Złączeni honorem

Złączeni honorem Kategoria: Pozostałe Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi. pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago. walczy o niezależność. mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło”…

Published by admin in18 listopada 2019
Tagi: , ,

Złączeni honorem

Kategoria: Pozostałe

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego.

Aria Scuderi. pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago. walczy o niezależność. mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim. najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry. aby zapewnić pokój między rodami.

Kiedy Aria kończy osiemnaście lat. nadchodzi dzień. którego obawiała się od dawna – ma stanąć z Lucą na ślubnym kobiercu.

Arię przeraża myśl o poślubieniu niemal obcego mężczyzny. a jeszcze większy strach wzbudza w niej świadomość. że jej przyszłemu mężowi nadano przydomek po tym. jak skręcił komuś kark.

Luca zawdzięcza tytuł najbardziej pożądanego nowojorskiego kawalera swojemu wyglądowi. bogactwu i drapieżnemu. władczemu urokowi. ale przymilające się do niego dziewczyny ze śmietanki towarzyskiej nie są w stanie dostrzec jego prawdziwego oblicza. Otaczająca go aura łobuza nie jest pozą – za aroganckim uśmiechem i niezwykłymi szarymi oczami przystojniaka skrywają się krew i śmierć.

W świecie Arii za przyjemną aparycją często czai się potwór. który zabija z taką samą łatwością. z jaką składa pocałunek na ustach.

Ucieczka i porzucenie dotychczasowego życia to jedyna szansa. by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa. ale Aria nie potrafi opuścić rodziny.

Dziewczyna przełamuje więc strach i postanawia związać się z mężczyzną. którego wybrali dla niej bliscy. Dorastając pośród drapieżników nauczyła się. że nawet najzimniejszy drań posiada uczucia. dlatego Aria zamierza znaleźć sposób. aby podbić serce przystojnego gangstera.

 

Autor: Cora Reilly

Cena: 17.90

Cora Reilly: MP3


hwa. Dla mnie to żadna nowość: spędzić noc między udami nieznajomej kobiety. Czasem nawet dwóch lub trzech w ciągu dwunastu godzin. Lecz dziś to trochę co innego. Jest 3.42 nad ranem i sytuacja nie rozwija się podręcznikowo. Siedzę na odległość strzału bezpośredniego od tej konkretnej pochwy i czuję się tak. jakbym gapiła się w lufę broni. Poród to zawsze ryzyko. fizjologiczna rosyjska ruletka. ale każda położna ma nadzieję. że akurat ją kula ominie.
— Już nie mogę! — wyje bezcielesny głos.
W tej samej chwili tuż przede mną pojawia się oślizgły placek ciemnych włosków.
— Ależ możesz. przecież właśnie to robisz! — odkrzykuję.
(fragment)

Leah Hazard – Urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Studiowała na Harvardzie. W 1999 roku przeniosła się do Wielkiej Brytanii. gdzie ukończyła studia reżyserskie. Pracowała w szkockim oddziale B

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez snu przez dwadzieścia godzin. Bez jedzenia przez dziesięć godzin. Oddział pełen rodzących kobiet.

Witamy w świecie położnych.


Leah Hazard opisuje swoje doświadczenia związane z pracą położnej. którą podjęła jako matka dwójki dzieci szukająca nowej ścieżki rozwoju zawodowego. Z pasją opowiada zarówno o blaskach. jak i cieniach pracy na oddziale położniczym. Jako położna widziała już chyba wszystko. w tym ciężarne nastolatki. wcześniaki urodzone na granicy dwudziestego czwartego tygodnia ciąży. uchodźczynie. ofiary handlu ludźmi czy kobiety. których narządy rodne zostały okaleczone na skutek praktyk religijnych. Pośród tego tygla ludzi. kultur i problemów położne starają się zachować profesjonalizm. empatię i poczucie humoru. ratujące je przed kompletnym wyczerpaniem. 

Kolejna noc. kolejna poc

ISBN:

Cena: 9999

:


Protect Your Achilles Heel

Kategoria: Pozostałe

Protect Your Achilles Heel mirrors the immensely successful model created by Roberts in his two previous bestsellers Leadership Secrets of Attila the Hun and Victory Secrets of Attila the Hun. In that series. Roberts applied Attila’s cunning leadership secrets to the modern business world. Now. he uses the story of Achilles to illustrate how seemingly small character flaws are leading to the downfall of managers the world over – just like Achilles’s miniscule vulnerability. his heel. led to his demise. The mythic Achilles offers a fascinating example of how great promise can fall victim to moral failings. Roberts draws convincing parallels between Achilles and the destructive behavior of contemporary managers who have forgotten the fundamental principles of effective business. This powerful and insightful audiobook serves as the protective armor managers need to transcend the nine character flaws that erode productivity. create a hostile work e

Autor: Maurice Leblanc

Cena: 17.03

Maurice Leblanc: MP3zapomniane miasto, brian tracy nie tłumacz się działaj, głowy do pozłoty, cisza białego miasta mobi chomikuj, chemia dla bystrzaków, mapa szczescia, amundsen ostatni wiking, katarzyna bonda wzrost, kolumbowie rocznik 20 pdf, dzika ziemia, harlan coben bez śladu, anna świerczewska, permisywna hipotensja, anna todd before pdf, pozłacana rybka pdf, stowarzyszenie wędrujących jeansów, małgorzata mroczkowska…