. a wagon kolejowy. w którym się spotykają – bezpiecznym. magicznym schronieniem.…

Published by admin in22 listopada 2019
Tagi: , , , , ,

Bez żalu

Kategoria: Powieści i opowiadania

W chwili gdy jedenastoletnia Jessica Creswell poznaje niewiele od niej starszego Callena Hayesa. wie. że jest on jej upragnionym. zranionym księciem. Niedługo potem zawiązuje się między nimi serdeczna przyjaźń. oboje stają się dla siebie wytchnieniem od trosk rodzinnych. a wagon kolejowy. w którym się spotykają – bezpiecznym. magicznym schronieniem. ucieczką od świata. Jest tak do dnia. w którym Callen ją całuje… a następnie znika bez słowa z jej życia.

Wiele lat później on zostaje sławnym kompozytorem. ona tłumaczką z języka starofrancuskiego. Będąc we Francji. niespodziewanie na siebie wpadają. Akurat wtedy. gdy Callen przeżywa kryzys twórczy. Nikt nie wie. że jego muzyka tkwi uwięziona głęboko w nim. strzeżona przez wewnętrzne demony. I że jest tylko jedna osoba. która może pomóc mu odnaleźć natchnienie i uporać się z upiorami z przeszłości – Jessica.

A jednak ich ścieżki na do

Autor: Neil deGrasse Tyson

Cena: 34.99

Neil deGrasse Tyson: MP3


Florystka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była ona ostatnią osobą. która widziała Zosię żywą.

Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach. ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu. gdzie pochowano Amadeusza. staje się główną podejrzaną.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


n ją.
W końcu Carrie pierwszy raz w życiu doznaje czegoś. czego się nie spodziewała – szczęścia.
Niestety szczęście nie trwa długo. Nie. dla takich ludzi jak ona. Szczególnie kiedy przeszłość czai się za rogiem. czekając na odpowiedni moment. żeby wszystko odebrać.

Kategoria: Autor

Samantha Towle

ISBN: 978-83-272-6709-2

Cena: 9999

978-83-272-6709-2:


Wymarzony dom Ani

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąta powieść cyklu o Ani z Zielonego Wzgórza!

Ania zostaje żoną Gilberta Blythe’a. Wreszcie! Po ceremonii na Zielonym Wzgórzu małżonkowie rozpoczynają wspólne życie w położonej w malowniczej okolicy wiosce Glen St. Mary. Właśnie w tym miejscu. nieopodal Zatoki Czterech Wiatrów. Gilbert rozpoczyna praktykę lekarską. którą przejął wcześniej od swojego wuja Dave’a. Po wielu przygodach bardziej lub mniej wesołych. pojawia się szansa kupienia domu. który bardzo podoba się Ani i jej mężowi. Czy uda im się zdobyć wymarzony dom?

Autor: Lucy Maud Montgomery

Cena: 14.90

Lucy Maud Montgomery: MP3emma jane austen, raw rebirth belle aurora pdf, afryka kazika pdf, marzec marzec pięknie się wystroił mp3, kocham cie coreczko, harlequin pdf za darmo, opowieści o pilocie pirxie pdf, mp3 format, niewyjaśnione sprawy kryminalne blog, bractwo śmierci, kaprys milionera pdf, najdroższy sąsiad pdf, cudzoziemka pdf, historia incognito spryciarze, bracia collins rozbili auto w katarze, hetman gosiewski, biały mustang sprawdzian, pedagogika wczesnoszkolna więckowski pdf…